Перейти до змісту

Продам смартфон Lenovo S930


Hits

Рекомендовані повідомлення

wRnRU0Q.jpg

Екран 6 "(1280 х 720) IPS, сенсорний ємнісний Multi-Touch / моноблок / чотирьохядерний процесор MT6582 1,3 ГГц / основна камера 8 Мп + фронтальна 1,6 Мп / Bluetooth 3.0 / Wi-Fi 802.11 B / G / N / 1 ГБ оперативної пам'яті / 8 ГБ вбудованої пам'яті + підтримка MicroSD (до 32 ГБ) / підтримка 2-х СІМ-карт / роз'єм 3,5 мм / 3G / A-GPS / OC Android 4.2 / 86.5 х 8.7 х 170 мм, 170 г / сріблястий

Ціна: 2200 грн

Телефон ще на гарантії. Повна комплектація + бонус, додається новий акумулятор.

Стан телефону 4+, єдиний мінус – невелика тріщина зверху екрану, але її майже не помітно при роботі за телефоном, тому така ціна на телефон.

1mVqbXb.jpg

v7GuSDF.jpg

HxkZdnP.jpg

UUvcv9L.jpg

Dx7izPO.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого собі невелика тріщина, там заміна сенсора гарантована! він вартуе 500грн.+доставка+робота, хз чи вигідно

якщо торг? тоді можна думати, 1700 наприклад?

пишіть в приват якщо що, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче собі купити таку модель без тріщини той цю тему пропускає.

Замінити екран можна, але чи є сенс. Так як активному використані телефоном тріщину майже не помітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче собі купити таку модель без тріщини той цю тему пропускає.

Замінити екран можна, але чи є сенс. Так як активному використані телефоном тріщину майже не помітно.

ну по перше не екран а тачпад(сенсор) нехватало ще екран міняти, а по друге давай в телефон гвоздя забємо, знизу так щоб теж непомітно було!?

Питання тоді чому продаєш? Тож непомітно-класно користуйся!?

В будь якому випадку моя пропозиція актуальна, якщо надумаєш продавати пиши, просто за такі гроші не куплять-дорого, там ремонт стане до 800грн.+- а в сумі це виходить як новий такий придбати

Сьогодні тріщина одна а завта десь прижмеш буде павутина тріщин, тобто я намагаюсь пояснити що навіть для себе купити цей телефон то сенсор потрібно буде міняти однозначно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого розвивати цю дискусію? Чи я тебе змушую купувати телефон? Шось не влаштовує то проходь повз. Ціну таку поставив бо саме так його і оцінюю. Телефон за багатьма параметрами крутий і мене влаштовує навіть з тріщиною. Продаю, бо банально потрібні гроші.

Кому цікаво можу дати телефон в руки, щоб переконалися стан телефона доволі не поганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пропозиція знову актуальна!

Ціна 2000 грн або обмін на лазерний принтер!

а я пропонував! не захотіли тепер самі носіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ні, за 1500 грн ви такого телефона не купите, тому я за таку ціну і не можу продати.

Можлива знижка 200 грн, при умові, що запасна батарея не буде продаватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то що там з телефоном? Ціна замала, завелика. Продаєм не продаєм? Цікавить хоч якась відповідь? Зацікавлений!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...