Перейти до змісту

Кулінарні поради.


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт, давно хотів створити таку тему, в чому власне справа.Ну наприклад, є така тема (яку я рахую одною з самих цікавих) це "Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?" так? думаю так.Там люди пишуть,показують фотки своїх вечерь, все звісно дуже гарно :_25: ,але............я впевнений, що існує мільйон нюансів, да що мені вам розказувати - ви самі все знаєте.Отож, не хочу щоб тут ділилися вже готовою їжею-а процесом,і не дай Бог понтувалися своїми шедеврами, хочу щоб ділилися конкретикою,ну так,"запитав-почитав", бо всякі там гугли - шмугли - то таке, хочеться почитати справжніх, простих наших людей які живуть тут і люблять нашу кухню, а не брати якісь там поради по телевізору у якогось закордонного супер повара.Отож почну я! Скажіть будь ласка (бо мене дружина постійно просить): Каже "Юр допоможи почисти грибочки" :_40: а в мене питання, "Для чого?"

-Каже, бо їх чистять, знімають плівку від ніжки і далі саму шляпку.Наприклад я цього не знав.

Ось і потребую першу пораду, хтось чисте шемпіньйони? і для чого, я рахую досить добре помити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАРАЗ У ВСІХ РЕСТОРАНАХ,БАРАХ.КАФЕ шампіньйони не чистять,їх заливають холодною водою,декілька раз промивають і все.так зараз по-модному,як то кажуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАРАЗ У ВСІХ РЕСТОРАНАХ,БАРАХ.КАФЕ шампіньйони не чистять,їх заливають холодною водою,декілька раз промивають і все.так зараз по-модному,як то кажуть)

Я в піцах(у піцеріях) зараз таке часто бачу :=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також їх добре мию і все...

Да я також так думаю.

Я чищу шампінйони. Бо стьомно їх нечищеними їсти.

У чому стрьом??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не чищу.От якби ще часник можна було б не різати:)

ой,мала на увазі не чистити.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не чищу.От якби ще часник можна було б не різати :)

ой,мала на увазі не чистити. :)

Нічого не зрозумів. Що! "і не чищу".)) А про часник що?, цибуля пече, а часник чим не вгодив. :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАРАЗ У ВСІХ РЕСТОРАНАХ,БАРАХ.КАФЕ шампіньйони не чистять,їх заливають холодною водою,декілька раз промивають і все.так зараз по-модному,як то кажуть)

Я в піцах(у піцеріях) зараз таке часто бачу :=)

Мдя...Юра, тебе жінка попросила почистити пару грибів і одразу ідея для теми !

Завтра ти захочеш салат зі свіжих овочів, і люди будуть розказувати тобі нафіга мити помідори перед їжею і нащо кришити огірочки ? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАРАЗ У ВСІХ РЕСТОРАНАХ,БАРАХ.КАФЕ шампіньйони не чистять,їх заливають холодною водою,декілька раз промивають і все.так зараз по-модному,як то кажуть)

Я в піцах(у піцеріях) зараз таке часто бачу :=)

Мдя...Юра, тебе жінка попросила почистити пару грибів і одразу ідея для теми !

Завтра ти захочеш салат зі свіжих овочів, і люди будуть розказувати тобі нафіга мити помідори перед їжею і нащо кришити огірочки ? :_07:

Поржав? :_07: якщо не в темі не влазь, іди до бару!! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає хороший рецепт соуса до смажених ковбасок на грилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сметана+укроп+дрібно нарізаний солений огірок

Огірок "по ходу", в тему має дати кислинку+укроп, мммм....Дякую, думаю в суботу заціню))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже смачний соус, але треба повозитись (воно того варте).

Шо потрібно:

-приблизно пів кіло помідорів (можна замінити пастою)

-сіль, цукор (за смаком)

-яблучний оцет

-базилік, кріп, петрушка, кінза (по трошки в рівних пропорціях)

-часник (головка)

-червоний пекучий перець - 1 шт.

-цибуля- 1шт.

Цибулю ріжем дрібненько, і маринуємо в суміші яблучного оцету і води в пропорції ~1:3

З помідорів знімаємо шкірку (ошпарити окропом) ріжемо, і на розігріту пательню з 3-4 столовими ложками олії.

