Перейти до змісту

Посварились The Bat! та @ukr.net


vic4ever

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Вже більше тижня не працює пошта укр.нет через поштову програму The Bat. В налаштуваннях ставив різні порти, зносив програму "під 0", встановлював знову, налаштовував по інструкціях - результату ніякого.

Цікавим також є той факт, що коли підключаюсь до wi-fi вдома зі смартфону та пробую надіслати/отримати повідомлення - пошта також не працює. Але коли підключаюсь до wi-fi в інших місцях - пошта працює з телефону.

По логіці, проблема не в налаштуваннях, а в самому домашньому інтернеті (користуюсь Київстаром). Зв’язувався з підтримкою, але безрезультатно - кажуть, що ніяких портів не блокують і рекомендують розбиратись в налаштуваннях. Допоможіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляти через бат укр.нет пошту, на скільки я знаю, не можна. Тільки через веб. А от приймати можна. Спробуйте конфігурацію. Аутентифікація - обычная. Як спробуєте - напишіть, яка помилка буде при цьому, якщо не вийде.

popjpg_4916164_15485106.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нуля все робив так, як в даній інструкції. нічого((

помилка:

08.01.2015, 10:52:50: FETCH - Получение новой почты

08.01.2015, 10:52:50: FETCH - Подключение к POP3-серверу pop3.ukr.net через порт 110

08.01.2015, 10:53:11: FETCH - Невозможно соединиться с 212.42.77.245 Попытаемся соединиться по другим адресам...

08.01.2015, 10:53:11: FETCH - Соединение с 212.42.77.244...

!08.01.2015, 10:53:32: FETCH - Невозможно соединиться с сервером. Подключение не установлено, т.к. конечный компьютер отверг запрос на подключение

мої налаштування:post-9860-0-50571600-1420707290_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляти через бат укр.нет пошту, на скільки я знаю, не можна. Тільки через веб. А от приймати можна. Спробуйте конфігурацію. Аутентифікація - обычная. Як спробуєте - напишіть, яка помилка буде при цьому, якщо не вийде.

popjpg_4916164_15485106.jpg

Усе нормально приймається і відправляється, як налаштував портабле версію, так досі працює.

post-7315-0-81287900-1420707982_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нуля все робив так, як в даній інструкції. нічого((

помилка:

08.01.2015, 10:52:50: FETCH - Получение новой почты

08.01.2015, 10:52:50: FETCH - Подключение к POP3-серверу pop3.ukr.net через порт 110

08.01.2015, 10:53:11: FETCH - Невозможно соединиться с 212.42.77.245 Попытаемся соединиться по другим адресам...

08.01.2015, 10:53:11: FETCH - Соединение с 212.42.77.244...

!08.01.2015, 10:53:32: FETCH - Невозможно соединиться с сервером. Подключение не установлено, т.к. конечный компьютер отверг запрос на подключение

мої налаштування:post-9860-0-50571600-1420707290_thumb.jp

користувач має бути повна адреса - з @ukr.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувач має бути повна адреса - з @ukr.net

прописав, нічого. таке враження, що щось блокує порти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувач має бути повна адреса - з @ukr.net

прописав, нічого. таке враження, що щось блокує порти.

перевірте антивірус (виключіть для тесту, може там файрвол є ), спробуйте пропінгувати сервер - "ping pop3.ukr.net"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірте антивірус (виключіть для тесту, може там файрвол є ), спробуйте пропінгувати сервер - "ping pop3.ukr.net"

касперського виключив - нічого

рез-т пінгу post-9860-0-18571700-1420713289_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема на лице з маршрутизацією. Радив би знайти (можливо тут на форумі у відповідному розділі) користувачів Київстара і попросити пропінгувати і зробити трасу. Якщо ситуація в них, як і у Вас на скрінах, то це проблема глобальна у Київстара. Якщо ж ні - тільки у вас. В любому випадку прийдется звертатись до провайдера та показувати ці скріни. Єдине що, якщо проблема тільки у Вас, у інших користувачів все буде пінгуватись і проходити траса, то по ідеї легше вирішать питання. Якщо ж то глобальна проблема і у всіх не пінгується, не проходить траса, то наврят чи Ви повпливаєте на ситуацію. Хоча в любому випадку спробувати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Емс, я вибачаюся але з чого Ви взяли по трасуванню що є поблема? Навіть якщо це кільце а не захист від ДДос то варто писати на сапорт укрнета, з цим скріном хай розрулюють з київстаром.

1) Спробуйте перевірити можливо на укр неті як і у гугля є можливість вмикати\вимикати ПОП3 чи ІМАП прийом листів.

2) Попробуйте зі свого зе бата налаштувати пошту на гмейлі або іншому сервісі який використовує 465 порт для роботи з смтп.

Якщо вийде трабла з укрнетом, писати їм. Якщо ні трабла мабуть у Вас або київстар ріже 465(хоть і сказали що ні). "Правильні" сервера самі блочать якщо від Вас йде спам по порту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Емс, я вибачаюся але з чого Ви взяли по трасуванню що є поблема? Навіть якщо це кільце а не захист від ДДос то варто писати на сапорт укрнета, з цим скріном хай розрулюють з київстаром.

