Перейти до змісту

В Кацапії щось почалось?!


natovec

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Десь я чув, що ще у царській Росії весь контроль за трафіком золота з Сибіру був відданий чеченцям.Походу саме тому , а не військам Єрмолаєва вони ,,підкорились,, Росії.

Так і зараз Кадиров витягує з Москви для свого народу золоту жилу.

Рекет в цих людей у крові.

Вооруженное восстание в Грозном мог организовать сам Кадыров.

Об этом в своем блоге в Твиттер написал российский оппозиционер Михаил Ходорковский.

«Не сильно удивлюсь, если происходящее в Грозном организовал Кадыров, из-за сокращения финансирования».

Screenshot_3

Ранее в открытых источниках появлялась информация о том, что Кремль сокращает финансирование Чечни.

В частности, осенью этого года Медведев ввел для Чечни особый порядок расходов на содержание региональных властей, согласно которому расходы на содержание органов власти в Чеченской республике не могут составлять менее 80% в 2015 году и менее 60% от фактически сложившихся расходов 2013 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні почув думку що хуйло зробив це спеціально, щоб прикрити к-сть загиблих в Донбасі Грозним.

Як гадаєте, хватило в нього розуму на це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, ні. Не можливо приховати таку кількість 200 за збройне протистояння одного поки, повторюсь, поки одного дня. Та Донбасі вже півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю масштабних терактів у Москві.... :_28: ......уж больно сильно прих*****їв русскій народ, пора їх трохи втихомирить та трохи відволікти від теми Україна Хунта та КРИМНАШ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://patrioty.org.ua/st/wp-content/uploads/2014/12/zaxar.jpg

Документ.

Там таки задумались, що вони : на кануне грандиозного шухера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ніякої інфи не проскакує .Зачистили всіх чи просто не пропускають інфу тіпа в багдадє всьо спакойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас так само відреагували на захоплення будівель - захопили будівлю вночи, зранку нема ні будівлі ні тих хто хазопив, вже б ми теж забули б про ті події...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю масштабних терактів у Москві.... :_28: ......уж больно сильно прих*****їв русскій народ, пора їх трохи втихомирить та трохи відволікти від теми Україна Хунта та КРИМНАШ

Ну ти й хворий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю масштабних терактів у Москві.... :_28: ......уж больно сильно прих*****їв русскій народ, пора їх трохи втихомирить та трохи відволікти від теми Україна Хунта та КРИМНАШ

Ну ти й хворий

В рф біля 80% хочуть знищити в ядерний попіл США і Европу. У них вся країна живе війною. Я впевнений, якби метеорит зніс москву і все живе в радіусі 100 км. вони б про війну б довго не думали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рф біля 80% хочуть знищити в ядерний попіл США і Европу. У них вся країна живе війною. Я впевнений, якби метеорит зніс москву і все живе в радіусі 100 км. вони б про війну б довго не думали.

Ти сам був в РФ? Говорив з людьми чим вони живуть?

На тебе видно теж добряче вплинуло "Кісєльов.ТВ".

Я впевнений, якби метеорит зніс москву і все живе в радіусі 100 км. вони б про війну б довго не думали.

А ось це можна в перли записувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю масштабних терактів у Москві.... :_28: ......уж больно сильно прих*****їв русскій народ, пора їх трохи втихомирить та трохи відволікти від теми Україна Хунта та КРИМНАШ

Ну ти й хворий

В рф біля 80% хочуть знищити в ядерний попіл США і Европу. У них вся країна живе війною. Я впевнений, якби метеорит зніс москву і все живе в радіусі 100 км. вони б про війну б довго не думали.

Відносно "80% хочуть знищити в ядерний попіл США і Европу(с)", це Ви трошки "перегнули" :_02: Буквально сьогодні спілкувався скайпом з Хабаровськом ( маю рідню і там), казали, не вірте рашТБ, не всі прибацані тут. Єдине кажуть, що погано - залякані і нема скільки сміливості почати палити шини під кремльом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Донбасі теж не всі прибацані були, вистачило 30% войовничих.Результат відомий.

В Росії то побільше 30% шовіністів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рф біля 80% хочуть знищити в ядерний попіл США і Европу. У них вся країна живе війною. Я впевнений, якби метеорит зніс москву і все живе в радіусі 100 км. вони б про війну б довго не думали.

Ти сам був в РФ? Говорив з людьми чим вони живуть?

В тебе на фронті є хоч один родич? В тебе загинув від рук окупанта хоч один знайомий? Твоє житло зруйноване від того, що ворожа армія вдерлась на твою землю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти сам був в РФ? Говорив з людьми чим вони живуть?

Ну то розкажи.....

Такі ж люди як і ми зі своїми проблемами. Про війну з тими, що спілкувався ніхто не думає.

В тебе на фронті є хоч один родич? В тебе загинув від рук окупанта хоч один знайомий? Твоє житло зруйноване від того, що ворожа армія вдерлась на твою землю?

А що це міняє в контексті нашої розмови?

Ген. штаб України називає цифру в 10 тис. рос. найманців, що воюють на сході України. А в Росії живе 146 млн. населення.

Звідки в тебе інформація про 80% я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки в тебе інформація про 80% я не знаю.

а ти зайди на будь-який форум кацапський, сайт новин, соц. мережу, 80% - цифра явно занижена, там всі 99%, решта просто тим часом бухає стєкломой і їм все пох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я спілкувався з тими( рік назад були тут в гостях) а зараз кажуть ,.у вас бандеровци. я прієду і буду їх мачіть.І дуже дивувалися, коли їм казали, що це ми і є бандерівці і тоді починати треба з нас.

Або мій однокласник, родився і виріс тут, а зараз служить у військоматі в Росії. Все йому хотілося багатополярного світу і все він не розумів ,,Як можна кусати руку, що дає їсти,,

Ген. штаб України називає цифру в 10 тис. рос. найманців, що воюють на сході України.

10 000 воює , а 50 міліонів їх підтримує, інакше б тих 10 тис не було на нашій землі.

Жириновського. Зюганова і Путіна вибрали твої росіяни з ,,простими проблемами,, І всі вони люті вороги України.Чи не виражають волю виборців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...