Перейти до змісту

модернізація акб ноутбука


Factory

Рекомендовані повідомлення

отже набрався я акб до свого ноута і трохи поматюкавшись прийшла думка послати куда подалі контроллера, отже є мисля зліпити дві акб паралельно і випаювши маму конектор з плати контроллера подати все через мосфет і атмегу в ноут,

проканає?

атмега шоб не перерозрядити банки і контроль температури банок

хто що скаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усіляка кустарщина з літієвими банками = високій ймовірності нехілої пожежі.

краще придбати 9cell батарею до свого ноута(китай, доступно по грошам), і мати приблизно 50% до автономки, ніж ліпити таку гравіцапу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вийде. Обвязка там не фуфлова, оскільки Li-ion'нні акб вибагливі до заряду. Взірватись може так що пів ноутбука рознесе. Але спершу вона димить, так що можливо в випадку "нс" встигнете ліквідувати займання. Скажу з невеличкого власного досвіду - вибух АКБ неприємна річ, і може мати наслідки, принаймі моральні 100%. :_04:

Якщо ж Ви всеж не передумали :_07: то в базовому варіанті треба створити структурну схему Вашої модернізації та тоді переходити до електричної, в якій забезпечувати ті умови, які Ви створити в структурній. Наприклад деякі з них:

  • стабілізацю зарядної напруги, в межах мВ;
  • термозапобіжники;
  • формування сигналу PWR_GOOD;
  • Для обміну данних, як правило, використовується I2C, її реалізувати не так просто.
  • реалізація циклів заряд\розряд

ну і ще купа всякого добра. Якшо робота здійснюється виключно на ентузіазмі то раджу запастись б\у ноутом, якого б не шкода булоб і осцилографом, щоб ліквідувати можливі промахи в конструюванні і уникнути польотів ноутбука по хаті чи іншому приміщенні.

Як альтернатива, можна добавити банок, і змінити прошивку контролера, при умові якщо обвязка дозволяє і прошивка є у вашого виробника батарей\ноутбука. Хоча там також просто так не вийде, треба гарно вивчити схему роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вийде. Обвязка там не фуфлова, оскільки Li-ion'нні акб вибагливі до заряду. Взірватись може так що пів ноутбука рознесе. Але спершу вона димить, так що можливо в випадку "нс" встигнете ліквідувати займання. Скажу з невеличкого власного досвіду - вибух АКБ неприємна річ, і може мати наслідки, принаймі моральні 100%. :_04:

Якщо ж Ви всеж не передумали :_07: то в базовому варіанті треба створити структурну схему Вашої модернізації та тоді переходити до електричної, в якій забезпечувати ті умови, які Ви створити в структурній. Наприклад деякі з них:

  • стабілізацю зарядної напруги, в межах мВ;
  • термозапобіжники;
  • формування сигналу PWR_GOOD;
  • Для обміну данних, як правило, використовується I2C, її реалізувати не так просто.
  • реалізація циклів заряд\розряд

ну і ще купа всякого добра. Якшо робота здійснюється виключно на ентузіазмі то раджу запастись б\у ноутом, якого б не шкода булоб і осцилографом, щоб ліквідувати можливі промахи в конструюванні і уникнути польотів ноутбука по хаті чи іншому приміщенні.

Як альтернатива, можна добавити банок, і змінити прошивку контролера, при умові якщо обвязка дозволяє і прошивка є у вашого виробника батарей\ноутбука. Хоча там також просто так не вийде, треба гарно вивчити схему роботи.

Це все ясно, походу варіант з своїми граблями відпадає

але всетаки хочу абгрейднути

як то кажуть шоб довше тримало, вдруг десь світло надовго пропаде :)

post-6664-0-75475400-1411838522_thumb.jppost-6664-0-13352700-1411838536_thumb.jppost-6664-0-16954300-1411838551_thumb.jp

планую докинути по одному елементу до кожної пари, тобто вольтаж лишиться тойже а ємність виросте

планувалось що буде от так:

post-6664-0-45475400-1411842257_thumb.jp

еле поки йожики які до мене думали шо робити з батерейкою то 2 елемента тупо здохло,

а зазвичай там банально перерозряд і контроллер блочить

чи прокатить такий абгрейд якшо я в флеші контроллера таки пропишу інші заченняємностей ну і звичайно відбалансую самі елементи?

18560 елементи хороші але при неправильному використанні можуть добре гахнути :_28: про це мене Олег давно попередив :_22:

отже шо хто думає на рахунок такого апгрейду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то кажуть шоб довше тримало, вдруг десь світло надовго пропаде :)

Краще, безпечніше та дешевше вийде купити готовий.

еле поки йожики які до мене думали шо робити з батерейкою то 2 елемента тупо здохло,

а зазвичай там банально перерозряд і контроллер блочить

Судячи по фото №3, у Вас є така цяцька як IMAX B6 чи щось аналогічне, тому повернути їх до життя це питання часу, якщо вони повністю не трупи :_02: .

чи прокатить такий абгрейд якшо я в флеші контроллера таки пропишу інші ємності?

Як на мене, то ні. Тут проблема виникає не тільки в прошивці, а і в самих колах, наприклад термостабілізації. Тай при додаванні ще однієї банки, зміниться і зарядний струм, відповідно тре міняти транзисторні збірки і їхню требуху.

Можна піти ще одним шляхом - знийти схему потужнішої батареї до цієї ж моделі ноутбука, порівняти, тай щось зліпити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
як то кажуть шоб довше тримало, вдруг десь світло надовго пропаде :)

Краще, безпечніше та дешевше вийде купити готовий.

еле поки йожики які до мене думали шо робити з батерейкою то 2 елемента тупо здохло,

а зазвичай там банально перерозряд і контроллер блочить

Судячи по фото №3, у Вас є така цяцька як IMAX B6 чи щось аналогічне, тому повернути їх до життя це питання часу, якщо вони повністю не трупи :_02: .

чи прокатить такий абгрейд якшо я в флеші контроллера таки пропишу інші ємності?

Як на мене, то ні. Тут проблема виникає не тільки в прошивці, а і в самих колах, наприклад термостабілізації. Тай при додаванні ще однієї банки, зміниться і зарядний струм, відповідно тре міняти транзисторні збірки і їхню требуху.

Можна піти ще одним шляхом - знийти схему потужнішої батареї до цієї ж моделі ноутбука, порівняти, тай щось зліпити.

аймакс оригінальний :) переплатив свого часу цілих десать зелених,

про експлуатацію літію знаю досить багато матеріалу перебрав і перевірив,

а чим вас не нвлаштовують кола, ток не змінюється контролер сам знає як заражати, все що ми втрачаєм це час зарядки при старих настрохках контроллера і оригінальних мосфетах, тому як тільки я оживлю контроллер(важко дається протокол і2с на атмезі) то зразу віщпишусь про результати,

думаю контроллер мене таки пошле з такими експериментами но пока тренуюсь на кішках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...