Перейти до змісту

Тканинні ролети. ПИТАННЯ.


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Отож. Є приватний будинок. Поруч немає багатоповерхівок. Вікна виходять на дорогу. І, найголовніше, на північну сторону. Виходячи з цього всього - хочу)))) тканинні ролети, які б закривались знизу вверх (по типу фіранок post-8000-0-99933300-1329638234_thumb.jp).

Цікавить, чи це повний брЄд, чи можна щось придумати в плані фіксації полотна на певних рівнях. Заодно і порадьте будь ласка ЯКІ та ДЕ купувати.

Хто користується таким добром в нормальному порядку підкажіть чи можна це зробити, щоб виконувались мої забаганки і не втрачався естетичний вигляд (щоб це не було цвяхами, забитими на певних рівнях, чи подібні варіанти).

Можливо в нас ролети виготовляють (не просто продають)? Хто? Де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що робить таке під замовлення в Луцьку Євродек , сам до них звертався з цього приводу , правда не скористався їх пропозиціями. http://www.evrodek.com.ua/ тут є контакти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам до них звертався з цього приводу , правда не скористався їх пропозиціями

Причина?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуємось давно, правда класичним варіантом зверху вниз.

Виготовлялись на замовлення в Троянді (правда давненько, треба уточнювати чи вони там є).

З особливостей варіантів скажу, що є варіант фіксування магнітами і подовжним кріпленням на вікні.

Перший варіант має недоліки, оскільки з часом тканина по боках починає розтріпуватися. Але він і навряд вам підійде.

Другий варіант дорожчий, тканина не тріпається, края ховаються в фіксатори, але прийдеться дірявити вікно. Гадаю, зміна напрямку закривання можлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам до них звертався з цього приводу , правда не скористався їх пропозиціями

Причина?

Злякала ціна у них , тому вирішив питання у Новій Ліній , правда класично зверху вниз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла їх візитку, передзвонила, вони таки ще працюють в Троянді. Сказав, що є варіант на вікна на похилій стелі, система по типу як в потязі.

Казав підходити в Троянду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Є приватний будинок. Поруч немає багатоповерхівок. Вікна виходять на дорогу. І, найголовніше, на північну сторону. Виходячи з цього всього - хочу)))) тканинні ролети, які б закривались знизу вверх (по типу фіранок post-8000-0-99933300-1329638234_thumb.jp).

Цікавить, чи це повний брЄд, чи можна щось придумати в плані фіксації полотна на певних рівнях. Заодно і порадьте будь ласка ЯКІ та ДЕ купувати.

Хто користується таким добром в нормальному порядку підкажіть чи можна це зробити, щоб виконувались мої забаганки і не втрачався естетичний вигляд (щоб це не було цвяхами, забитими на певних рівнях, чи подібні варіанти).

Можливо в нас ролети виготовляють (не просто продають)? Хто? Де?

Поставили вже на двох вікнах Скоро будемо замовляти на третє Фірма Євродек Задоволені на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Отож хочу)))) тканинні ролети, які б закривались знизу вверх.

Цікавить, чи це повний брЄд, чи можна щось придумати в плані фіксації полотна на певних рівнях.

Як виявилось, не потрібно видумувати велосипед, а просто поїхати, наприклад, в Епіцентр (в НЛ про такі не чули) і купити потрібний розмір та колір)))

Усім дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Тканинні ролети на будь-який смак та гаманець у Львові по вул. Садова 2а. При нагоді завітайте...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...