Перейти до змісту

Захисний екран на телевізор


Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора! У зв'язку з тим, що доця почала проявляти інтерес до телевізора :), то всерйоз задумався про встановлення захисного екрану на телевізор (так як туди може щось полетіти і будуть гайки матриці). Хто з тим стикався? Можливо хтось знає, з якого скла його можна зробити, аби не якість була незмінною, і де таке замовити? Буду вдячний за любі підказки! :)

П.С. Телевізор вішати не буду.

П.С.С. Прошу не флудити повідомленнями типу: "доцю не допускати до телевізора" і "треба було купувати із захисним склом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи правильно чи ні є така штука я плексиглас(можливо той самий акрил) короче суть незмінна, вирізаєш по розміру телевізоро і прикручуєш або сам придумуй кріплення, замовити ту штуку можна в укрсувенір що знаходиться біля агроконтракта про ціни незнаю

а тема то житєйська) сам колись пальці в розетку пхав навіть затички навчився виймати правда батьки потім тоже придумали як мене обхітрити, взяли з картону кружків по діаметру розетки нарізали і плотно вставили,

от так і забув я про розетки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я послухаю, а то пів року тому племінник розгрохав телик за 5к, та й у мене бешкетники ростуть:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще це акрилове скло, але воно не дешеве

Де його взяти? І скільки воно приблизно вартує?

На рахунок кріплення, думав на двосторонній скотч, чи присоски, чи якісь кутникі.

Тут продають. Думаю, завтра перезвонити поцікавитися . Але, думаю, що самому зробити - дешевше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі замовляємо тут

http://goldenpages.lutsk.ua/information/3697-укрсувенір-тов/

на рахунок двостороннього скотчу невпевнений але можна спробувати, попереджу зразу потім шоб його віддраяти від тєліка будеш всіх шайтанів згадувати, я ото віддирав від свого аймакса смужку в 1см то поматюкався шо я його туда приклеїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю какой марки у вас телевизор, могу сказать про свой самсунг 40" 6-ой серии, расх.рачил об него по синьке пепельницу сантиметровой толщины и пару гранёных стаканов, на матрице ни царапинки :_07: так что по-ходу разрабы про это уже подумали в новых телеках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі замовляємо тут

http://goldenpages.l...укрсувенір-тов/

на рахунок двостороннього скотчу невпевнений але можна спробувати, попереджу зразу потім шоб його віддраяти від тєліка будеш всіх шайтанів згадувати, я ото віддирав від свого аймакса смужку в 1см то поматюкався шо я його туда приклеїв

а нашо його віддирати? приклеїв і хай буде собі :)

Не знаю какой марки у вас телевизор, могу сказать про свой самсунг 40" 6-ой серии, расх.рачил об него по синьке пепельницу сантиметровой толщины и пару гранёных стаканов, на матрице ни царапинки :_07: так что по-ходу разрабы про это уже подумали в новых телеках...

В мене Philips 37PFL6007. Аналогічні моделі були з і без захисних екранів. Тому я сумніваюсь, що він витримає удар. Та і надіятися на це - не хочу. І попільниці із стакани літати не будуть. Але вот цяця якась може "випадково" полетіти в пташечку, які вона (дитина) ну капець як любить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є готові рішення, але сцуко дорогі!

Пр наявності інструменту, прямих рук і фантазії, можна замутити самому. І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо акрил - дорого, як варіант можна використати Priplak, це такий тонкий пластик з якого роблять наприклад, кишеньки в куточках споживача. Акрил вартує (наскільки пам'ятаю) 50 євро за м2, ціна міняється залежно від товщини.

Але так чи інакше, нецілими листами в Луцьку можна купити тільки в Укрсувенірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є готові рішення, але сцуко дорогі!

Пр наявності інструменту, прямих рук і фантазії, можна замутити самому. І

Ну ніх.. собі О_о. 150 удобних одиниць - то не по фен-шую :) Телефонував на www.tvzahist.com.ua/ то там 350 грн хочуть з акрилу, але з 100% передоплатою. Лист акрилу 1500х1200х3 мм - приблизно 1500 грн. Теж занадто круто. Та і не треба мені його стільки. Треба 850х520 мм. Може в когось є такий кусок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонував на Укрсувенір. Квадратний метр листа 2 мм - 200 грн. Але формат буде 2050х(скільки треба). Мені потрібно шириною 520 мм. Багато залишається. Може ще комусь треба екрани - скинемось!:) І питання до знаючих: товщини 2 мм вистачить чи треба більше? Я просто не знаю яка в акрила міцність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для першого удару вистачить точно :). Чим тонший тим більше світла пропустить і менше заломлення якщо дивитись телевізор під кутом. Кусок який залишиться відправ в заначку, вдруг перший екран прослужить тільки пару днів?

Якщо все ж не знатимеш куди подіти, напиши мені в приват, може викуплю в тебе кусок приблизно 1150*380мм, або 1150*скільки буде, аби не менше ніж 380 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Необхідний шматок оргскла (я так розумію, це той самий акрил) я знайшов. Тепер питання інше: хто його може обробити? :) Тобто, обрізати в точний розмір, зняти гострі кромки і скруглити кути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...