Перейти до змісту

чим накривати авто взимку від снігу?


LENS

Рекомендовані повідомлення

:_07: і так кожен ранок

Був такий катаклізм році в 2000. Вінницька, Одеська області найбільше постраждали. Реально було так як на відео. Мені повезло - авто в гаражі стояло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився в Польщі на такі покривала в бідронці 6 злотих десь в районі 30 грн, хотя не розумію для чого його накривати, я накриваю тільки лобове скло і капот

19990509.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився в Польщі на такі покривала в бідронці 6 злотих десь в районі 30 грн, хотя не розумію для чого його накривати, я накриваю тільки лобове скло і капот

19990509.jpg

бачив сьогодні в епіцентрі такий тент. пише, що призначений для захисту авто від умов навколишнього середовища: дощ, сніг і т.д. ціна приблизно 360 грн. якщо згадати останні 2 зими, коли снігу було стільки, що в одного дня, неїздили навіть маршрутки, то чи не легше отак накинути ввечері тент, а зранку зняти і машинка чистенька? що думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фарба в якому стані буде після таких щоденних маніпуляцій? Із чого накриття, матеріал? Я б кусочком такої тканини десь промоделював - разів зо сто потерти десь у неприглядному місці й подивитись, що буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене форд, тут ніяких проблем нема. Коли був в селі то зранку пєчку включив і через декілька хвилин там і шкребок не треба. Дев*ятка знайомого була, він особливо цим не переймався. Хоча їхати стрьомнувато було :_07:

І у мене форд, проблеми є, довго гріється, дуже довго. (Форд конект 07р.в.)

А ''стрьомно'' їхати то до біди недалеко....

Різні Форди. Сучасний дизель без догрівача на ХХ нагріти майже неможливо, на відміну від старенького Scropio з 2,0 бенз ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротко і ясно: якщо на довго,тоді накривати,якщо на пару днів (до тижня максимум) то ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...