Перейти до змісту

спеціаліст по суглобам,порадьте.


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Порадьте,будь ласка,толкового,лікаря,який може визначити діагноз і призначити правильне лікування при проблемах з суглобами.

Вчора батько сходив до якоїсь лікарки в поліклініці,то вона толком навіть не глянула,а понаписувала майже на 100грн.ліків. Купити звісно можна,а от чи буде від них толк? Були випадки,коли педіатри дитині призначали ліки,яки навіть дорослим не завжди можна.Тому й хочу спитати,може хтось має досвід в рішенні таких проблем.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 100 грн ліків - на даний момент - не так вже й багато, нам дільничий лікар донечці при температурі виписує мінімум на 200. Не сприйміть за рекламу, але якщо не схильні довіряти лікарю з полікліники - зайдіть в Благомед.

P.S. Постійно маю проблеми із суглобами, на лікарів в поліклініках давно забив, купа рекомендацій ще в 90х роках, я вже мовчу про двотисячні роки, не мали результату. Фізіотерапія - також давно пройдений етап. Вам дуже повезе якщо натрапите на толкового лікаря в поліклініці. Відповідно, порадити нікого з безкоштовних не можу, Благомедом не користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В поліклініці що на Волі є лікар-ревматолог-дуже уважна і здалося толкова жінка. Звернулася при болі в колінах-здавала купу аналізів і вона їх порівнювала з попередніми! бо зазвичай-лікарі не дивляться картку взагалі. Відгуки в черзі були хороші. Попробуйте. Прізвище не памятаю-але вона була одна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В поліклініці що на Волі є лікар-ревматолог-дуже уважна і здалося толкова жінка. Звернулася при болі в колінах-здавала купу аналізів і вона їх порівнювала з попередніми! бо зазвичай-лікарі не дивляться картку взагалі. Відгуки в черзі були хороші. Попробуйте. Прізвище не памятаю-але вона була одна.

На скільки я знаю то в першій поліклініці ревматолога немає. Треба в обласну звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість, то краще в обласну. Якщо ні - спробував би в Благомед звернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По великому рахунку є 2 ревматологи в Луцьку - це в міській лікарні завідуюча та завідуючий в обласній лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...