Перейти до змісту

Прога для гри по локальній мережі через інтернет


CBEPXECTECTBEHEH

Рекомендовані повідомлення

Порадьте просту програму для гри Сommand & Conquer 3: Kane’s Wrath по локальній мережі через інтернет. Пробував тангл і хамачі, але через них не можу з'єднатись з товаришом (в нього проблеми з портами :sq_ye:). Порадьте може щось простіше. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте може щось простіше.

Простіше:

1 )вивчити матчастину.

2) створити власний VPN сервер

3) купити білу ІР і конектитися по ній.

4) замітсь білої ІР динамічний ДНС купити

і т.д.

Може більше нюансів розкажете.

P.S.Hamachi, теоретично, повинна в будь-яких умовах працювати.

А прокинути порт - то дивлячись що і і де які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте може щось простіше.

Простіше:

1 )вивчити матчастину.

2) створити власний VPN сервер

3) купити білу ІР і конектитися по ній.

4) замітсь білої ІР динамічний ДНС купити

і т.д.

Може більше нюансів розкажете.

P.S.Hamachi, теоретично, повинна в будь-яких умовах працювати.

А прокинути порт - то дивлячись що і і де які?

100% підтверджую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тангл в мене смайлик жовтий, в нього червоний (хто користується Тангл знає що це). Пробували робити все що пишуть на форумах: відключали бранмауер, антивірус ЕСЕТ НОД32, оновлювали дрова, відкривали порт на роутері ТП-лінк і т.д. Результат не змінився. З іншими хто є в кімнаті Тангл можу з'єднатись, а на ньому червоний хрестик (означає що зв'язок не стабільний). Скоріше за все в нього провайдер галяковий (на Цукровому є чувак який роздає всім провідний інтернет в приватному секторі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Цукровому є чувак який роздає всім провідний інтернет в приватному секторі

Треба було з того почати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Цукровому є чувак який роздає всім провідний інтернет в приватному секторі

Треба було з того почати!

То є якісь варіанти?)) Швидкість в нього 10 Мбіт, все літає, все відкривається але чомусь така х..рня :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То є якісь варіанти?))

Для початку людський нет. Що за чувак? По якій технології роздає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То є якісь варіанти?))

Для початку людський нет. Що за чувак? По якій технології роздає?

чесно не знаю яка там технологія, я не великий ІТ-шнік (рівень користувача). Швидкість 10 Мбіт, але відкриваються любі сторінки, торрент качає. Пробував дивитись внього на cmd по команді netstat -bn відкриті порти. Їх багато, але того шо треба для тангла немає. Можливо це не від того залежить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То спробуйте підняти VPN сервер у себе. В інтеренті є багато гарних ПОКРОКОВИХ інструкцій.

Піднімаєте в себе сервер ,якщо у васпровайдер кращий, і він підключатиметься до вас. Напряму.

О! Єваріант ще. Згадав.

Teamviewer має вбудований VPN. Можна задіяти його. Замість Хамачі.

Грайтеся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То є якісь варіанти?))

Для початку людський нет. Що за чувак? По якій технології роздає?

чесно не знаю яка там технологія, я не великий ІТ-шнік (рівень користувача). Швидкість 10 Мбіт, але відкриваються любі сторінки, торрент качає. Пробував дивитись внього на cmd по команді netstat -bn відкриті порти. Їх багато, але того шо треба для тангла немає. Можливо це не від того залежить...

може фаєрвол блокує?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CZ51d.png

може фаєрвол блокує?

відповідь була:

відключали бранмауер, антивірус ЕСЕТ НОД32, оновлювали дрова, відкривали порт на роутері ТП-лінк і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фаєрвол (бранмауер) виключали.

Через тімспік спробую. Дякую за пораду Женя :_04:

То спробуйте підняти VPN сервер у себе. В інтеренті є багато гарних ПОКРОКОВИХ інструкцій.

Піднімаєте в себе сервер ,якщо у васпровайдер кращий, і він підключатиметься до вас. Напряму.

О! Єваріант ще. Згадав.

Teamviewer має вбудований VPN. Можна задіяти його. Замість Хамачі.

Грайтеся!

Ти не в курсі, а на 3-ох конектитись можна через Teamviewer?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на 3-ох конектитись можна через Teamviewer?

Мабутьтак ,я не пробував. спробуйте. на те він і team - командний, груповий.

просто тоды 2-є будуть конектитися до одног опо впн. Підніми впн в себе (Т-В) і хай твої друзі підключаються до тебе.

Так само, вводити твій ІД і вибрати VPN замість управління чи передачі файлів.

тімспік спробую

Не спік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на 3-ох конектитись можна через Teamviewer?

Мабутьтак ,я не пробував. спробуйте. на те він і team - командний, груповий.

просто тоды 2-є будуть конектитися до одног опо впн. Підніми впн в себе (Т-В) і хай твої друзі підключаються до тебе.

Так само, вводити твій ІД і вибрати VPN замість управління чи передачі файлів.

тімспік спробую

Не спік.

тфу... ТімВюер))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на 3-ох конектитись можна через Teamviewer?

Мабутьтак ,я не пробував. спробуйте. на те він і team - командний, груповий.

просто тоды 2-є будуть конектитися до одног опо впн. Підніми впн в себе (Т-В) і хай твої друзі підключаються до тебе.

Так само, вводити твій ІД і вибрати VPN замість управління чи передачі файлів.

тімспік спробую

Не спік.

Программа TeamViewer может создать vpn подключение только для двух компьютеров, на которых она установлена, что является ее недостатком по сравнению созданием локальной сети программой Hamachi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Программа TeamViewer может создать vpn подключение только для двух компьютеров, на которых она установлена, что является ее недостатком по сравнению созданием локальной сети программой Hamachi.

мучте хамачі.

У вас який провайдер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тангл в мене смайлик жовтий, в нього червоний (хто користується Тангл знає що це). Пробували робити все що пишуть на форумах: відключали бранмауер, антивірус ЕСЕТ НОД32, оновлювали дрова, відкривали порт на роутері ТП-лінк і т.д. Результат не змінився. З іншими хто є в кімнаті Тангл можу з'єднатись, а на ньому червоний хрестик (означає що зв'язок не стабільний). Скоріше за все в нього провайдер галяковий (на Цукровому є чувак який роздає всім провідний інтернет в приватному секторі).

ви точно впевненні, що відкрили порт ?

в настройках нажимали провірку на відкритість порта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тангл в мене смайлик жовтий, в нього червоний (хто користується Тангл знає що це). Пробували робити все що пишуть на форумах: відключали бранмауер, антивірус ЕСЕТ НОД32, оновлювали дрова, відкривали порт на роутері ТП-лінк і т.д. Результат не змінився. З іншими хто є в кімнаті Тангл можу з'єднатись, а на ньому червоний хрестик (означає що зв'язок не стабільний). Скоріше за все в нього провайдер галяковий (на Цукровому є чувак який роздає всім провідний інтернет в приватному секторі).

ви точно впевненні, що відкрили порт ?

в настройках нажимали провірку на відкритість порта?

на роутері відкрив, але при провірці порта в танглі пише, що порт все-одно закритий((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на роутері відкрив, але при провірці порта в танглі пише, що порт все-одно закритий((

провайдер закрив порти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...