Перейти до змісту

Викрадений велосипед (Scott Gambler)


kooper

Рекомендовані повідомлення

Був викрадений ровер Scott Gambler 2009р випуску. Крадіжка сталася 15.12.2014р 16:30-17:30 в районі магазину "СофтЛайн" що на пр. Соборності. Особливі прикмети: дуже масивна рама, вилка та задній амортизатор мають великий хід, широкий руль із золотистими написами Answer, гріпси із золотистими замками. Можливо комусь попаде на очі, або знає його місце перебування, дайте знати в ЛС або 0993518982 Юра.

Такий велосипед в нашому місті в єдиному екземплярі.Їздить ще правда друг хазяїна велосипеда на схожому біломі двохпідвісі з написом Giant. Велосипед не мй я просто виставляю оголошення.

Велике прохання срач в темі не розводити.

36Lm-IvbRzc.jpgttkhhoKy8qk.jpgJSQ7zA9Zj1Y.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даний агрегат дуже по дибільному виїжав від Салюта на соборності (по переходу на червоне світло) 15,12,14 16:00-16:10.

Пацанчік в синьому пуховіку і сірій шапці. Поїхав в сторону там-тама по клумбі (розДільна клумба з металічним забором по просп. соборності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось велосипед його друга, дивіться не перепутайте і випадково не набийте :0150:

Lp4Un2Ov1w8.jpgKl-rEUriy3M.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круті двохпідвіси.

такий точно повинен засвітитись при продажі чи катанні.

будьмо уважні і моніторим усі відомі велобарахолки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив схожий біля єлектроаппаратного(біля "обнови" на переході) Тільки вилка була з золотистими штоками а тут чорні А так=один-в один

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю шо даний вел будуть "зливати" в Луцьку! Було б добре й на форумах інших обласних центрів "просвітити" тему про крадіжку цього вела! Бажаю власнику повернути двохколісного! P.S. крадіжок дуже багато і тре якось діяти. Але особисто я незнаю. Зрозуміло шо можна ловити на живця, але "наша міліція" не дасть це зробити. Вони не шукають і заважають! Так шо для крадіїв всі "дороги відкриті" нажаль! Бережіть своїх двохколісних "друзів"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив схожий біля єлектроаппаратного(біля "обнови" на переході) Тільки вилка була з золотистими штоками а тут чорні А так=один-в один

Згадав, ще один малий хлопчина(років 14) їздить по місту, може здатися вам схожим.

zone10weiss1l.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Точно він. Я вже зрозумів ,що це не викрадений. Вчора бачив ,як на ньому біля гостинця катались. Везе-ж комусь. Такий крутий вел має...Що за наволочі крадуть?В мого знакомого два місяці тому мотоцикл крутий з гаража вкрали й на додачу ще два велосипеда з того-ж гаража. Вот так зловити й руки повідривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, рама має дуже специфічний рульовий стакан. Саме по ньому і можна розпізнавати вел, щоб не сплутати.

velo_1418849311.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю шо даний вел будуть "зливати" в Луцьку! Було б добре й на форумах інших обласних центрів "просвітити" тему про крадіжку цього вела! Бажаю власнику повернути двохколісного! P.S. крадіжок дуже багато і тре якось діяти. Але особисто я незнаю. Зрозуміло шо можна ловити на живця, але "наша міліція" не дасть це зробити. Вони не шукають і заважають! Так шо для крадіїв всі "дороги відкриті" нажаль! Бережіть своїх двохколісних "друзів"!!!

941800_original.jpg

МАЄ БУТИ, ЯКОСЬ ТАК...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є неперевірена інфа, що вел знайшовся... перші крадюжки продали його за 600!!! грн..

звідки така інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є неперевірена інфа, що вел знайшовся... перші крадюжки продали його за 600!!! грн..

інформація не підтвердилась :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знайдено частину велосипеда(рама, заднє колесо). Більш точна інформація буде згодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня позвонило якесь ?%:;йло (0635131907) типу в нього цей вєлік, і питає скільки я готовий віддати грошей щоб його повернути. Кажу "давай зустрінемся я хочу впевнитись що це мій ровер" у відповідь почув " всьо пака" :_07: .

Вже їм навіть не вистачає розуму до кінця читати тему :_14: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
3 часа назад, trer сказал:

Занайшлась Скотінка  частинами  ...   ...   ...  Всім дякую  хто Відгукнувся І Допоміг ;)  

 

тепер дивись, шоб тебе не накопали, ті хто тему не прочитав... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.02.2016 19:19, trer сказал:

Занайшлась Скотінка  частинами  Багато шо купляв щоб повернути раму до норомального стану.  Всім дякую  хто Відгукнувся І Допоміг ;)  

 

А як і де знайшлась? Бо я все зі своїм ніяк заспокоїтись не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...