Перейти до змісту

Мій Акваріум


gorik

Рекомендовані повідомлення

Нарешті збулися мої мрії і я обзавівся акваріумом. Попрацювавши трохи над ним ось що вийшло.

Чекаю коментарів і пропозиці.

І ще таке питаннячко, як видно з фото на внутрішній стороні стінок акваріума є бульбашки повітря, чим їх можна прибрати, чи може вони самі відпадуть.

Тільки приаттачити зображення не виходить, підскажіть як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Суслика видиш? - И я не вижу, а он есть :)

gorik, вишли фото на мою електронну адресу (скинув в ПП) - викладемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально :D , только так и не пойму какой литраж, примерно 150-200? Наклейка думаю лишнаяя? ;) Да и рыбок чет я не увидел, где они?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літраж акваріума - 54 літра. Всі наклейки поздирав це одненька лишилась, погано віддирається, але я її віддеру, бо вона дійсно лишня.

Рибок ще не запускав і не купував. Для початку завтра хочу купити пару Півників, бо аератора в мене ще немає, а наскільки мені відомо вони добре обходяться і без нього.

Чомусь вода в мене в акваріумі мутна, як з цим боротися?

І який взяти аератор, є разом з фільтром, а є окремий, в магазині мені порадили, що на такий об`єм можна взяти слабшого разом з фільтром.

І ще де можна взяти живі рослинки? Бо на Варшавці в магазині тільки штучні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь вода в мене в акваріумі мутна, як з цим боротися?

Бороться не надо, надо подождать, это бактерии размножаються. Так всегда при новом аквасе или замене большого количестива воды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще де можна взяти живі рослинки? Бо на Варшавці в магазині тільки штучні.

В природу заедь что на воле, в форуме есть ссылки на все магазины. А вообще тут частенько люди чистят аквас и выкидывают разные растючки :D и довольно хорошие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бороться не надо, надо подождать, это бактерии размножаються. Так всегда при новом аквасе или замене большого количестива воды.

А скільки приблизно часу вони розмножуватись будуть, бо сильно вже хочеться щоб вода була хрустально-прозора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки приблизно часу вони розмножуватись будуть, бо сильно вже хочеться щоб вода була хрустально-прозора

Вот тут кип уже писал:

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=8183&st=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запустив я рибок.

Одного півника, 2-х вуалехвостів, і 2-х брабусів.

Фото виложу ввечері, як прийду додому.

З.І. Коли добавляю рослини, переставляю обладнання з одного місця в друге без заміни води, чи потрібно при цьому тимчасово переселяти рибок в банку, чи вони собі можуть плавати, а я працювати одночасно.

З.І.І. І чи потрібно відселяти рибок, коли замінюю воду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибу в "природі" брав? :)

який об"єм акваріуму?

взагалі барбуси і вуалехвости несумісні :( впринципі як і півник з барбусами... барбуси взагалі досить рухливі і можуть обкусувати плавники в повільніших рибок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Коли добавляю рослини, переставляю обладнання з одного місця в друге без заміни води, чи потрібно при цьому тимчасово переселяти рибок в банку, чи вони собі можуть плавати, а я працювати одночасно.

З.І.І. І чи потрібно відселяти рибок, коли замінюю воду?

1. Я никогда рыбок не переселяю если делаю уборочные работы :(

2. Если просто доливаешь воду например 30% то не надо, вот Витька (квает) вообще льет со шланга и потом аквасейв. Я то отстаиваю а потом доливаю, я вообще не делаю подмену воды. А если ты про полную замену то ее делть не надо вообще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибу в "природі" брав? :)

який об"єм акваріуму?

взагалі барбуси і вуалехвости несумісні :( впринципі як і півник з барбусами... барбуси взагалі досить рухливі і можуть обкусувати плавники в повільніших рибок.

54 литра, невнимательный ты какойто кипо после праздников :)

А насчет барбусов и вуалехвостов, так интересней будет. Ну а если серьезно то маловато для вуалехвостов места будет, да и для барбусов надо нормальные беговые дорожки. Ну ниче, все бывает в первой, главное фильтруй и обдувай хорошо воду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 литра, невнимательный ты какойто кипо после праздников :)

пардоньте, продивився...

