Перейти до змісту

Чи є підстави для порушення справи?


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу! Так як я займаюсь купівлею різного побутового хламу у населення, мені потрібно, щоб люди про це знали. Я стою в людних місцях (базар), і на моїй мащині є напис: куплю непотрібну побутову техніку..., і декілька найменувань.

У мене таке запитання: чи є законні підстави, для порушення будь чого, проти мене із сторони "правоохоронних" органів? Працівники міліціі, проходячи повз мій автомобіль, і побачивши напис. Застрибують без вагань у бус, і щось там шукають. Висувають мені, прийом металобрухту. Хоча в машині знаходиться вживана побутова техніка. І я їм кажу, що я купую прилади, з метою складання, ремонтування, і використання або продажу іншій людині. Але дещо здаю на брухт, і маю на те право. Тому що:

Ліцензуванню не підлягає діяльність фізичних осіб, пов'язана

із збиранням та реалізацією побутового брухту чорних та кольорових

металів, а також діяльність фізичних осіб - суб'єктів

господарювання і юридичних осіб, пов'язана із збиранням та

реалізацією промислового брухту чорних та кольорових металів, який

утворився в результаті їх діяльності.

{ Частина сьома статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом

N 4075-VI ( 4075-17 ) від 07.12.2011 }

Вони щось казали про поїздку в райвідділ, але кудись квапились, і дали спокій. Але може ще таке буде...

Єдине, що я не є підприємець. Я просто ще пробую, якщо буде получатись, тоді й оформлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Застрибують і щось шукають то проти них можна порушувати справу.

Я хотів сказати що, зараз закрию в машині, і викличу прокурора)). Але ж вони там, усі друзі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну "застрибують" це трошки), якось не зовсім законно... А от те, що займаєтесь підприємницької діяльністю (пробую не проходить), от тут можуть трохи наказати, але компетентні органи, а не перехожий дільничий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти ж не втвісив висіску що "продаю", а куплю це вже твоє особисте, аби не крадене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порушень в діях скупщика не бачу. Тут головне - знаходити правильні аргументи для ментів. Бажано зробити роздруківки із законодавства і у разі пред'яв - вручати аркуш зі статтями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано зробити роздруківки із законодавства і у разі пред'яв - вручати аркуш зі статтями.

Це точно, 90% в таких випадках - "впадають в ступор" :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано зробити роздруківки із законодавства і у разі пред'яв - вручати аркуш зі статтями.

Це точно, 90% в таких випадках - "впадають в ступор" :0162:

Зайвий раз не турбуватимуть і минатимуть десятою дорогою якщо бачитимуть відеокамеру чи відеореєстратор..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...