Перейти до змісту

Приватні уроки водіння


Igrek

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани.

Можливо хтось з таким стикався вже. Потрібно декілька уроків по водінню, а то автошкола була "давно й неправда". І возили ми для інструктора всяку фігню туди-сюди... замість того щоб відпрацьовувати паркування, правильне гальмування, їзду ввечері, старт з ручного гальма (яке взагалі не працювало), їзду заднім ходом і т.п.

Буду вдячний за інформацію. Було б прикольно, якби інструктор мав "Славуту" чи "Таврію", але не обов'язково. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, немає в Луцьку нічого такого? Самому цікаво. Тим більше, що в автошколі не вчився, про що потім жалів :-(

Може просто спробувати підійти до когось з інструкотрів і домовитися про кілька уроків? До кого порадите звернутися? Хто в кого вчився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є знайомий автогонщик чи друг ралліст, то звичайно що краще :-)

Просто якщо людина кілька років пропарцювала в автошколі, то вона знає кого, чому і як вчити. Я вчився їздити з батьком. Показав як передачі перемикати, розказав як то трогатися правильно і - вперед. Набивати гулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул.Д.Галицького якраз навпроти посольства Польші, була (можливо і є) приватна автошкола "Пілот", там були такі послуги! телефона нажаль не збереглось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записуй:

80509450180 Роман Анатолійович, інструктор автошколи "Спілка автомобілістів". Дає в позаробочий час приватні уроки водіння. Толковий чоловік, лишнього не вчить. Сам зараз до нього ходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записуй:

80509450180 Роман Анатолійович, інструктор автошколи "Спілка автомобілістів". Дає в позаробочий час приватні уроки водіння. Толковий чоловік, лишнього не вчить. Сам зараз до нього ходжу.

Я в нього вчився їздити. Він викладає в автошколі на Конякіна. Не сказав би що чомусь толковому навчив... Тому як я зараз вмію їздити, мене навчив батько, а автошкола вийшла як для галочкі. Практичних навичок дали 0, а грошей здерли кучу. З цим інструктором замість положених 40 годин наїздив менше 10.

Саме краще, маючи початкові навички водіння, вчитись їздити самому. Спочатку по автодрому і безлюдних вуличках, а далі можна і в складнішу обстановку лізти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записуй:

80509450180 Роман Анатолійович, інструктор автошколи "Спілка автомобілістів". Дає в позаробочий час приватні уроки водіння. Толковий чоловік, лишнього не вчить. Сам зараз до нього ходжу.

Також катався з ним в автошколі, що на Конякіна. Що можна сказати, катався я в своє задоволення, правда трохи мало, також не всі години з ним виїздив :D

Їздив до нього додому, то за Гіркою Полонкою їхав 110-120, більшого той старенький мерсік вижати не міг, зважаючи, що в багажнику було 4-и мішки цементу ;)

А так ніяких особливих навичок він не розвивав :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Андрій Андрійович 8 050 378 10 34, у нього здавала моя тітка (!!!!!!), після його курсів досить легко повела нашу Волинянку :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...