Перейти до змісту

Вакансія PHP-програміста


Avatar

Рекомендовані повідомлення

Дизайн-студія візьме на роботу PHP-програміста.

Наявність портфоліо чи прикладів власних робіт обов'зкове!

З/П від $400.

Випробувальний термін 1 міс.

Детальніше за тел. 78-40-86 (в робочі дні)

ICQ: 280-275-900

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є можливість віддаленої роботи? (на дому а не в офісі?)

Можливість є але це не бажано та і зарплата буде поменьше(думаю це і так зрозуміло), але якщо завдання будуть виконуватись вчасно та ефективно, то може не зменьшуватись, а тыльки збільшуватись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випробувальний термін 1 міс.

оплачується?

Звичайно.

Випробувальний місяць - $200.

2-й та послідуючі місяці від $400. Якщо потянете на $600 - буде 600 і т.д.! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випробувальний термін 1 міс.

оплачується?

Звичайно.

Випробувальний місяць - $200.

2-й та послідуючі місяці від $400. Якщо потянете на $600 - буде 600 і т.д.!

скажу заезженную тему, но в том самом фрилансе, умный человек, с знаниями выше среднего пхп, может не утруждаясь заработать те самые 400-600 енотоф, если знает в какой теме и что требуется людям ;) .

А вот "хороший" пхп проггер на вес золота, тот, кому хватит небольшого описания поставленной задачи, не требуется постоянных пинков, код которого не надо постоянно проверять на чистоту, и вот именно такому человеку, можно ту самую з\п на которую "понянет", смело можно умножать на 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дизайн-студія візьме на роботу PHP-програміста.

хоть би назвались... шо за студія? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дизайн-студія візьме на роботу PHP-програміста.

хоть би назвались... шо за студія? :D

Дизайн-студія RedAnts :)

скажу заезженную тему, но в том самом фрилансе, умный человек, с знаниями выше среднего пхп, может не утруждаясь заработать те самые 400-600 енотоф, если знает в какой теме и что требуется людям :) .

Вперід за орденами! :)

А вот "хороший" пхп проггер на вес золота, тот, кому хватит небольшого описания поставленной задачи, не требуется постоянных пинков, код которого не надо постоянно проверять на чистоту, и вот именно такому человеку, можно ту самую з\п на которую "понянет", смело можно умножать на 3.

Трохи ти помилився, для такого можна зразу множити не на 3, а в раз 6-8! ;) Напевне ти написав про середнього PHP-програміста, а не про ХОРОШОГО! ;)

Прохання, до таких розумних людей, які заробляють $1000+ на Фрілансі, не флудіть тут!

А також прохання, відписувати тільки тим хто має бажання працювати в офісі у м. ЛУЦЬК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а які необхідні знання? ООП5, AJAX, MySQL і т.д.

Головне: PHP4/5, MySQL. Знання AJAX на даному етапі не потрібно але не виключено, що в майбутньому знадобляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://redants.com.ua - можливо ваш?

А як побачити Ваші розробки? Цікаво чи працював у вас хтось на пропонованій посаді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот шо про ваш сайт думає гугл))

Предупреждение- посещение этого сайта может нанести вред Вашему компьютеру!

Дополнительную информацию о вредоносном веб-содержании и о способах защиты компьютера можно найти на странице StopBadware.org.

Пути решения:

* вернитесь на предыдущую страницу и выберите другой результат;

* попробуйте выполнить еще один поиск, чтобы найти нужную информацию;

или продолжайте просмотр страницы http://redants.com.ua/ на свой риск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.redants.com.ua/flash/ - тут є парочка робіт, але всіх ще не повикладали - нема часу. :) На дизайн свого сайту також немає часу. ;)

http://redants.com.ua/clients/formice/ - дороблюємо зараз.

Ще є парочка дрібних робіт... нема часу шукати ссилкі!

А те що гугл матюкається, то це давня історія. :) Треба буде написати їм хай ще раз провірять сайт та викинуть с чорного списку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б пішов, якщо б фірма довше працювала

Ну взагалі люди з фірми працюють в даній галузі давно, а як фірма об'єднались тільки влітку.

Якщо хочеш можеш зайти до нас, поговоримо, розкажемо що треба буде робити, а далі сам будеш вирішувати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було пів року назад, чувак з Києва шукав програмерів з середнім знанням php/mysql, зп пропонував від 500, так і не знайшов. Напевно в нас в Луцьку з цим важкувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було пів року назад, чувак з Києва шукав програмерів з середнім знанням php/mysql, зп пропонував від 500, так і не знайшов. Напевно в нас в Луцьку з цим важкувато.

ferryman, а ти вважаєш у тебе який рівень знань php/mysql...... ?

Просто цікаво....? Ну ти знаєш.. у Луцьку є спеціалісти по цьому.. тільки їх по пальцях правої руки можна порахувати..

