Перейти до змісту

Агенство Три Максимум - хто що чув?


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

Хочу дізнатись про цю контору побільше, надто м*ягко стелять. Знайшов ось такі відгуки, можливо хтось їздив, щось розкаже/підкаже.

Їхнє оголошення

http://rovno.rov.olx.ua/obyavlenie/proponuyu-robotu-slesar-polscha-IDaf6Wj.html#d6f873e361

На той час, коли до них телефонував, від їхніх пропозицій в неті все рябіло. Зараз навіть на ОЛХ майже нема, мабудь переіменувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я скажу так

Ця кантора в Рівному, все набагато лекше вирішити в Луцьку (віза, подачя документів)

я сам розпитував нарахунок тих хто їхав, казали були такі випадкі що контактне лице небрало трубки, приїхали а роботи небуло.

Я сам очікував роботу оператором ЧПУ, але як виявилось потім цеї роботи вже небуло, хочя обіцяли 100%.

За оформлення візи(без оплати самої візи) запрошення і рекомендації мені загнали 1500 грн і потім сказали шо відправлять по пошті

Відмовився від їх послуг

Є шлях простіший:

1)Зробити візу самому в нашому посольстві

2)Знайти довірене лице або просто знайти тих людей що завжди туди їздять і домовитись про роботу через них з паном:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давав тільки аванс, навіть вернули половину)

А чому ти відмовився, які були твої помисли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ти відмовився, які були твої помисли?

Дивні вони якісь. Дзвонив по 5 раз - трубку не беруть, спілкувався з тими, що їздили (розумію, це можуть бути і конкуренти). Я працював у поляків, зарплата, яку пропонує це агенство вища за реальну. Та й багато дрібниць насторожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...