Перейти до змісту

Порадьте що краще Nikon Coolpix L620 чи Nikon Coolpix L330


Рекомендовані повідомлення

Порадьте що краще Nikon Coolpix L620 чи Nikon Coolpix L330 (для домашнього використання) post-16609-0-32895000-1419009348_thumb.p в першого 3200ISO в другого кращий оптичнийзум що порадите ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, ви не будете використовувати ISO3200 ^_^

Беріть L330, якщо не маєте намірів для серйозної відеозйомки - і буде вам щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, ви не будете використовувати ISO3200 ^_^

Беріть L330, якщо не маєте намірів для серйозної відеозйомки - і буде вам щастя.

тількі одне смущає в L330 4 акум АА (прожора)в 620 лише 2акум АА Відеозйомка неахті в обох + чути звук зуму Можливо 620 краще хочаб з сторони живлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4АА буде жити довше ніж 2, я б не був такий категоричний, але чуть ваги і габаритів.

А вцілому - одні ті самі яйця тільки в профіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тількі одне смущає в L330 4 акум АА (прожора)в 620 лише 2акум АА Відеозйомка неахті в обох + чути звук зуму Можливо 620 краще хочаб з сторони живлення

L330 прожора через CCD матрицю. З її плюсів - краща якість зображення в плані чіткішої стабілізації і відсотків на 10-15 меншій кількості шумів.

Якщо питання живлення настільки критичне - беріть з двома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для родини я би, певно, брав Nikon Coolpix L620. Там є все що треба. Ну і користувачів ще можна подивитися відгуки:

http://rozetka.com.ua/nikon_coolpix_l620_black/p298187/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Nikon Coolpix L620,

хотів невеликого, довго вибирав, в загальному задоволений.

При недостатньому освітлені довго фокусується,

Акумуляторів вистачає на 100-150 фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 330-го відео не Full HD, а якщо переживаєте за аккумів то я взяв собі Sanyo Eneloop і не парюсь (до речі в Deemon'а їх купував).

Сам користуюсь Nikon Coolpix L820 Black але за таку ціну як зараз подумав би, рік назад коштував 1839 + карта на 16 Gb + сумка в подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...