Перейти до змісту

Купівля та встановлення супутникового телебачення


igoryer

Рекомендовані повідомлення

на 4 телевізорах можна було дивитись різні канали

Тоді вам треба 4 тюнера!

Геніально!!!)))

Я взагалі то в курсі, а ще крім 4 тюнерів потрібно 4 телевізора (тут напевне взагалі мало б у декого волося лізти дибки)))

Це все жарти.

Зараз потрібний 1 тюнер в моїй кімнаті, але через деякий час після ремонту потрібно буде в іншій кімнаті ставити, тоді у кухні планується, ну і в залі додатково до цифрового Т2. От і виходить 4. Правда не всі зразу, але ж 4 антени не охота ліпити, коли можна одну. Чи в кого ще є якісь варіанти? Цікаво просто, в багатьох напевне є така проблема. Тож діліться досвідом.

Можна поставити тюнер з ВЧ модулятором , та дивитись те саме шо й на головному тюнері в інших кімнатах. а так якщо різне то квадро конвертор , як пишуть вище.

Тільки хд ресиверів з вч модулятором не дуже великий вибір.

наведіть приклад хоча б 3-х нормальних :_04: пліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 4 телевізорах можна було дивитись різні канали

Тоді вам треба 4 тюнера!

Геніально!!!)))

Я взагалі то в курсі, а ще крім 4 тюнерів потрібно 4 телевізора (тут напевне взагалі мало б у декого волося лізти дибки)))

Це все жарти.

Зараз потрібний 1 тюнер в моїй кімнаті, але через деякий час після ремонту потрібно буде в іншій кімнаті ставити, тоді у кухні планується, ну і в залі додатково до цифрового Т2. От і виходить 4. Правда не всі зразу, але ж 4 антени не охота ліпити, коли можна одну. Чи в кого ще є якісь варіанти? Цікаво просто, в багатьох напевне є така проблема. Тож діліться досвідом.

Можна поставити тюнер з ВЧ модулятором , та дивитись те саме шо й на головному тюнері в інших кімнатах. а так якщо різне то квадро конвертор , як пишуть вище.

Тільки хд ресиверів з вч модулятором не дуже великий вибір.

наведіть приклад хоча б 3-х нормальних :_04: пліз

Подивіться Азбокс Преміум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вам не в домек писалы о разводке спутникового сигнала на несколько точек весчания?

вы хотябы раз это делали ?

а потом нести весь этот бред в своей писанине :0148:

мой совет - наймите нормального специалиста

продумайте о доступе тюнэра к интэрнэту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to dima125

вам простіше було написати, що ви помилилися в своїх судженнях, ніж викручуватися і приводити приклади музейних експонатів. по ціні актуальній на свій час Azbox Premium HD (оригіналу, а не китайського клону) зараз можна купити 4 нормальних HD тюнери з непоганим функціоналом і актуальними можливостями. Я ще міг би вам привести приклади ще з 5 моделей, але це все старе і неактуальне!

to andrik_w напевно найкращий варіант вам як написав westboiuu - запросити хорошого спеціаліста і він все зробить згідно ваших вимог. бо так ми довго і важко будемо обговорювати очевидні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaliy L писав:

вам простіше було написати, що ви помилилися в своїх судженнях, ніж викручуватися і приводити приклади музейних експонатів. по ціні актуальній на свій час Azbox Premium HD (оригіналу, а не китайського клону) зараз можна купити 4 нормальних HD тюнери з непоганим функціоналом і актуальними можливостями. Я ще міг би вам привести приклади ще з 5 моделей, але це все старе і неактуальне!

я не помилився , я написав, що можна зробити, а людям самим вирішувати, що ставити. А ресиверів хороших багато( хороші це ті , які у своїх функціях мають різні можливості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег, які враження від GI на андроїді? Тітка Шура працює?

УЖОСС !

Я зараз сижу на Міні і Мікро плюсах.

З останніх відгуків на форумі GI -

"Сегодня решил на 151 поставить шару.Ребята мрак полный . "

В мну Openbox S2 (оригінал) за думкою дружини по швидкодії на 5 з 5, не тра тих віпендронів на GI (тормоз), їх називає.

Можна щось дорожче типу S6, не бачу за що переплачувати якщо все є в тєліку.

А в бюджеті на Openbox S1 правда старенька модель але список і все решта шиється з флешки що на S2 так і на S1. Моя особиста думка, єдине купуйте оригінал бо скупий платить 2-чі.

P.S. Допоможу налаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...