Перейти до змісту

Мій Акваріум


gorik

Рекомендовані повідомлення

Як на мене, то течію не сильну. В мене, наприклад, вода помаленьку рухається, але по всьому акваріуму, тільки в деяких місцях "течії" нема. А фільтр чисти по мірі забрудненості -- через 2-3 раза побачиш потрібний інтервал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А я его наоборот только включаю на 2-3 часика утром :smile3:

я в курсі :) але не забувай, що втебе внутрішній об"єм фільтру більший, ніж в декого акваріуми :)

взагалі для мене твій випадок залишається загадкою...

gorik, якщо заважає звук працюйочого фільтра, то звичайно вимикай на ніч, якщо ні - то хай працює постійно.

коричневі п"ятна скоріше за все бурі водорості

http://www.vitawater.ru/aqua/plant/diatom.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я его наоборот только включаю на 2-3 часика утром :)

я в курсі :) але не забувай, що втебе внутрішній об"єм фільтру більший, ніж в декого акваріуми :)

взагалі для мене твій випадок залишається загадкою...

еще одно, фильтр я так и не чистил с даты установки :)))) не, уже точно скоро почищу :smile3: чесно Да и лучше стало когда фильтр чуть забит, у рыб не такой кросс каждый день, а то ведь как новый был то рыбы прятались куда могли, такая течия была :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Після докупки рибок у тані на варшавці, одни з новокуплених рибок занинула, решту завдяки Keepo вдалося врятувати, але прийшлося відселити 2-ох вуалехвостів в 3-ох літрову банку. Так ось після декількох днів перебування в банці рибки перестали рухатись, і лежать на дні. Після пошуків в інетрнеті, я зробив висновок, що це або порушення температурного режиму, або нехватка вітамінів.

Хто що підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи вітаміни. Скоріше всього різко впала температура. Ти ж обігрівач в банку не ставив? А якщо в квартирі н ежарко, то температура могла різко впасти на 5-7 градусів. для риб, навіть таких витривалих, це недуже + врахуй, що об"єм чисто карцерний. це якби людину запхати в коробочку розміром в 2 гроба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім!!!

Коротко суть проблеми, яка була раніше, і яку допоміг вирішити keepo за що йому окрема дяка:

Дружина вирішила зробити мені сюрприз і подарувати рибок.

так ось купила вона 2 скалярії і ще рибку, назва якої мені невідома. То невідома через 4 години після підселення в акваріум почала перевиртатися, "кувиркатися" і взагалі була неначе сліпа, неприродньо плавала, після чого загинула.

Через день Півень трохи змінив окраску, і новокуплені скалярії "позбавилися" своїх чудових чорних полос. Я почав проводити профілакичні роботи, а саме: підігріваю воду до 29 градусів і підсолюю, при цьому кожен день замінюю 5-10 літрів води (акваріум 50 літрів).

Вже пройшов тиждень часу. Мені вже здавалося що ше пару днів і все буде нормально, Півень почав відновлювати свій окрас. Але не тут то було: одна скалярія (правда окрасу не відновила) плаває нормально, плавники в нормальному стані. А інша, відновила свій нормальний окрас, але забилася за рослиною (штучною) в куток акваріума (в той куток, в який фільтр-компресор качає) і має "учащенное дыхание" (незнаю як грамотно на українській), плавники прижимає до тіла. І плавники її ніби понадгризювані, я так розумію вони починають гнити чи розкладатися. Так?

Підскажіть будь-ласка що мені робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачай, що небуло відповіді - хворів

Сіль не завжди дієва :(

Я всетаки притримуюсь думки, що там цілий букет "добра" і чимось одним не обійдешся. Скоріше всього треба пробувати інші антибіотики. Можеш зеленку, або марганцовку.

