Перейти до змісту

Температура процесора


Рекомендовані повідомлення

В мене проц Р4 2.4 533 1мб але сильно гріється...

в простої 49-52 при ігрухах до 63 доходить

чи нормальна температура для проца???

кулер інтеловський але майже без пасти( але я не думаю шо якшо я її поставлю то температура сильно впаде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проц Р4 2.4 533 1мб але сильно гріється...

в простої 49-52 при ігрухах до 63 доходить

чи нормальна температура для проца???

кулер інтеловський але майже без пасти( але я не думаю шо якшо я її поставлю то температура сильно впаде)

Це ти сам придумав ,чи хтось шибко грамотний підсказав :D

то навіщо задавати питаня,постав пасту ,побачиш. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце точно, обовязково візьми хорошу пасту(не пожалій гроші)-в мене в друга комп глючив і тормозив-температура 70-90С, зняли, поміняли пасту і все-темп. 40С-50С, а комп літає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-дя... А может вообще без куллера попробуешь запустить???? Хорошая термопаста так же важна в охлаждении как и хороший куллер.

К сведению, у меня на работе Р4 3.2 разогнанный до 4.16. При штатном куллере, но с залмановской термопастой греется до 49-50 на кодировании видео. Вот такие вот пироги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую взяти або дешеву і перевірену часом КПТ-8 (біленька в шприцах продається на варшавці в електронщиків), або щось толкове, наприклад я користуюсь Zalman ZM-STG1 ("лак для нігтів"). До речі, те що пасти мало -- це правильно. Паста повинна заповнювати собою мікропори між підошвою кулера і кришкою процесора, витісняючи повітря. Чим менший шар пасти, тим щільніше прилягає кулер до процесора. Головне -- щоб не було повітря. А то бувають унікали, які мастять проц пастою як хліб маслом... не усвідомлюючи, що яка б хороша паста не була, але вона все ж затримує передачу тепла між процесором і кулером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Plum - дивлячись як повезе з КПТ-8 :D декілька разів брав - толку було мало (напевно підробка була), причому брав в "перевірених місцях"! А так взагалі хороша паста :smile3:

То топікстартер - паста грає велику роль, так як без хорошого контакту (теплового) між процом і радіатором, зводяться нанівець всі "старання" останнього! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VovkleV, термопаста КПТ местного "разлива" плоха тем, что со временем подсыхает и перестает нормально проводить тепло, поэтому я от ее применения в долговременных конструкциях практически отказался -- минимум раз в год прийдется "перемазывать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дакую шо підзказали!!!

Сьогодні купив КПТ-8 і в принципі помогло тому що зараз в тростої 47-49(було 50 - 53) а при ігрі в Андеграунд 2 мах графіці де 1 годину више 55.5 не піднімався!!!( без піднімався до 64)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто знає шо за прікол такий, поставив термопасту і швидкість оборотів вінтелятора збільшилась з 2500-2700 до 2760 - 3200... це напевно я контакт на кулері якись зрушив чи шо ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто знає шо за прікол такий, поставив термопасту і швидкість оборотів вінтелятора збільшилась з 2500-2700 до 2760 - 3200... це напевно я контакт на кулері якись зрушив чи шо ^_^
швидше за все в кулері є термодатчик. А так як тепер тепло від проца до радіатора передається краще, то радіатор більше нагрівається, от воно і збільшує швидкість обертів щоб краще себе охолоджувати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что это за штука, у друга и на проце и на видяшке, вместо обычной термопасты, была какая-то маслянистая субстанция, с виду похожа на перемешаную серебрянку с сливочным маслом ^_^

И где можно взять такие бумажечки маленькие? которые обычно на проц ложат, а уж потом сверху термопастой мажут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что это за штука, у друга и на проце и на видяшке, вместо обычной термопасты, была какая-то маслянистая субстанция, с виду похожа на перемешаную серебрянку с сливочным маслом ^_^
Швидше за все це термопаста на основі срібла. Є досить ефективні (впринципі вважаються одними з кращих), хоча є і явна лажа, на зразок Titan'овської
И где можно взять такие бумажечки маленькие? которые обычно на проц ложат, а уж потом сверху термопастой мажут.
а про це детальніше, якщо можна. Що за бумажки?..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги - це не "бумажки", "папірці" - це і є ІДЕАЛЬНА ТОВЩИНА ТЕРМОПАСТИ !!!!

При чому "намазана/покладена" на заводі і вона , на думку виробника процесора, являється ІДЕАЛЬНОЮ !!!

Топікстаретру - враховуючи архітектуру твого процесора - ідеальної температури - ти для нього вже досягнув...

менше - нереально із таким кулером......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто знає чи має бути такий низький вольтаж 1.18-1.25 для мого прескота??? і чи має постійно змвнюватися???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різні прокладки скоріше погіршують тепловіддачу від процесора, ніж сприяють цьому. От що дійсно варто зробити - відполірувати підошву радіатора до дзеркального блиску. Як правильно писалося вище - товщина шару термопасти має бути мінімальною. Яка б хороша паста не була, але мідь/алюміній має кращі показники теплопровідності.

КПТ-8 має здатність до висихання. Рекомендують взагалі раз в пів року міняти. АлСил-3 не сохне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різні прокладки скоріше погіршують тепловіддачу від процесора, ніж сприяють цьому.
як виявилось, під "бумажкою" автор мав на увазі термоінтерфейс, який часто наносять на боксові кулери замість термопасти. Так що тут одне з двох -- або лишаємо термоінтерфейс, або ЗАМІСТЬ нього мажемо термопасту. Категорично не рекомендую мазати пасту поверх таких "бумажок" :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував гнати -максимум [email protected] а для себе оставив 2.83, температура майже та сама,але кулер менше 3000 об\хв ни видає і шумить більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...