Перейти до змісту

Вкрали компресор Forte fl 24/50


Travian

Рекомендовані повідомлення

На азк вкрали компресор forte fl 24/50 , якщо в когось є якась інформація поділіться будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На якій саме АЗК? Коли?

Камер спостереження небуло? В сусідів камери якщо є то в них можно глянути, вони ж не пішком його перли.

Пи.си. пристрої на відкритих площадках прив'язувати треба та стальний трос товшиною з палець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На якій саме АЗК? Коли?

Камер спостереження небуло? В сусідів камери якщо є то в них можно глянути, вони ж не пішком його перли.

Пи.си. пристрої на відкритих площадках прив'язувати треба та стальний трос товшиною з палець.

Камер немає, вкрали сьогодні вночі десь під ранок.

Так як камер немає небуду "палити азк" , щоб небуло подальших крадіжок.

на сусідські камери якось не надіюсь, думаю може десь пропонувати будуть, скупки

п.с за будь-яку корисну інформацію буде грошова винагорода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питав сьогодні в ''пацанчіків'', не бачили і не чули... Можливо того що хз який оайон АЗС. Ви на камери все таки ставочку зробіть, по дорозі в обидві сторони вночі не тисяча автівок їздила, правда ж? В першу чергу буси та черевичкі перевірити, далі легкові, дату і час камер співставити, думаю коло автівок можна до десяти звузити, а то й ще менше.

Далі ставте камери, вони того варті в затратній частині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо не поняла. Я на Велопаті, чи помилилась? Ви пишіть в загальний форум, корисніше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо не поняла. Я на Велопаті, чи помилилась? Ви пишіть в загальний форум, корисніше буде.

Опачкі, слушне зауваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...