Перейти до змісту

Натяжні стелі, декоративні штукатурки, рідкі шпалери


Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми


Актуально

Розкажи про ванну кімнату.

плюси і мінуси.

 

переживаю, що НАД стелею буде сиріти.  Тіко правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Актуально

Розкажи про ванну кімнату.

плюси і мінуси.

 

переживаю, що НАД стелею буде сиріти.  Тіко правду.

 

 

Ставити стелю в ванну кімнату та кухню практично. Легко миється, не пропускає вологу (відповідно не поширюється грибок), спасає від потопу, але якщо у вас погана вентиляція то буде і сирість, і (можливо) конденсат.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ставити стелю в ванну кімнату та кухню практично. Легко миється, не пропускає вологу (відповідно не поширюється грибок), спасає від потопу, але якщо у вас погана вентиляція то буде і сирість, і (можливо) конденсат.

Дякую. І з вентиляцією ніби все гаразд. + додатковий вентилятор.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ставити стелю в ванну кімнату та кухню практично. Легко миється, не пропускає вологу (відповідно не поширюється грибок), спасає від потопу, але якщо у вас погана вентиляція то буде і сирість, і (можливо) конденсат.

Дякую. І з вентиляцією ніби все гаразд. + додатковий вентилятор.

 

Тоді не буде ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Работают быстро,слаженно и весело. :) Оставили после себя красивые потолки и хорошее настроение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Вечір добрий! хочу зроботи натяжну стелю на кухню. 3,2*2,69,
Ситуація - одна стіна ... ненадійна, перестінок (цегла на ребро) під стлею заліплений різними кусоЧками цегли, далі поштукатурено цементно-піщано-вапняною штукатуркою, є частина над дверима , щось типу антресолі, тобто стіни там немає, куди кріпити профіль теж.
цікавить таке питання - Чи можна на таку стіну кріпити профіль, думаю стіна не витримає, чи є варіанти кріпити в чорнову стелю один із чотирьох профілів. чи впливає це на загальну ціну стелі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка висота профілю, до якого кріпиться натяжна стеля, чи простіше кажучи - яка мінімальна висота, на яку можна опустити стелю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказал на этой фирме покраску стен.По окончании работ появилось желание внести коррекцию в цветовой гамме "Персии".Мастер Иван (фамилии не знаю)отнесся с пониманием, пришел,внес изменения (без каких-либо доплат) и дополнительно сделал работу,про которую вообще не договаривались!Рекомендую мастера Ивана как ответственного специалиста и хорошего человека!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечір добрий! хочу зроботи натяжну стелю на кухню. 3,2*2,69,

Ситуація - одна стіна ... ненадійна, перестінок (цегла на ребро) під стлею заліплений різними кусоЧками цегли, далі поштукатурено цементно-піщано-вапняною штукатуркою, є частина над дверима , щось типу антресолі, тобто стіни там немає, куди кріпити профіль теж.

цікавить таке питання - Чи можна на таку стіну кріпити профіль, думаю стіна не витримає, чи є варіанти кріпити в чорнову стелю один із чотирьох профілів. чи впливає це на загальну ціну стелі?

Добрий день! Так, зробити стелю можливо, але такі деталі краще дивитись на місці.

яка висота профілю, до якого кріпиться натяжна стеля, чи простіше кажучи - яка мінімальна висота, на яку можна опустити стелю?

Стелю опускаємо на 3.5 см.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні зробили стелю, дуже гарно, акуратно, якісно. Раджу, задоволені, дякуємо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені також хлопці зробили стелю, дуже злагоджена команда,  зробили все дуже швидко, якісно та без "шуму і пилі". Так тримати, молодці, раджу скористатись їх послугами. Дякую за роботу!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2016 20:50, peps сказал:

Сьогодні зробили стелю, дуже гарно, акуратно, якісно. Раджу, задоволені, дякуємо.

 

В 30.01.2016 12:13, tolam сказал:

І мені також хлопці зробили стелю, дуже злагоджена команда,  зробили все дуже швидко, якісно та без "шуму і пилі". Так тримати, молодці, раджу скористатись їх послугами. Дякую за роботу!

Дякую! Радий, що вам сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Вибачте, що довго не відписував. На сьогоднішній день ціна 160 грн/м2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 07.04.2016 at 12:58, igariok сказано:

На сьогоднішній день ціна 160 грн/м2.

У конкурентів на Борді 140 грн.

 

Цікавить наразі:

- Школа. Клас. Стандартний 3 вікна. Не міряв, площі не знаю.  Якщо робили, то по ціні. (але по пам'яті десь чи то 6*6 чи 6*7)

- матова біла плівка

- 8 світильників.

 

Ціна ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

Цікавить наразі:

- Школа. Клас. Стандартний 3 вікна. Не міряв, площі не знаю.  Якщо робили, то по ціні. (але по пам'яті десь чи то 6*6 чи 6*7)

- матова біла плівка

- 8 світильників.

 

Ціна ?

 

Відповів в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...