Перейти до змісту

Куплю воблери (б/у)


Рекомендовані повідомлення

Куплю за символічну плату ваші воблери, розмір різний, від УЛ і по наростаючій. Покоцані, гризені, без гачків і т.д - те, чим ви вже не бажаєте ловити. Китай підходить також. Перевага маленьким під УЛ і воблерам класу міноу.

Не пропонуйте супер (на вашу думку) приманки по 200+ грн.

З.И. Купую для себе.

post-23702-0-64447600-1419361381_thumb.j

post-23702-0-49032500-1419361385_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Можу запропонувати Фірми Юзурі: 3дс пропер, Банана, Л-мінноу 44 мм, КАМАТСУ глибоководний. Є китайці міноушки, кренки всі УЛ. Ціна домовимся якщо цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинь фото, щоб нормально було видно і приблизну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинь фото, щоб нормально було видно і приблизну ціну.

Банана-60+торг

Л-мінов 80+торг

3дс 90+торг

каматсу 60+торг

за будь-які 3 шт невідомий в подарок!!!!

З китайцями прийдеться почикати, бо вони в селі. Їх приблизно 12 штвіддам по 20грн, але якщо всі разом то 15грн.

post-25081-0-51896500-1419368207_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай уважніше перший пост, а за такі ціни їх хоча б на тоталі без проблем наберу. Вибач, не піде.

Забираю те, що вам не потрібно, те, на що не ловите і готові віддати за символічну плату або сік/пиво... аби щоб даром не пропадало.

3 штучки вже придбав, буду реставрувати, дякую.

В кого ще є, звертайтесь 095один51949сім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший пост говорить "Не пропонуйте супер (на вашу думку) приманки по 200+ грн." а я Вам пропонував мак 90грн. А при хорошій розмомі готовий торгуватися, але за "сік/пиво... " такі воби не продаються, принаймі перший стовпчик.Другий пост Ви просите фото і ціну після того як я написав назви, і ні якого пива чи соку.за китайцями про символічну плату можу поговорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але за "сік/пиво... " такі воби не продаються

Згоден абсолютно і повністю. Залиш собі, нехай ловлять. Давай закінчимо суперечку і кожен залишиться при своєму :_04: .

Чекаю ще пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Куплю. Візьму також фірмові воби б/у за адекватну ціну. Перевага для голавлевих, окуньових (35-44мм) і щука до 60 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...