Перейти до змісту

Дитяче харчування Nutrilon


MelvinPVV

Рекомендовані повідомлення

в салюті досить хороші ціни на дитяче харчування, наприклад нестле 1 - 98 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Може хтось має вихід на торгових агентів цієї фірми, знаю, що так дешевше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в ПортСіті. дві банки по 400 гр. коштують на 2 грн дешевше як одна на 800 гр. Чому не зробити на 10% дешевше 800 гр банку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думав що ця суміш така дорога, відгуки досить дивні http://irecommend.ru/content/detskaya-molochnaya-smes-nutricia-nutrilon-komfort-detskaya-smes-ot-0-do-6-mesyatsev-dlya-ob

хіба що вам для лікування і ви вже її пробували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще перед родами я багато читала про різні суміші

старшого кормили хіпом і белактом

а зараз в інеті за останні два роки (те що читала), то більшість позитивних відгуків знайшла про нашу українську суміш "Малютка" Хорольська. Тому її в першу чергу вирішили спробувати ще до того як взнала, що вона дешева порівняно з іншими. Пробували і більше нічого не міняли, їмо досі. Ніяких алергій, запорів, навіть кольок практично не було

Так що не все, що українське, то обов"язково погане. Сумішшю задоволена на всі 100%, дитинка гарно набирає вагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще перед родами я багато читала про різні суміші

старшого кормили хіпом і белактом

а зараз в інеті за останні два роки (те що читала), то більшість позитивних відгуків знайшла про нашу українську суміш "Малютка" Хорольська. Тому її в першу чергу вирішили спробувати ще до того як взнала, що вона дешева порівняно з іншими. Пробували і більше нічого не міняли, їмо досі. Ніяких алергій, запорів, навіть кольок практично не було

Так що не все, що українське, то обов"язково погане. Сумішшю задоволена на всі 100%, дитинка гарно набирає вагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще перед родами я багато читала про різні суміші

старшого кормили хіпом і белактом

а зараз в інеті за останні два роки (те що читала), то більшість позитивних відгуків знайшла про нашу українську суміш "Малютка" Хорольська. Тому її в першу чергу вирішили спробувати ще до того як взнала, що вона дешева порівняно з іншими. Пробували і більше нічого не міняли, їмо досі. Ніяких алергій, запорів, навіть кольок практично не було

Так що не все, що українське, то обов"язково погане. Сумішшю задоволена на всі 100%, дитинка гарно набирає вагу

А де вона в Луцьку продається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі, дубль

а продається майже у всіх супермаркетах

найдешевше получається в ПортСіті в аптеці

але то кажу саме про Хорольську (рожева пачка), бо про іншого виробника відгуки були гіршими, тому сама її не пробувала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...