От Мавка у Вас працювала...у Київ поїхала..... я її скрипти, до речі, бачив....на cgi....Враження її роботи на мене не справило враження (особливо дизайну) ..... хоча дівка вона розумна...

До речі, цікаво, чому ти, ferryman, пишеш нікому не потрібний volyn.in.ua, pic,lutsk.ua.. і т.д....(Яка від них комерційна вигода??)

Вже якщо писати, то треба писати на шквалт бігміра чи і.уа ... Не плануєш писати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AG требуется веб-программист

На AG открыта вакансия веб-программиста. Занятость — полный рабочий день (с 10:00 до 19:00) в московском офисе. Зарплата — 2000 у.е. (полностью «белая»), возможность роста, соцпакет. Испытательный срок — 1-2 месяца.

Требования:

знание Perl, технологии FastCGI, MySQL, Apache.

умение писать на Perl безопасный код в объектно-ориентированном стиле. Под безопасностью понимается устойчивая работа Perl скрипта при неправильно заданных входных параметрах или отсутствии части необходимых параметров, плюс грамотная обработка ошибок.

умение писать на Perl скрипты, предназначенные для работы на web-серверах с большой нагрузкой.

проживание в Москве или Московской области.

Дополнительным плюсом будет знание: Javascript, С/С++, PHP, пакета ImageMagic, ОС *nix. Внимание! Специалистов по PHP с базовыми знаниями по указанным выше технологиям просьба не беспокоиться.

Круг обязанностей: написание на Perl сценариев, работающих с БД MySQL в условиях большого количества запросов и критических нагрузок.

Ваши письма с резюме будут прочтены и учтены только при условии выполнения тестов, которые опубликованы на этой странице. Там же вы найдете и контактный адрес электронной почты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aka lana

До чого тут взагалі Мавка?? , функції, завдання та знання у них з Феріманом різні. Чи кожен, хто працює зараз має відношення до тих, хто працював років 5 тому? Чи може, хтось не вловлює різницю між системним адміністратором та веб-програмістом?? (Мавка була адміністратором)

volyn.in, pic,lutsk.ua - створені для користувачів мережі Світлан, як внутрішні ресурси мережі. За користування внутрішніми ресурсами народ сплачує АБОНПЛАТУ. Щомісяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aka lana

До чого тут взагалі Мавка?? , функції, завдання та знання у них з Феріманом різні. Чи кожен, хто працює зараз має відношення до тих, хто працював років 5 тому? Чи може, хтось не вловлює різницю між системним адміністратором та веб-програмістом?? (Мавка була адміністратором)

volyn.in, pic,lutsk.ua - створені для користувачів мережі Світлан, як внутрішні ресурси мережі. За користування внутрішніми ресурсами народ сплачує АБОНПЛАТУ. Щомісяця.

Ну я не спорю, що мавка була адміном, мережі настроювала, радіо, лан і т.д. і що матаналіз вчила...

Я просто кажу, що бачив її роботу, скрипт, .... Він на мене не справив враження...

ferryman, ми, як клієнти візора теж платимо абонплату.Щомісяця......

Але внутрішніми ресурсами не користуємося, не має потреби. І не цікаво, якщо чесно....(це я не критикую)

Я якби робив, те що ти робиш (Так звані внутрішні мережі) адаптував під одне ціле,єдине, врешті врешт на одну торгову марку,

яка б була орієнтована на український ринок.і зоокрема ваших клієнтів.. Але це треба розвивати...

А то для для ваших сайтів: бібліотеки, банерної системи, пошук роботи і т.д кожного разу треба реєструватися...

різні дизайни, все різне...аж бісить

Щодо volyn.in.ua - кому нада сайт хай робить його і розміщує на хостінгу....Навіщо творити халяву, яка нікому не потрібна...

І ще...а для радіоінету, у вас що, внутрішніх безкоштовних ресурсів немає???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aka йа

банерку робив 2 роки назад, щаз впадло шось мінять(вона глючить думаю))))))

на рахунок волині - а хз, то не я. (до речі бетка)

а на рахунок розвитку та реконстркуції - пропонував! ...................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно.... я тоді тебе розумію на 100%...

Я з такою ситуацією теж стикався.....коли все всім до лампочки...

Не нада так ненада...., Але у мене мрія все ж таки є щось глобальне створити...Буде час буду твортити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єєєєєєєх. мріііііяяяяя. я тож хочууууу

зы. щас в состоянии окоольного опянения. извинети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ferryman, мені цікаво от такі питання.....просто для порівнняння......

1)такий сайт як твій- пошук роботи....за стіки часу ти його з нуля можеш зробити (без адмінки..і т.д) (я б такий за два тижні думаю б зробив би.. без дизайну)

2)чому у вас на серва4ку половина мертвих сайтів із ссилкою на вашу студію і так само на світлан луцьк уа у розділі ваші клієнти... таке враження що не добавляєте нових і страих не знищуєте..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...