Перейти до змісту

Залишкі грунтовкі, фасадної фарби, короїду та баранеку з торгівлі буд. матеріалами..


Рекомендовані повідомлення

Продаємо не дорого залишкі фарб украінских виробників- фарб фасадних, грунтовкі, пропіток до деревени, баранека та короїда..В кого ремонт або є потреба звертайтесь-домовимось значно дешевше..093236тридцять чотири33.. Для прикладу: 10л- фарба інтерьерна дрібнофактурна- 190 грн

post-1740-0-79037100-1415546078_thumb.jp

post-1740-0-57335500-1415546149_thumb.jp

post-1740-0-69254000-1415546212_thumb.jp

post-1740-0-51449400-1415546284_thumb.jp

post-1740-0-17488200-1415546338_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грунтовка глибокого проникнення 10л, яка ціна?

Э по 3 л така але концентрат-по 50 грн думаю можемо зробити..Біль конкретно с 9.00 від завтра, в наявності пару банок такоі є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грунтовка глибокого проникнення 10л, яка ціна?

Э по 3 л така але концентрат-по 50 грн думаю можемо зробити..Біль конкретно с 9.00 від завтра, в наявності пару банок такоі є...

щось я не розумію..

ceresit ct17 5л можна купти у вільному продажі за 70 грн. а тут 3 літри "значно дешевше" - 50 грн.

що не так із цифрами ?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є грунтовки, лаки чи фарби на водяній основі то заберу всещо є кольору горіх, ваніль, білий, прозорий, махон, тік. Ну звичайно якщо ціна адекватна буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є грунтовки, лаки чи фарби на водяній основі то заберу всещо є кольору горіх, ваніль, білий, прозорий, махон, тік. Ну звичайно якщо ціна адекватна буде.

Чудово, грунтовкі різні є, фарби теж тіпа снєжкі, фасадні декілька видів і типів..Телефон я вказав набирайте і домовимося на завтра.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грунтовка глибокого проникнення 10л, яка ціна?

Э по 3 л така але концентрат-по 50 грн думаю можемо зробити..Біль конкретно с 9.00 від завтра, в наявності пару банок такоі є...

щось я не розумію..

ceresit ct17 5л можна купти у вільному продажі за 70 грн. а тут 3 літри "значно дешевше" - 50 грн.

що не так із цифрами ?))

Я то що ви дали знайшов по 85грн, а я вказав що маю і по стільки запропонував, як виходить..Може ця ціна не підходить, але віддаємо не дорого ті всі фарби, просто заважають в торгівельному залі вони..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грунтовка глибокого проникнення 10л, яка ціна?

Э по 3 л така але концентрат-по 50 грн думаю можемо зробити..Біль конкретно с 9.00 від завтра, в наявності пару банок такоі є...

щось я не розумію..

ceresit ct17 5л можна купти у вільному продажі за 70 грн. а тут 3 літри "значно дешевше" - 50 грн.

що не так із цифрами ?))

Я то що ви дали знайшов по 85грн, а я вказав що маю і по стільки запропонував, як виходить..Може ця ціна не підходить, але віддаємо не дорого ті всі фарби, просто заважають в торгівельному залі вони..

не потрібно далеко ходити - Епіцентр. були 2 тижні тому по 68.75грн, зараз щось на пару грн дорожчі.

базар 75-80.

добробут 80+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грунтовка глибокого проникнення 10л, яка ціна?

Э по 3 л така але концентрат-по 50 грн думаю можемо зробити..Біль конкретно с 9.00 від завтра, в наявності пару банок такоі є...

щось я не розумію..

ceresit ct17 5л можна купти у вільному продажі за 70 грн. а тут 3 літри "значно дешевше" - 50 грн.

що не так із цифрами ?))

Я то що ви дали знайшов по 85грн, а я вказав що маю і по стільки запропонував, як виходить..Може ця ціна не підходить, але віддаємо не дорого ті всі фарби, просто заважають в торгівельному залі вони..

не потрібно далеко ходити - Епіцентр. були 2 тижні тому по 68.75грн, зараз щось на пару грн дорожчі.

базар 75-80.

добробут 80+

Щоб розмова була більш плідною я завтра до обіда пропишу з цінами і в асортименті, що лишилося конкретно..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грунтовка глибокого проникнення 10л, яка ціна?

Э по 3 л така але концентрат-по 50 грн думаю можемо зробити..Біль конкретно с 9.00 від завтра, в наявності пару банок такоі є...

щось я не розумію..

ceresit ct17 5л можна купти у вільному продажі за 70 грн. а тут 3 літри "значно дешевше" - 50 грн.

