Перейти до змісту

Вкрали шосейніка Trekking Fox


maksimoff

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вночі 21 січня з сушилки на вул гордіюк 33

якщо хтось десь побачить звоніть 0990118027

якщо ніхто в село не відвезе було б добре :sm142:

переднє колесо дуже рідкісне,звертайте увагу. обмотка біла,а сідло було чорного кольору selle ital

SlMMiAxYWR4.jpg

Винагорода присутня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не всім любителям халяви ручки поламали...

Поїздь по базарах, слідкуй за олх і вело-сайтами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не по ділу але все ж таки, думав в квартирі немає місця для вела, думав так до поки з сушки його і сп%&*ли...після того помітив купу вільного місця в квартирі під вел...

А Вам хлопці бажання одне- знайти вкрадені вели і не ставте більше в сушки ні за яких обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба також слідкувати ,в міру можливості, щоб його по запчастинах непродали, якщо переднє колесо рідкісне, то думаю несильно важко буде знайти його якщо на продаж викинуть. Знайомий недавно знайшов свого вела, правда без вилки та переднього колеса.

Свої велікі вже затащив в хату з сушки

P.S. сусід з дев'ятого)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто слідкую за темами про "крадіжку вела" і незнаю шо сказать!!! Вже багато було сказано про цих УРОДІВ-ГА**ОНІВ шо пі**ять двохколісних "дружбанів" і про те шоб на живця ловити!!! Але поки глухо!!! Адже наш "досконалий" закон і наша "доблєсна" міліція.... кароче нема слів!!! Так! Я розумію нічим допогти не можу! Звичайно буду старатися уважніше спостерігати за велами, можливо шось замічу!!! P.S. Хотів би дещо сказати!!! Але оскільки "опасаюсь" за "свою шкуру", тому тут писати не буду!!! Можу дещо розказати "цікаве" у приваті, а ще краще при особистій зустрічі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто слідкую за темами про "крадіжку вела" і незнаю шо сказать!!! Вже багато було сказано про цих УРОДІВ-ГА**ОНІВ шо пі**ять двохколісних "дружбанів" і про те шоб на живця ловити!!! Але поки глухо!!! Адже наш "досконалий" закон і наша "доблєсна" міліція.... кароче нема слів!!! Так! Я розумію нічим допогти не можу! Звичайно буду старатися уважніше спостерігати за велами, можливо шось замічу!!! P.S. Хотів би дещо сказати!!! Але оскільки "опасаюсь" за "свою шкуру", тому тут писати не буду!!! Можу дещо розказати "цікаве" у приваті, а ще краще при особистій зустрічі!!!

Ще не бачила стільки слів про те, що нема слів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні в обід бачили як велосипед від Лучеська їхав до цума, зранку бачили на вул Винниченка, на жаль затримати не вдалося.Був в чорній кофті з капішоном,і з другом на конондейлі сірого кольору. Мій номер зверху є, хто буде бачити телефонуйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...