Тушимо помідори помішуючи доя стану соусу (пюре). Все це мудохання можна замінити томатною пастою, розведеною водичкою (смажити пасту все одно потрібно). Якщо соус вийшов дуже густий - додаємо трохи води. Далі солимо, додаємо дрібно порізаний гіркий перчик, цукор, оцет (спочатку столову ложку, а там на смак). Пробуємо. Далі балансуємо смак сіллю оцтом і цукром, доводячи його до такого, як Вам подобається. Це є основа соусу.

Тепер вимикаємо вогонь. Додаємо товчений або перетертий з сіллю часник і улюблені спеції. Накриваємо кришкою і даємо постояти хвилин 5. За цей час дрібно рубаємо зелень, і додаємо її в соус + мариновану цибульку. Все добре перемішуємо. Насолоджуємось.

Дуже смачно з шашликом, стейками, ковбасками.....

Я люблю і просто мазати на хліб.

Смачного.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже смачний соус, але треба повозитись (воно того варте).

Шо потрібно:

-приблизно пів кіло помідорів (можна замінити пастою)

-сіль, цукор (за смаком)

-яблучний оцет

-базилік, кріп, петрушка, кінза (по трошки в рівних пропорціях)

-часник (головка)

-червоний пекучий перець - 1 шт.

-цибуля- 1шт.

Цибулю ріжем дрібненько, і маринуємо в суміші яблучного оцету і води в пропорції ~1:3

З помідорів знімаємо шкірку (ошпарити окропом) ріжемо, і на розігріту пательню з 3-4 столовими ложками олії.

Тушимо помідори помішуючи доя стану соусу (пюре). Все це мудохання можна замінити томатною пастою, розведеною водичкою (смажити пасту все одно потрібно). Якщо соус вийшов дуже густий - додаємо трохи води. Далі солимо, додаємо дрібно порізаний гіркий перчик, цукор, оцет (спочатку столову ложку, а там на смак). Пробуємо. Далі балансуємо смак сіллю оцтом і цукром, доводячи його до такого, як Вам подобається. Це є основа соусу.

Тепер вимикаємо вогонь. Додаємо товчений або перетертий з сіллю часник і улюблені спеції. Накриваємо кришкою і даємо постояти хвилин 5. За цей час дрібно рубаємо зелень, і додаємо її в соус + мариновану цибульку. Все добре перемішуємо. Насолоджуємось.

Дуже смачно з шашликом, стейками, ковбасками.....

Я люблю і просто мазати на хліб.

Смачного.......

Думаю для своєї родини варто повозитися)) Дуже дякую, тим більше, що я ще вагаюсь, або сосиски,або шашлик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надаю перевагу добре просмаженому стейку.

post-10669-0-34453300-1418327680_thumb.j

Ням-ням...

Яке м"ясо використовуєте для стейка? Мням, мням, слюни повний рот ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному свинину. Я не люблю сухого мяса. Мясо повинне бути з прожилками жиру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному свинину. Я не люблю сухого мяса. Мясо повинне бути з прожилками жиру...

Шия ?28012.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Може і смішно )) але так хочеться квасу. Я інколи робив з хліба, а ви робите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто любить зелену цибульку, то не забувайте що вона гарно росте в "вазоні", і "безкоштовно" і без хімії

(а хто не любить - все одно їжте бо вітаміни :))

post-4-0-79780700-1420188129_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто любить зелену цибульку, то не забувайте що вона гарно росте в "вазоні", і "безкоштовно" і без хімії

(а хто не любить - все одно їжте бо вітаміни :))

post-4-0-79780700-1420188129_thumb.jpg

Це зараз? :0026: і світла їй вистачає? прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто любить зелену цибульку, то не забувайте що вона гарно росте в "вазоні", і "безкоштовно" і без хімії

(а хто не любить - все одно їжте бо вітаміни :))

post-4-0-79780700-1420188129_thumb.jpg

Це зараз? :0026: і світла їй вистачає? прикольно.

17 грудня

"зараз" вона значно "порідшала", свята :)

якщо "вазонів" не має то в стаканчик з водою - також росте

p.s. ми ще з "комуняцьких часів" зажди мали зелену цибулю на НовиРік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...