Перейти до змісту

Хто у Луцьку займається поліруванням автоскла


Rombyk

Рекомендовані повідомлення

Моє поваження всім небайдужим.

Мені потрібно полірнути лобове скло щоб видалити потертості, які залишили невчасно замінені двірники.

Обдзвонив всіх хто ремонтує, вставляє автоскло і полірує фари, але за полірування скла щось всі мовчать.

Сказали, що є людина в Ковелі, але невже в Луцьку ніхто це не вміє робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував робити так ,і хочу вам сказати що це дуже дорого і у луцьку якщо я не помиляюсь ніхто таким не займаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за машина хоть? бо може бути таке шо вартість полірування може бути 40-50% від вартості нового скла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за машина хоть? бо може бути таке шо вартість полірування може бути 40-50% від вартості нового скла...

Машина Сітроен Берлінго

post-11380-0-98410400-1414052978_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полірування скла дуже дороге і буває що дешевше купити нове скло, може бути половину вартості скла

і даже якщо ви найдете майстра не факт що він вам зробить все якісно можна поробити лінзи і вам це буде ще хуже ніж ваші подряпини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дзвонив до чоловіка з Ковеля який цим займається: година роботи вартує 200 грн, в моєму випадку це 3 години = 600 грн+дорога в Ковель.

А нове лобове вартує 100 доларів, тобто ремонт мені обходиться в 50% від вартості скла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є момент що стоїть рідне скло, а коли будеш міняти тобі за сотку китайське поставлять, воно тонше і менш теплозберігаюче.

відчув на приктиці.

якщо міняти то шукати заводське оригінал. або їздити так як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на початку також заморочувався цими полосками від щіток, а потім вирішив залишити так як. Крім того, маленькі цяточку з часом знову з являться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...