що не так із цифрами ?))

Я то що ви дали знайшов по 85грн, а я вказав що маю і по стільки запропонував, як виходить..Може ця ціна не підходить, але віддаємо не дорого ті всі фарби, просто заважають в торгівельному залі вони..

не потрібно далеко ходити - Епіцентр. були 2 тижні тому по 68.75грн, зараз щось на пару грн дорожчі.

базар 75-80.

добробут 80+

Щоб розмова була більш плідною я завтра до обіда пропишу з цінами і в асортименті, що лишилося конкретно..

було б супер )

а перфоратори є ?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грунтовка глибокого проникнення 10л, яка ціна?

Э по 3 л така але концентрат-по 50 грн думаю можемо зробити..Біль конкретно с 9.00 від завтра, в наявності пару банок такоі є...

щось я не розумію..

ceresit ct17 5л можна купти у вільному продажі за 70 грн. а тут 3 літри "значно дешевше" - 50 грн.

що не так із цифрами ?))

Я то що ви дали знайшов по 85грн, а я вказав що маю і по стільки запропонував, як виходить..Може ця ціна не підходить, але віддаємо не дорого ті всі фарби, просто заважають в торгівельному залі вони..

не потрібно далеко ходити - Епіцентр. були 2 тижні тому по 68.75грн, зараз щось на пару грн дорожчі.

базар 75-80.

добробут 80+

Щоб розмова була більш плідною я завтра до обіда пропишу з цінами і в асортименті, що лишилося конкретно..

було б супер )

а перфоратори є ?))

Знаючі що адміни на форумі цьому, вправні, я не знаю чи я можу в цій вєтці відповідати на питання не по темі..Вже були випадкі ну і зауваження, я створив ось тут тему відповідну: ласкаво прошу)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є грунтовки, лаки чи фарби на водяній основі то заберу всещо є кольору горіх, ваніль, білий, прозорий, махон, тік. Ну звичайно якщо ціна адекватна буде.

Чудово, грунтовкі різні є, фарби теж тіпа снєжкі, фасадні декілька видів і типів..Телефон я вказав набирайте і домовимося на завтра.

Забув уточнити, то по дереву потрібно, тобто для зовнішніх робіт та снєжка не підійде, лише для внутрішніх. Потрібно щоб сухий залишок був доволі пристойний, швидко сохла та глянцеве покриття, мат/полумат не підійде.

Зараз купую фарби та лаки оптом у різних постачальників пром тарою, ціна виходить від 35 до 70 грн/750мл в залежності від виробника та виду. До чого це я пишу, мені дорожчі або ж у таку саму ціну не потрібні, якщо Ви розпродаєте залишки (!) то і ціна повинна бути без стандартних накруток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є грунтовки, лаки чи фарби на водяній основі то заберу всещо є кольору горіх, ваніль, білий, прозорий, махон, тік. Ну звичайно якщо ціна адекватна буде.

Чудово, грунтовкі різні є, фарби теж тіпа снєжкі, фасадні декілька видів і типів..Телефон я вказав набирайте і домовимося на завтра.

Забув уточнити, то по дереву потрібно, тобто для зовнішніх робіт та снєжка не підійде, лише для внутрішніх. Потрібно щоб сухий залишок був доволі пристойний, швидко сохла та глянцеве покриття, мат/полумат не підійде.

Зараз купую фарби та лаки оптом у різних постачальників пром тарою, ціна виходить від 35 до 70 грн/750мл в залежності від виробника та виду. До чого це я пишу, мені дорожчі або ж у таку саму ціну не потрібні, якщо Ви розпродаєте залишки (!) то і ціна повинна бути без стандартних накруток.

Виставляю що є по цінам: фарба інтерьєрна дрібнофактурна 10л-200грн, просочення гідрофобізуюче 10л. -380 грн, фарба фасадна люкс біла матова 10л-310 грн, фарба інтерьэрна профі люкс 2.5 л-50грн, 5л-120 грн, фарба протигрибкова антисепт 2.5 л-50грн, покриття акрилове "короїд"-25кг-475грн , грунтовка універсальна 10л-70грн ( знаходимся за адресою Рованці, вул. Лугова 70 магазин "електроінструмент" (за мостом с права 200 м)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графік роботи якиц? Я тудою на роботу їду десь о 8й, додому десь о тій же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графік роботи якиц? Я тудою на роботу їду десь о 8й, додому десь о тій же.

Ой, з 8.00-20.00 без вихідних працюємо..В неділю теж є додаткові знижкі в наділю на інструменти-заїзжайте заходьте..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...