Перейти до змісту

автоелектрик


systemoad

Рекомендовані повідомлення

Проблему вирішив сам: датчик кришки багажника був від'єднаний і система думала що багажник відкритий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

опель тигра 99р. перестала заводитись. стартер крутить. але недовго. дуже швидко сажае акамуль. гріється мінусова клема. з товкача заводиться зразуж.

ИМХО відгнив десь дріт масси.

хто шо порадить? куда їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перебирай стартер. Скоріш за все якорь по корпусу гуляє

Якщо стартер Гуд, то тоді вже приїжай до мене. 066-88-64-202. 098-716-28-28

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж шукаю вирішення проблеми в свому Рено Меган - задній правий склопідіймач не працює, хтось порадить до кого заїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

systemoad,

а ви стартерами незаймаетесь?

мені якось в дворі, недуже зручьно.

да і невмію я.

а можна якось без розбору перевірити стартер?

хто займаеться стартерами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж шукаю вирішення проблеми в свому Рено Меган - задній правий склопідіймач не працює, хтось порадить до кого заїхати?

Ну раз вже в мою тему пишете, то можете до мене і звернутись, номер є в попередньому повідомленні

systemoad,

а ви стартерами незаймаетесь?

мені якось в дворі, недуже зручьно.

да і невмію я.

а можна якось без розбору перевірити стартер?

хто займаеться стартерами?

Набирайте, поговоримо, договоримось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Цікавить послуга установки сигналізації, ніби вибрав ось цю http://alldrive.com.ua/avtosignalizaciya-convoy-cp-210d-lcd.html, двостоння, діалогова. Також прийму поради по можливих кращих варіантах вибору сигналки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марку авто не вказав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марку авто не вказав

Сорі, Пежо 107, 2006 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30$ стандартна інсталяція (3-5 годин роботи), 50$ максимальна інтегрція в авто (8-10 годин роботи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30$ стандартна інсталяція (3-5 годин роботи), 50$ максимальна інтегрція в авто (8-10 годин роботи)

Автозапуску не потрібно, турботаймер не актуально, мотор бензиновий. Це буде звичайна інсталяція?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть авто на котором была смонтирована сигналка, старенький аллигатор. По необзодимости была демонтирована мною аккуратно и по людски :)

По факту необходимо вызвонить и скрутить дюжину проводов в одном месте. Сколько украинских денег будет стоить это удовольствие?

 

Цель, просто открыть-закрыть с кнопки, остальное не важно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підрульовий перемикач на Пежо Партнер ремонтується? Бо інколи глючить (не вмикається з першого разу дальнє світло і/або якийсь поворот).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tomagawk звичайна це коли сховав блок сигналізації під панелю і не особо заморочуємся з маскуванням дротів в заводскій проводці, а "незвичайна" це коли по максимуму ховаєм блок сигналізації в тяжкодоступне місце і проводку від неї інтегруємо в заводську. Що дасть як мінімум пару лишніх хвилин при спробі завести авто злодієм, що може відбити бажання возитися з цим авто.

paksivatova 50$ - робота з модулем ц.з. з одним брелком.

vityokko тільки міняти, бажано на новий або на б.в. оригінальний, ні в якому разу не на турецький чи китайській, які кращі за оригінал тільки ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть авто на котором была смонтирована сигналка, старенький аллигатор. По необзодимости была демонтирована мною аккуратно и по людски :)

По факту необходимо вызвонить и скрутить дюжину проводов в одном месте. Сколько украинских денег будет стоить это удовольствие?

 

Цель, просто открыть-закрыть с кнопки, остальное не важно!

Какая марка авто ?

50$ - это ДОХРЕНА !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tomagawk звичайна це коли сховав блок сигналізації під панелю і не особо заморочуємся з маскуванням дротів в заводскій проводці, а "незвичайна" це коли по максимуму ховаєм блок сигналізації в тяжкодоступне місце і проводку від неї інтегруємо в заводську. Що дасть як мінімум пару лишніх хвилин при спробі завести авто злодієм, що може відбити бажання возитися з цим авто.

paksivatova 50$ - робота з модулем ц.з. з одним брелком.

vityokko тільки міняти, бажано на новий або на б.в. оригінальний, ні в якому разу не на турецький чи китайській, які кращі за оригінал тільки ціною.

 

извените, но 50$ это - ДОХРЕНА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За сигналку з роботою 50$ - ДОХРЕНА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За сигналку з роботою 50$ - ДОХРЕНА?

Назовите модель сигналки и её цену , что-бы узнать стоимость Вашей работы !
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас не повинно хвилювати скільки я заробляю, я назвав скільки це буде вартувать і якщо вам не підходить ціна то ви не мій клієнт. Якщо ви це робите дешевше то це ваша проблема, я ціную свій час і працювати за їжу не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вас не повинно хвилювати скільки я заробляю, я назвав скільки це буде вартувать і якщо вам не підходить ціна то ви не мій клієнт. Якщо ви це робите дешевше то це ваша проблема, я ціную свій час і працювати за їжу не збираюсь.

 

 

Вас не повинно хвилювати скільки я заробляю, я назвав скільки це буде вартувать і якщо вам не підходить ціна то ви не мій клієнт. Якщо ви це робите дешевше то це ваша проблема, я ціную свій час і працювати за їжу не збираюсь.

 

 

Вас не повинно хвилювати скільки я заробляю, я назвав скільки це буде вартувать і якщо вам не підходить ціна то ви не мій клієнт. Якщо ви це робите дешевше то це ваша проблема, я ціную свій час і працювати за їжу не збираюсь.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас не повинно хвилювати скільки я заробляю, я назвав скільки це буде вартувать і якщо вам не підходить ціна то ви не мій клієнт. Якщо ви це робите дешевше то це ваша проблема, я ціную свій час і працювати за їжу не збираюсь.

Довольно резкий ответ , явно не приманивающий новых клиентов !
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

30$ стандартна інсталяція (3-5 годин роботи), 50$ максимальна інтегрція в авто (8-10 годин роботи)

Автозапуску не потрібно, турботаймер не актуально, мотор бензиновий. Це буде звичайна інсталяція?
 

 

 

30$ стандартна інсталяція (3-5 годин роботи), 50$ максимальна інтегрція в авто (8-10 годин роботи)

Автозапуску не потрібно, турботаймер не актуально, мотор бензиновий. Це буде звичайна інсталяція?
 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось борд глючив, ледь написав.

Скорпіо, шо це за наглість. На моїй темі я сам людям відпишу. Тобі вже за це раз казали.

Кого там цікавило, то встановлення сигналки вартує 300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть авто на котором была смонтирована сигналка, старенький аллигатор. По необзодимости была демонтирована мною аккуратно и по людски :)

По факту необходимо вызвонить и скрутить дюжину проводов в одном месте. Сколько украинских денег будет стоить это удовольствие?

Цель, просто открыть-закрыть с кнопки, остальное не важно!

установка з апаратурою вартуватиме 750-800 грн
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...