Перейти до змісту

З Vista на ХР


Songoku

Рекомендовані повідомлення

Хочу спитати в шановних форумчан їх точку зору!!

Суть проблеми в чому:

2.01.07 я поставив 32Vistа-у і працював до кінця літа. Потім коли вона почала глючити поставив 64Vista.

Тиждень назад я вбив 64-ку і вирішив повернутися на ХР. От тут і почалося - ну дуже некомфортно :)

1-ша причина - час загрузки однаковий, різниця в кілька секунд.

2-га причина - Віста живе в середньому без Перезагрузки 3-4 тижня (ігри, постійні закачки, креслення), ХР 5днів МАХ.

3-тя причина - при АLT+TAB VISTA плавно вивалюється в Вінду за 1-2 сек без ДИ-ДИ-ДИ, тобто музика комфортно грає весь час. В ХР шо за н№х інколи з ДИ-ДИ-ДИ 1-3 сек, інколи сек 10 :) . Взагалі прикалує мене з Крайзіса на Альт+Таб вивалюватися кожних 20сек і щось там відповідати.

4-тя причина - боротися з мертвими процесами в Віста просто задоволення, на білому віконечку права кнопка і все проблеми нема, навіть якщо супер важка прога повісла. В ХР в менеджер зайти треба інколи добряче почекати.

Більше причин не пишу, оскільки інші мене не сильно зацепили. І взагалі коли ставив Вісту перший раз - точка зору була, що Віста це гуано редкосне, що ХР форева. Але зараз я думаю навпаки.

Залізо АМД 6000, 2гіга мозгов, 8600ГТС.

Хочу почути точку зору форумчан і їх думки чому так. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-га причина - Віста живе в середньому без Перезагрузки 3-4 тижня (ігри, постійні закачки, креслення), ХР 5днів МАХ.

Без перезагрузки робоча машина з ХР 4 тижні. Постійна робота в інеті, іноді фотожоп, ворд, РНР дебагери...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок життя без рестарта... якось ти не так тестив... в мене на роботі ХР на ніч уходить в сплячку і без ребута вже місяці 2 :)

В Тумана, наскіко помниться вінда воопше пару місяців круглосуточно пахала.

2 difoto, FreeBSD, круглосуточные закачки :), игры, музыка, фильмы, программирование. UpTime 63 days 13 hours 40 minutes

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХР без ребута 2 месяца.

Никаких фотожопов, никаких чертежей! Офис , Макстон и квип.

2 микс : Я когда-то подсчитал, что вместо машины с Вистой за те же деньги можна купить семь-восемь системников, которые будут работать с такой же производительностью, выполняя офисные задачи... но под ФриБСД.

ЗЫ а если посчитать стоимость винды...... то еще две-три тачки !

:D:):):):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні в мене чомусь ХР сильно викаблучується і глючить після 3-5 днів роботи. Я вже і з дровами грався і зараз потвікати по старінці спробую.

Просто чого підняв тему, так до недавна думав що ХР сама стабільна серед Мастдаїв, а тут от так чоботом в зуби :D

А Щодо Вісти то вона МАХ ппрацювала десь трошки більше 4-х тижнів, а потім просто друг вінт принесе, чи переззапустити якась софтина хоче, чи треба ще 1-н вінт поставити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда не падали у меня такие ОС как OS/2 Warp и Ubuntu Linux.

Все остальные поделия падали. ХП падала в общем не часто.

Раз в полгода, однако бывало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше за все якраз таки ігри із дровами та, власне, самі ігри її і вбивають.

3 тачки із ХР на роботі тижнями без ребуту - ти знаєш шустрі.

Головне грамотно налаштувати і все.

Мертві процеси - програма Process Killer . в мене версії 1,4,2. в Комплекті із віндою збірки від ОГОМОР-а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше за все якраз таки ігри із дровами та, власне, самі ігри її і вбивають.

3 тачки із ХР на роботі тижнями без ребуту - ти знаєш шустрі.

Головне грамотно налаштувати і все.

Мертві процеси - програма Process Killer . в мене версії 1,4,2. в Комплекті із віндою збірки від ОГОМОР-а.

2kostya

Я розумію що власний досвід це класно, але топік стартер ака мну, підняв тему саме Віста і Хрюша, Чому так??

2Zheny@

Тоді чому ж в мене так??

Вінду ставити вмію, дрова прямі теж. До Вісти в мене ХР до року жила.

Але чому такий контраст в чора в ТДУ сек 20 на РС вивалювався, назад пішов чай робити. В Вісті 2сек МАХ.

Чому такий контраст хтось може пояснити??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в тебе раніше на ХР так і було, просто ти це не замічав - не було з чим порівнювати.

З.І. В самого Віста 3 місяці - дуже задоволений (АМД Х2 4600+/2ГБ/Жираф 8600 ГТС)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагаліному зрозуміло, що нічого не зрозуміло. Перепригую назад на Вісту.

Тему ф топку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...