Перейти до змісту

Знайдено дві вівчарки


Enottt

Рекомендовані повідомлення

У районі "тещиного язика" в парку, без власника гуляло 2 вівчарки одна молодша на вигляд 1,5 року (не особливо розбираюсь), і ще одна старша! Гуляли по дорозі, їх могла збити машина, або ж могли потрапити в погані руки, я був на машині і забрав їх додому, собаки легко йшли на контакт, дружелюбні, живу в приватному будинку але змоги довго тримати не маю, допоможіть повернути власнику, віддам тількі тому хто буде мати докази що це дійсно його собаки, були без ошийників, дві дівчинкі. 095 34 44 706

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як доказів не буде ? чи власник не зголоситься ? Самі ж написали "довго тримати в себе не зможу". Можливо краще написати "відам в добрі руки, небайдужим, люблячим тварин людям ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я готовий взяти на поруки додому одну, якщо не заберуть то майте на увазі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які докази для Вас будуть переконливими ?

як власники зможуть щось довести, собаки без ошийників і тд..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на ФБ нещодавно запостили волонтери.

Знайдені вами собаки можливо згодяться там.

Тетяна Должко поширила оновлення статусу у групі Волинь SOS.

Yury Kaminsky

СРОЧНО НУЖНЫ 4 СОБАКИ ДЛЯ НЕСЕНИЯ СЛУЖБЫ В АТО, 30-ой механизированой Новоград-Волынской бригаде.

Максимальный репост! Любая информация: совет или инфа!!!!!!!!

Пишите сюда либо в личку!

Огромное спасибо за помощь!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю фотки мають бути.....кому віддати вже маю, навіть не прийдеться просити, дома є 2 собаки, дворняжка і стаф, от за це і боюся... а віддати в добрі руки просто боюся незнайомій людині бо ті руки добрі-добрі, а потім будуть знущатися над собакою, або ж просто зїдять чи ще шось в тому роді! собаки реально могли прибігти звідкі завгодно, без ошийників бо думаю якщо жили в приватному будинку то могли б бігати по дворі без ошийників (мій стаф теж в дворі без ошийника бігає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...