Перейти до змісту

"Антипідглядувальне вікно". Як зробити?


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Маю такий клопіт: живе по сусідству бабка, яка дуже любознатєльна, постійно крутитсья надворі і любить нишком позаглядати у вікна. Мене таке ясне діло не влаштовує, прямо казати без толку, бо "а чьо я? я нічьо..."

Тому цікавить що можна зробити, щоб здвору не було видно, що всередині, по максимуму не впливаючи на інтер"єр і на світлопроникність (а є таке слово?) вікон

Вікна дерев"яні, з подвійною рамою. на вікнах римські штори

Чи наклеїти щось на скло, щоб воно його заматувало трішки?

по ідеї все вікно закривати не потрібно, достатньо нижньої третини

Підкажіть, якщо є якісь ідеї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вдень бабка буде себе бачити.Зате ввечері,що в акваріумі.Все з точністю до навпаки.Навіть до вікон не треба підходити.Доведеться закривати жалюзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі уявляю як вона злякається коли вперше після наклейки загляне, якщо плівку заздалегідь не помітить))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Римські штори світлого тону. І світло в хаті є, і вікна закриті.

А якщо треба бачити зі свого боку - то треба якусь дзеркальну плівку тулити. От тільки як вона вестиме себе, коли вдома буде світло, а навулиці темно - х.з.

Ну, я б ще поставив вебку, щоб знімала бабу. А потім дав би їй пару фоток з мордою і сказав би: "Бабусю, а що це ви до мене у вікна заглядаєте? Ви що - вичисляєте, коли вдома нікого не буде, щоб потім сказати про це вашим внукам/дітям/їх друзям і щоб вони мені хату винесли? То ще раз вашу морду побачу - і в міліцію напишу, що ви наводчиця злодіїв!"

Гадаю, може подіяти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай но я підскажу де жалюзі взяти(змінити))))))!!!!

ВІкна поміняти.

ПС. собаку велику по дворі пустити, щоб вона там не ходила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ідеї все вікно закривати не потрібно, достатньо нижньої третини

Підкажіть, якщо є якісь ідеї

В мене такі жалюзі (з Епіцентру)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по черзі. Це приватний будинок, і бабка ходить по сусідньому дворі, час від часу зиркаючи. тобто прямо її носом тикнути не вийде. бо ходить собі по двору, крутить головою... типу що тут такого?

Від нашого вікна до сусідського двору метри 4 - видімість відмінна мабуть :)

зеркальна плівка - таки ввечері не рятує

Жалюзі навряд чи ефективне рішення: то вже тоді римські штори тримати завжди закритими і той само результат буде. Штори таки світлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жалюзі навряд чи ефективне рішення: то вже тоді римські штори тримати завжди закритими і той само результат буде. Штори таки світлі

1. Вони теж бувають світлі.

2. В мене вони зверху завжди відкриті.

Вирізала шматочок з фотки для наглядності

sKPt3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підказали щойно ідею плівки, якою рекламу на маршрутках клеять

samokleyushayasya_plenka_orakal_13025417185.jpg

Щось ніколи не звертав уваги ввечері, як в салоні маршрутки світло горить - дуже все видно ззовні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно видно. Краще всього наклеїти матову плівку на пів вікна... і світло потраплятиме, і вам видно через верхню половину, і в той же час вечором з двору через матову плівку буде видно лише розмиті силуети....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікна дерев"яні, з подвійною рамою.

ідеальний варіант - міжрамні жалюзі (літом прекрасно екранують тепло)

а зараз жалюзі не обов'язково закривати повністю, достатньо їх поставити під кутом 45 градусів так щоб відбивали сонце в кімнату

а бабулька по прямій нічого вже побачити не зможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний. Міжрамні жалюзі буде класно... Але і суттєво дорожче

Хтось знає де продається самоклеюча матова плівка в Луцьку? Щоб прикинути вартість і зробити висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...