Перейти до змісту

Шпалери. Де купувати?


Dream

Рекомендовані повідомлення

Почитав тут і тут.

Вже збирався купувати Сінтровські шпалєри на складі на Рівненській напроти Шелла, але загуглив фірмовий інет-магазин Сінтровський. На складі рулон 300грн, на сайті (доставка по Україні безкоштовна) - 240. Один нюанс - на сайті мінімальне замовлення 6 рулонів (ящик), а мені треба 4. :(

Бачу кілька варіантів:

1. Домовитись на складі про знижку.

2. Купити ящик на сайті, а 2 лишніх рулони потім шукати, в т.ч. по базарних точках, де здати. :(

3. Зробити спільну покупку :)

4. Знайти інший оптовий склад з дешевшими цінами. :)

5. Хрін з ним - купувати по 300. :(

Короче, де ще є оптові склади шпалєр? Дякую. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самі найдешевші мені які я хотів вийшли в епіцентрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На зміну ціни найшвидше реагують дрібні торговці - зараз дуже часто в епіку і новій лінії ціни бувають дешевші. Але якщо щодо шпалер, то в дві кімнати купляли в новій лінії, а от сінтровських шпалер там вибір малий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Що зараз зі шпалерами в Луцьку?

Шо? дЕ? По чім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що зараз зі шпалерами в Луцьку?

Шо? дЕ? По чім?

На Варшавці гарний вибір, але шалені ціни ті що мені подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавлять недорогі шпалери...

1.

На Рівненській біля гуртожитка "Іскри". є склад із обоями. Вибір великий і ціна нижча ніж на базарі. Там базарники затарюються...

2.

"Дім шпалер" ул. Богдана Хмельницкого

прошу пардону, "сам не місцевий" ;) де це? можна уточнити ... ще працює і чи працює в неділю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукала довго і нудно шпалери, на ринку, в маленьких магазинчиках, в Епіцентрі... Дуже хотіла купити якісні, вінілові шпалери під покраску. Не можу ні на чому зупинити свій вибір. Хтось купував шпалери під покраску? Маєте досвід в цьому питанні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Рівненській біля гуртожитка "Іскри" -переїхали на Лідавську, ніби Лідавська 2А. Непоганий вибір+ є розпродаж! Базарники в них теж закупляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Біля "Бересту" на Соборності є магазин "Шпалери", на Лідавській склад фірми "Сінтра", у "Глобусі" 2-поверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Рівненській біля гуртожитка "Іскри" -переїхали на Лідавську, ніби Лідавська 2А. Непоганий вибір+ є розпродаж! Базарники в них теж закупляють

та Лідавська така заплутана, тицьніть на карті де саме 2А. або де вони знаходяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та Лідавська така заплутана, тицьніть на карті де саме 2А. або де вони знаходяться

льогко! Здається оце, з синім дахом 50.769438, 25.351077 . Або поряд. Там не промахнешся - на стіні величезна розтяжка "Шпалери".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...