Тому що у всіх траса проходить, а у одної людини - ні. Ви про захист від ДДОС самі то вірите? Хоть раз стикались з цим?

Взагалі по логіці треба було б телнетом пробувати на порт попи з'єднуватись, але тут питання навіть не в тому, що сервер укр.нета зєднання ріже, а те, що до нього навіть пакет не доходить, що і доказує скрін траси.

"Правильні" сервера самі блочать якщо від Вас йде спам по порту.

Епічна фраза... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував на локалці Київстар (вул. Федорова) - пінг і трас проходять ...

"C:\Users\dj>tracert pop3.ukr.net

Трассировка маршрута к pop3.ukr.net [212.42.77.245]

с максимальным числом прыжков 30:

1 20 ms 1 ms 1 ms 46.119.143.252

2 15 ms 15 ms 15 ms kyivstar-30G-gw.ix.net.ua [195.35.65.27]

3 47 ms 47 ms 47 ms ukrnet2-gw.ix.net.ua [195.35.65.222]

4 43 ms 43 ms 43 ms frv245.fwdcdn.com [212.42.77.245]

Трассировка завершена."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що у всіх траса проходить, а у одної людини - ні. Ви про захист від ДДОС самі то вірите? Хоть раз стикались з цим?

Ну по ходу перед нами живий приклад, автор теми. В мене також кидає номально:

5 103 ms 123 ms 125 ms ukrnet2-gw.ix.net.ua [195.35.65.222]

6 140 ms 122 ms 100 ms frv244.fwdcdn.com [212.42.77.244]

А вот автора Киїівстар таки кидае на Укрнет, а вже той начинае "пускати по кругу" :)

post-6461-0-24135700-1420720694_thumb.jp

Ну це швидше не від ддос а так якийсь робот закидае його в кільце, чи таким мехаізмом організований бан чи спам фільтр. Невзлюбив автора Укрнет пишіть їм в сапорт, зі скрінами траси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD

ОМГ, так Ви оприділіться, чи ТС зафільтрували за ДДОС чи ні :) Ну або якусь іншу цікаву казку придумайте, цікаво, почитаю :)

ТС, раджу звернутись в підтримку Київстара, сказати, що не повний доступ до інтернету у Вас, при тому, що антивірусникі і фаєрволи вимкнені, вірусів немає, на різних машинах пробували, сказати, що пінги не доходять, трасерт до pop3.ukr.net, хоча у інших користувачів Київстара все добре. Якщо не вирішите з підтримкою, скажіть, що хочете поговорити з технічним спеціалістом, і там скріншоти їм дасте (чи на пошту відправите, чи якось по іншому, вони вже підкажуть). Скажу, що була проблема з Київстаром, з послугою email-to-sms, Київстар не давав відповідь автоматичну відповідь при відсиланні пошти, чому не доходить вона і сама смс відповідно. Набрав, розповів, зєднали з технічним спеціалістом, скинув логи на пошту. Знайшов у себе на сервері проблему - все ок. Так що імхо, там адекватні люди роблять, просто треба професійно підходити то того діла. Має вирішитись питання, удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD

ОМГ, так Ви оприділіться, чи ТС зафільтрували за ДДОС чи ні :) Ну або якусь іншу цікаву казку придумайте, цікаво, почитаю :)

Я сказав що на мою думку автора саме зафільтрувало.(і по моєму іншого варіанта непропонував, незнаю в чому тут "оприділятися") Чи за ДДОС чи за спам чи за те що він комусть в немилість впав це вгадати важко. Тобто це знають тільки люди які налаштували такий фільтр.

Для визначення хто правий як на мене автору достатньо з того ж зе бата налаштувати поп3 на іншому поштовому сервісі. Якщо незапрацює поп3 сервіс ну значить київстар порізав автору його інтернет, якщо все нормально запрацює незнаю чи варто нарікати на Київстар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сказав що на мою думку автора саме зафільтрувало.(і по моєму іншого варіанта непропонував, незнаю в чому тут "оприділятися") Чи за ДДОС чи за спам чи за те що він комусть в немилість впав це вгадати важко. Тобто це знають тільки люди які налаштували такий фільтр.

Для визначення хто правий як на мене автору достатньо з того ж зе бата налаштувати поп3 на іншому поштовому сервісі. Якщо незапрацює поп3 сервіс ну значить київстар порізав автору його інтернет, якщо все нормально запрацює незнаю чи варто нарікати на Київстар.

Вже тепер - ще щось? :))) Я ще раз питаю - Ви хочаб раз зтикались з фільтром зі сторони провайдера за ДДОС чи спам чи ні (датагруп з своїм "шохачутоіварачу" не в счот, тут інший провайдер, якби був він, то я б це все не писав, там і на комету можна все списати)))? Мабуть ні, якщо цей весь бред пишете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ніхто невикладе?

Ок, тоді сам покладу казочку в картинках, з немаловідомим сервісом. Одним словом магія:

post-6461-0-39835600-1420726132_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішено!

З підтримки укр.нет порадили зробити наступне: http://wiki.ukr.net/Freemail/port_disable

Не знаю, чи саме це допомогло, але пошта запрацювала.

Дякую всім, хто відгукнувся і намагався допомогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...