Я воду теж ллю з крану прямо в акваріум... без виселення рибок, так само і профілактичні роботи при всіх :)

А насчет барбусов и вуалехвостов, так интересней будет.

зазвичай все закінчується темою "що з моєю рибкою?" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От блін, продавці. :(

Купляв рибку на базарі в суботу в приміщенні продуктового, в подвалі.

А в того пацанчик, що продавав я питав які рибки можна ще підселити до півника, поки немає аератора, товін мені порадив вуалехвостів і барбусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я міняю воду прямо з під крану. Не відстоюю. Я за один раз міняю близько 150л води, де мені їх відстоювати в однокімнатній квартирі, а що робити людям які за один раз міняють по 300-400 літрів? Аквасейф теж вже не застосовую. Не бачу різниці в поведінці риб після заміни води, між періодами коли застосовував Аквасейф і коли не застосовую. Головна вимога при заміні це те, щоб температура не коливалась більше 2 градусів, відносно температури води в акваріумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квайет! - я полагаю надо обратить внимание начинающих на такую штуку как ржавчина из крана .. я полагаю наш водоканал с их трубами икает безпрестанно ... а собственно ржавчина весьма отриццательно влияет на здоровье рыб ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квайет! - я полагаю надо обратить внимание начинающих на такую штуку как ржавчина из крана .. я полагаю наш водоканал с их трубами икает безпрестанно ... а собственно ржавчина весьма отрицательно влияет на здоровье рыб ..

Я лью прямо из под крана, причем мешаю холодную и горячую воду до нужной мне температуры. Естественно если вода имеет откровенно "ржавый" цвет то лить не стоит. Но с другой стороны "ржавщина" это всего навсего оксид железа, тоесть твердый остаток который оседает на дно. По поводу негативного влияния ржавщины на здоровье рыб я лично информации не встречал нигде, даже наооборот некоторые травники специально в густозаросшие аквариумы в грунт ложат гвозди, чтобы обеспечить растения таким необходимым микроэлементом как железо. Такие рекомендации можно встретить даже в некоторых книгах старых изданий. Сейчас этот метод считается устаревшим, поскольку ржавщина это оксид трехвалентного железа которое очень плохо усваивается растеними, а последние исследования показали что растения питаются двухвалентным железом, которое очень не стабильное в воде. Но по этому поводу споры ведутся до сих пор.

А с крановой воды больше стоит опасаться не "ржавщины", а веществ которыми дезинфицируют воду: хлор или хлорамин. Но эти вещества очень летучие, и при достаточной аэрации, они очень быстро улетучиваются из воды.

Так же в осенне-весенний период некоторую угрозу могут нести нитраты с полей, которые через грунтовые воды попадают в водозаборы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ніяк не можу знайти цифровіка щоб нормально сфотографувати і виложити фото. А з телефона рибок майже не видно.

В мене на штучних рослинах і на стінках акваріума (ближче до дна) почали появлятися коричневі п`ятна. Ці пятна легко змиваються водою з декорацій, і мочалкою з стінок. Що це таке і як добитися того щоб вони не з`являлися знову?

І ще, придбав собі фільтра з аератором. Тільки я не можу зрозуміти: він повинен постійно бути увімкненим, чи можна його періодично вимикати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який фільтр купив?

Взагалі не рекомендують вимикати фільтр більше ніж на 2-3 години, але багато залежить від самого фільтра (внутрішній/зовнішній) і тривалості "ночі". Якщо фільтр вимкнений довго, то починають гинути бактерії, які там живуть. При запуску такого перетриманого фільтру можливе отруєння аміаком в акві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не рекомендують вимикати фільтр більше ніж на 2-3 години...

А я его наоборот только включаю на 2-3 часика утром :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільтр Aquael mini внутрішній.

Акваріум на 50 літрів так шо його впринципі достатньо.

Ше такі питання: наскільки часто треба прочищати сам фільтр. І на яку потужність його виставляти (щоб течія була сильна, чи не сильна)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...