Перейти до змісту

ІЗ 1 ЛИСТОПАДА ДОЗВОЛЕНУ ШВИДКІСТЬ НА ДОРОГАХ КИЄВА ЗНИЗЯТЬ ДО 60 КМ/ГОД


Ніколас

Рекомендовані повідомлення

Із 1 листопада підвищення швидкісного режиму до 80 км/год на окремих ділянках доріг у Києві та в інших містах буде скасовано. У складних погодних умовах встановлення такого швидкісного ліміту недоцільно з точки зору безпеки.

Про це повідомили у столичному управлінні ДАІ.

Швидкісний режим на окремих дорогах у Києві підвищили цієї весни.

"Після установки дорожніх знаків 80 км/год на адресу Державтоінспекції ми отримали багато подяк від водіїв, а час показав, що ми були праві", – зазначає голова ДАІ Києва Анатолій Сіренко.

На ділянках трас, на яких з точки зору безпеки та технічних можливостей можна було підвищити швидкісний ліміт, стало набагато легше пересуватися, практично зникли затори й аварійні ситуації.

Обмеження у 60 км/год знімуть наступного року, орієнтовно – 1 квітня, коли дозволять погодні умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально для всіх хто буде їхати у Київ або Київську область, і щоб не попасти на штраф ця інформація для таких розумих як ви!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально для лучан і жителів області, дуже навіть.

Таке враження що ви за кермом ніколи не сиділи, така швидкість яка є на сьогоднішній день сама оптимальна, просто не всі її дотримуються, а якщо таку мульку введуть у кійові, то ця тенденція розповсюдиться по всіх підконтрольних кіюву територіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально для всіх хто буде їхати у Київ або Київську область, і щоб не попасти на штраф ця інформація для таких розумих як ви!

не знаю як інші користувачі форуму, але я на своєму авто ну дуже рідко буваю в Києві, і якщо вже їду, то не ганяю там, мені тих 60 (+20 км) вистачає.

мова йде про підвищення максимальної дозволеної швидкості в межах населеного пункту до 80 км/год, що дозволяло рухатися без адмінвідповідальності 100 км/год по місту на певних (визначених) ділянках доріг. З настанням холодів/ожеледиці це стає небезпечним, от і відмінили даже рішення до весни, все ок.

а якщо таку мульку введуть у кійові, то ця тенденція розповсюдиться по всіх підконтрольних кіюву територіях.

не знаю в Луцьку та області ні однієї дороги в межах населеного пункту, де був введений дозвіл на рух 80 км/год. (я не маю на увазі, що по місту їздять 79 км/год)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як інші користувачі форуму, але я на своєму авто ну дуже рідко буваю в Києві, і якщо вже їду, то не ганяю там, мені тих 60 (+20 км) вистачає.

мова йде про підвищення максимальної дозволеної швидкості в межах населеного пункту до 80 км/год, що дозволяло рухатися без адмінвідповідальності 100 км/год по місту на певних (визначених) ділянках доріг. З настанням холодів/ожеледиці це стає небезпечним, от і відмінили даже рішення до весни, все ок.

точно знаю що по дорозі в сторону Борисполя в межах міста дозволена швидкість була 80 км (+ 20 в умі). Зимою дійсно, хватить з них і 60 км/год (+20 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально для лучан і жителів області, дуже навіть.

І про це треба обовязково кричати капслуком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як інші користувачі форуму, але я на своєму авто ну дуже рідко буваю в Києві, і якщо вже їду, то не ганяю там, мені тих 60 (+20 км) вистачає.

мова йде про підвищення максимальної дозволеної швидкості в межах населеного пункту до 80 км/год, що дозволяло рухатися без адмінвідповідальності 100 км/год по місту на певних (визначених) ділянках доріг. З настанням холодів/ожеледиці це стає небезпечним, от і відмінили даже рішення до весни, все ок.

точно знаю що по дорозі в сторону Борисполя в межах міста дозволена швидкість була 80 км (+ 20 в умі). Зимою дійсно, хватить з них і 60 км/год (+20 )

Хватить не хватить , але там як льотали під 200 так і льотатимуть ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві зазвичай їзда на 2-3 передачі.

Та не вже? А я завжди спостерігав протилежне, а саме, що від світлофора до світлофора встигають розганятися до 80-ти,а то і більше... Про проспект Перемоги взагалі мовчу...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально для всіх хто буде їхати у Київ або Київську область, і щоб не попасти на штраф ця інформація для таких розумих як ви!

На знаки треба дивитись і все буде ок.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як інші користувачі форуму, але я на своєму авто ну дуже рідко буваю в Києві, і якщо вже їду, то не ганяю там, мені тих 60 (+20 км) вистачає.

мова йде про підвищення максимальної дозволеної швидкості в межах населеного пункту до 80 км/год, що дозволяло рухатися без адмінвідповідальності 100 км/год по місту на певних (визначених) ділянках доріг. З настанням холодів/ожеледиці це стає небезпечним, от і відмінили даже рішення до весни, все ок.

точно знаю що по дорозі в сторону Борисполя в межах міста дозволена швидкість була 80 км (+ 20 в умі). Зимою дійсно, хватить з них і 60 км/год (+20 )

Хватить не хватить , але там як льотали під 200 так і льотатимуть ...

Це актульно на трасі до Борисполя за містом,а не в місті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...