Перейти до змісту

Про оголошення HTML другою державною мовою


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

В зв`язку з тим що 20% населення України користуються інтернетом, про що свідчать результати соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Опитування проводилося з 9 по 27 листопада в 110 населених пунктах України. (Методом інтерв'ю опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Максимальна статистична похибка складає 3,5%).

( http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/23/51262.htm )

Виявляється що 10 млн людей, що живуть в україні ЮЗАЮТЬ ІНТЕРНЕТ ЩОДНЯ.

...тобто сидять і користуються IP протоколом і юзають по факту HTML (ну й інші звичайно мови PHP, ASF... вони ж бо виросли з HTML відповідно).

ТОМУ вимагаємо, ввести як другу державну мову в Україні - HTML, а як регіональні PHP, ASF та Javascript.

Також вимагаємо обов`язкове їх вивчення в УСІХ навчальних закладах, та використання в повсякденній роботі, веденні документації та спілкуванні на ВСІЙ території України (а також на всіх човнах, літаках, міжконтинентльних балістичних ракетах що перебувають поза межеми України, а в майбутньому і в наших колоніях на Марсі).

П.С.

Всіх хто буде відмовлятись від ОБОВ`ЯЗКОВОГО використання HTML, законодавчо змушувати використовувати С++ чи Асемблер :-)

З повагою,

ті, що підписалися нижче.

(с)

Голосуєм і обговорюєм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маячня. Я не бачу html коли користуюсь інтернетом. Я бачу сторінки на українській, російській, англійській і інших мовах.

А ось вимагати визнати англійську другою державною бо більша частина інтернету англомовна -- це інша справа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось вимагати визнати англійську другою державною бо більша частина інтернету англомовна -- це інша справа ;)

Я за. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде привід вивчити :-) А то все ніяк :-(

А петицію можна було б гарніше написати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді краще ХТМЛ, ніж російську ;)

Але чесно-кажучи англійська - це самий кращий варіант, хоча я і 100% ,нажаль, не володію цією мовою, але згідний з 2-м постом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp Rondo ты сначала язык , на котором разговариваешь выучи, а потом определяйся, что лучше: русский или ХТМЛ. Извини, что не на ХТМЛе написал, побоялся, что русский ты все-таки поймешь лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюсадин?

Як на мене - фтопку ХТМЛ. це ж лише мова для розмітки сторінок, чи вірніше спосіб розмітки. між тегами то українська, роісійська, суахілі (:lol:)..

Краще державною проголосити мову С, ну або С++.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой html и c++? только ассемблер, так как все, что сейчас видите перед собой на мониторе, работает именно на нем, а некоторая часть и написана тоже не асме. впрочем есть еще внутренний всевдоязык самого процессора, но не будем опускаться настолько глубоко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp Rondo ты сначала язык , на котором разговариваешь выучи, а потом определяйся, что лучше: русский или ХТМЛ. Извини, что не на ХТМЛе написал, побоялся, что русский ты все-таки поймешь лучше.

Та міг і на ХТМЛі - я розумію... Ато заставив мене в словнику сидіти і переклад вищенаписаного тобою робити :)

Ну а якщо дехто сприймає такі вирази як якусь критику рос.мови, то тоді взагалі шутити на форумі потрібно заборонити! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дело не в шутках твоего юмора, дело в синтаксисе и пунктуации твоей грамотности.

Ато заставив мене в словнику сидіти
шедеврально!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...