Перейти до змісту

На роботу потрібен продавець в магазин сантехніки та керамічної плитки.


BSL

Рекомендовані повідомлення

Наш працівник їде на заробітки шукати кращого життя.

В зв'язку з цим, потрібен продавець.

Магазин невеликий тому, потрібно буде не тільки продавати, але і робити все інше (прийняти товара, видати, розвантажити, завантажити, доставити та ін.) кого це лякає прохання не турбувати.

Зарплата залежить від обороту і самого працівника, у теперішнього получається 3300-4000 грн. (ми постійно розвиваємось тому дуже надіюсь що буде більше)

Офіційно чи не офіційно - по домовленості.

Вимоги

    -активна життєва позиція

    -бажання розвиватись

    -знання ПК

    -посвідчення водія "В"

    -вміння спілкуватись з людьми

    -вміння продавати

-досвід продажу сантехніки

-фізично сильна людина

Графік

    -пн.-пц. 9,00-18,30

    -сб. 9,00-15,00

    -нд вихідний

Резюме скидати сюди: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Нема підходящих, прийшло на електронну адресу 7 резюме, з них ні одне не зацікавило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна тел для контактів якшо актуально в пл. Знайомий шукає роботу. Відповідальний одружений мужчина з правами. На роботі попросилм всіх працівників в отпуск за свій щот на пів року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна тел для контактів якшо актуально в пл. Знайомий шукає роботу. Відповідальний одружений мужчина з правами. На роботі попросилм всіх працівників в отпуск за свій щот на пів року.

Хай скидає резюме сюди [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас там золотими унітазами і хрустальною паклею торгують? Що для Вас є пріоритетним в кандидатах? 7 резюме і ні одне не підійшло.. Ви хоч спілкувалися з кандидатами? Це не претензії, а просто інтерес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас там золотими унітазами і хрустальною паклею торгують? Що для Вас є пріоритетним в кандидатах? 7 резюме і ні одне не підійшло.. Ви хоч спілкувалися з кандидатами? Це не претензії, а просто інтерес.

Дозволите не відповідати на ці запитання?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Документи водія не обов'язкові, також може бути жінка, головне щоб був досвід у продажі сантехніки

Резюме сюди: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Документи водія не обов'язкові, також може бути жінка, головне щоб був досвід у продажі сантехніки

Резюме сюди: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Документи водія не обов'язкові, також може бути жінка, головне щоб був досвід у продажі сантехніки

... потрібен продавець.

Магазин невеликий тому, потрібно буде не тільки продавати, але і робити все інше (прийняти товара, видати, розвантажити, завантажити, доставити та ін.)

...

Вимоги

...

-посвідчення водія "В"

...

-фізично сильна людина

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавець 6 місяців шукає продавця в свій магазин, то йому потрібен фізично сильний чоловік з водійськими правами, то жінка з досвідом продажу сантехніки. Причому до кожного повідомлення прикріплене посилання на магазин. Вважаю модераторам необхідно видалити цю тему з розділу робота, та перенести у розділ торгівлі будматеріалами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляєш туди резюме, а там "дно". Хоч б ради поваги відповідь прислали, що вам не підходиш. А так тупо, тиша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавець 6 місяців шукає продавця в свій магазин, то йому потрібен фізично сильний чоловік з водійськими правами, то жінка з досвідом продажу сантехніки. Причому до кожного повідомлення прикріплене посилання на магазин. Вважаю модераторам необхідно видалити цю тему з розділу робота, та перенести у розділ торгівлі будматеріалами.

Ви собі не уявляєте як важко знайти хорошого працівника. Звичайно, можливо я забагато хочу. Посилання на магазин я не прикріпляю це у мене підпис такий)))

Відправляєш туди резюме, а там "дно". Хоч б ради поваги відповідь прислали, що вам не підходиш. А так тупо, тиша.

Вибачте що не відповідаю Вам та іншим хто скидає резюме, просто це займе багато часу. Якщо напишете свою фамілію то я обіцяю що дам Вам відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте що не відповідаю Вам та іншим хто скидає резюме, просто це займе багато часу.

натиснути кнопочку "Відповісти", скопіпасти текст "Дякую, але ваша кандидатура нам не підходить" і натиснути "Відправити" (5-7 кліків мишкою) - це займе багато часу?! :_09: м-даааа..... А те, що людина відправила, сподівається, надіється, чекає - то нічого, то не варте уваги, правда...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте що не відповідаю Вам та іншим хто скидає резюме, просто це займе багато часу.

натиснути кнопочку "Відповісти", скопіпасти текст "Дякую, але ваша кандидатура нам не підходить" і натиснути "Відправити" (5-7 кліків мишкою) - це займе багато часу?! :_09: м-даааа..... А те, що людина відправила, сподівається, надіється, чекає - то нічого, то не варте уваги, правда...

Можливо Ви і праві, але мені здається що більшість тих хто відправляє резюме сподіваються, надіється тільки на випадок, а вдруг візьмуть. Тому що більшість резюме зовсім не відповідають вимогам. З останнього: працював десь за кородоном, потім у сфері реклами, місяць продавцем у компютерному всесвіті, потім на факторії зному реклама. Чому я маю звертати увагу на такі резюме, я вважаю що такі резюме дійсно не варті уваги, і нема чого ображатись що я на їх не відповідаю. На резюме де згадується слово сантехніка я відповідаю.

Я не відповів на Ваше резюме що Ви уже другий раз відписуєтесь в темі????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...