Перейти до змісту

DVI to HDMI. Як підключити?


Рекомендовані повідомлення

Власне постало питання підключення ПК до ТВ для перегляду фільмів онлайн.

Відеокарта NVIDIA GeForce 8500 GT 512 Mb, має порти VGA (через нього підключено до ПК) та DVI (через нього хочу підключити до телевізора через HDMI).

Операційна система Віндоус ХР.

Чи можливе підключення через перехідник такого типу?

record_184197847.jpg

читав, що при цьому не буде передаватися звук (цікавить звичайний звуковий сигнал через динамік телевізора).

і чи потрібно якісь додаткові налаштування для ВіндХР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звуку не буде, DVI передає лише відео

аудіо по 3.5мм або S/PDIF (якщо є на звуковій чи мат. платі і ящику)

Nvidia Control Panel - в пару тиків увікнеш свій ТВ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-10805-0-65873900-1413652060_thumb.j и HDMI кабель + настроить аудиовыход на телевизор

звуку не буде, DVI передає лише відео

Звук через DVI

С 2008 года производители видеоплат постепенно обновляют контроллер для поддержки HDMI-выхода в дополнение к DVI. В связи с электрической и контактной совместимостью между DVI и HDMI для вывода данных через DVI на HDMI-совместимое устройство (например телевизор) с использованием функций HDMI (например передача звука) требуется всего лишь простой пассивный переходник (или DVI-D - HDMI кабель).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звуку не буде якщо не підключите проводок S/PDIF від материнки до відеокарти,

де такий купити не скажу, сам мав таку проблему хоч відеокарта і новіша, вирішив, зробити його сам, там треба 2 проводка, зробив, поставив, виявилось, що достатньо одного ( в моєму випадку)

от вам стаття про підключення проводу

http://hardwareguide...ключение-spdif/

плюс звуку по хдмі в тому, що на тв можна звук фільму, а на компі свій окремий звук.

забув додати, що не обовязково купувати провід dvi-hdmi, а купити лише перехідник dvi-hdmi і звичайний hdmi провід, так буде дешевше і універсальніше, в мене є такий лишній, гривень за 40 віддам, або поміняю на якесь дрібне приладдя чи шнурки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю час від часу дивитися онлайн на ТВ, комп встановлено за 2 м від нього, тож теоретично можу для джерела звуку використовувати колонки ПК (та і звук тоді я думаю буде якісніший, т.я. колонки трохи кращі, ніж штатні колонки ТВ), бо кабель S/PDIF до відеокарти так і не знайшов.

підкажіть ще як налаштувати зображення на телевізорі від компа в ВіндХР.

П.С. можливо в когось є, то взяв би на день-другий кабель DVI-HDMI (або HDMI-HDMI з перехідником під DVI), щоб попробувати чи буде все працювати і налаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(та і звук тоді я думаю буде якісніший, т.я. колонки трохи кращі, ніж штатні колонки ТВ), бо кабель S/PDIF до відеокарти так і не знайшов.

звук якісніший, але коли він іде не прямо від телевізора, то іде криво) хоча якщо не художній фільм то не має значення,

провід можна зробити, єдина проблемка це конектори (чи хз як їх назвати, те що на шпильки насаджуємо) я в себе знайшов лишні на проводах юсб материнки, ну або ж пожертвувати чимось, типу індикатора жорсткого чи живлення)

DVI-HDMI перехідники часто бувають в комплектах до відухи.

свій можу надати, але на жаль нема вільного хдмі кабеля.

на рахунок налаштувань, просто робите в вінді 2 монітор, бажано брати режим розширення, бо при рижимі дублювання і монітор і тв будуть мати однакове розширення, якщо монітор більше 60 герц то можуть бути проблеми, телевізор 75 герц не буде бачити, тобто треба щоб на компі також було 60 герц, принаймні в мене на різних частотах запустити їх не вдалось, хоча нвідія в налаштуваннях має опції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVI-HDMI перехідники часто бувають в комплектах до відухи. свій можу надати, але на жаль нема вільного хдмі кабеля.

коли знайду кабель S/PDIF, візьму в тебе перехідник на день-два поюзати. якщо підійде, то куплю. ок? кинь номер в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...