Можеш Sera Bactopur, сам я не пробував, але народ хвалить як антибіотик широкої дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла проблема: після чистки акваріума, десь через дні 2-3 зявляється наліт на стінках, рослинах (вони в мене штучні), обладнанні. Що це таке і як з ним боротися. фото додані.

post-1106-1204392116.jpg post-1106-1204392157.jpg post-1106-1204392167.jpg

post-1106-1204392179.jpg post-1106-1204392190.jpg post-1106-1204392205.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається це наліт бурих водоростей, в мене таке сомик "вилизує"! Читав в одному виданні, що пара дорослих панцирних сомиків в повній чистоті може тримати 300 л акваріум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фотке такое очучние что эти 2-е растючки у тебя искуственные, это так?

так, штучні, я жписав вище.

Так що це? бурі водорослі, чи щось інше? хто підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО: Посади нормальные растючки, старайся все сделать максимально природным и проблем будет меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді без живих рослин в акві йде дизбаланс по речовинах. А той фільтр, який видно на фото, явно не справляється.

Але бурі часто з"являються від неправильного освітлення. gorok, опиши точніше, що втебе за освітлення, лампи і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лампа та шо йшла в комплекті разом з кришкою. А саме Leuci 6500K DAYLIGHT 14/16W T8 TI

З всього цього мені зрозуміло лише 6500K DAYLIGHT, допоможи зрозуміти що означають ті всі цифри, і як порахувати скільки ват на літр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 - скоріше всього, код кольору лампи, але таблиці кодування цієї фірми я не знайшов :)

16W - потужність

Т8 - тип лампи

що таке ТІ незнаю :(

Скоріше всього це якийсь аналог 765-х ламп Філіпса і Осрама...

Лампа не найкраща, але і ненайгірша. Вмене на таких росте все нормально, риби виглядають гарно.

Водорослі скоріше пов"язані з тим, що не вистачає біофільтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі, крові в моїх не так багато, як на тих фото шо ти дава по ссилці, навіть можна сказати майже невидно, а тільки як придивитися, то стає зрозуміло, шо з рибками щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хочу придбати живі ростючки.

Але не знаю що вибрати.

Хто що порадить? Що краще?

З.І. І чи будуть вони в мене рости, якщо в мене грунт 4-6мм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки фільтра нормального нема, то насамперед треба щось швидкоростуче (елодею, валіснерію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дико вибачаюся, але зараз я напевно задам дилетантське питання:

Чому ти вважаїш що фільтра нормального немає? Є фільтр Aquael mini.

В його специфікації написано що він до 70 літрів. Невже це не так?

І ще, чому коли нормального фільтра нема, треба щось швидкоростюче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав наувазі, що для пустого акваріума (без рослин) такого фільтра невистачає...

І ще, чому коли нормального фільтра нема, треба щось швидкоростюче?

рослини переробляють і поглинають органічні рештки, те саме робить впринципі і фільтр... так от якщо фільтр слабенький, то треба щоб більше поглинали рослини. Органіку рослина використовує на ріст, звідси і висновок: для того, щоб швидко поглинути рештки треба щоб рослини росли чим пошвидше.

Доречі, крім відсутності рослин втебе можуть розкладатись ще синьо-зелені, що теж добавляє "бруду".

ЗІ раджу почитати про азотний цикл в акваріумі, хочаб поверхнево, і ролях в цьому циклі фільтра і рослин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду.

Про азотний цикл я вже поверхнево читав, тепер напевно самий час прочитати про нього глибше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Посадив валіснерію та ще ось таку рослинку post-1106-1209929398.jpg, підскажіть, як називаєтсья.

Залишилося ще добавити рибок і задній фон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посадив валіснерію та ще ось таку рослинку post-1106-1209929398.jpg, підскажіть, як називаєтсья.

Залишилося ще добавити рибок і задній фон.

imho це якийсь ехінодорус. Конкретніше треба брати який небудь атлас (наприклад Касельман) і звіряти по фоткам з оригіналом або спитати в того в кого він був куплений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Підскажіть що то за рибка, вона в мене вже досить давно, але я все ніяк не можу оприділитися з її видом. Як на мене це Барбус, тільки який?

post-1106-1223753618.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть що то за рибка, вона в мене вже досить давно, але я все ніяк не можу оприділитися з її видом. Як на мене це Барбус, тільки який?

post-1106-1223753618.jpg

Родина лабірінтових - Гурамі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...