Перейти до змісту

Соціальний експеримент в США


Galiant

Рекомендовані повідомлення

а на твою думку підходить до тебе мужик, доглянутий, в нормальній одежі, з часами можливо якоїсь норм. фірми + до того ще й пише TV + мікрофон на футболці і каже можна я відкушу кусок твого хот-дога чи ще щось. Ти йому повіриш, що в нього все так галяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на твою думку підходить до тебе мужик, доглянутий, в нормальній одежі, з часами можливо якоїсь норм. фірми + до того ще й пише TV + мікрофон на футболці і каже можна я відкушу кусок твого хот-дога чи ще щось. Ти йому повіриш, що в нього все так галяк?

там він казав щоб поділився він з ним бо голодний і не мав що поїсти а не дай відкошу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть було б щось подібне, правда в нас в переважній більшості випадків просять на алкоголь а не на їжу................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це суті не міняє . Ладно як би це було щиро, або розказав ахуіт****ную історію в трьох словах та з драматичним кінцем, та й ще б додав типу я тобі все верну ... типу того.

Якось зранку мужик перепинив каже, що ппц їсти хоче, з тюрми тільки вийшов, навіть немає на пачку макарон, попросив вроді 7 грн

і то таким голосом просив, а очі (думав, що ще чучуть і заплаче)...я аж розчулився, хз мож він такий акторіще

бо недавно один філософ просив теж 7 грн. тільки він в кінці зразу сказав, що дай здоров'я поправити.

коротше ще ті психологи :0051:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Як думаєте в нас також було б?

думаю це залежить від того яка людина попадеться. Хоча скоріш за все у нас такий експеримент не пройшов би бо ментілітет інакший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...