Перейти до змісту

Что старость нам готовит?...


alex1973

Как Я собираюсь обеспечивать свою старость  

31 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Интересно мнение присутствующих:

Как Вы представляете себе свою старость?

Как сформировалось Ваше представление об этом (на чьих примерах)?

Когда бы вы хотели выйти на пенсию, каков размер и на что Вы ее потратите?

Что Вы для этого делаете сейчас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто задуматися над такими речами як старість і пенсія.

Не все ж життя на вершині Піраміди сидіти? Всілякому фараону приходить так би мовити - час лягати у свій золотий саркофаг.

А час такий нестабільний - в будь-який момент всі накопичення можуть перетворитися на мотлох...

Я вже давно думаю про свою старість, а точніше її забезпечення.

Я правильно зрозумів - в твоїх принципах, влаштуватись на роботу

і працювати до пенсії при необхідності міняючи місця роботи для того щоб в кінці цього шляху отримати що?

P.S. Прошу тему фінансових пірамід більше не зачіпати.

Своє ставлення до них я вже описував не один раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До старості треба дожити.

Будуючи висококультурне суспільство ми тим самим забезпечуємо свою старість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До старості треба дожити.

Будуючи висококультурне суспільство ми тим самим забезпечуємо свою старість.

Інакше кажучи Ви вважаєте, що Ваш святий обов'язок будувати висококультурне суспільство, а

вже воно подбає про Вашу старість?

Мені здається що це непосильний тягар. Легше забезпечити свою старість самому. І якщо кожен

поступить аналогічно то й таких кому треба буде допомагати (утримувати) буде меньше.

Причому чим більше буде представників середнього класу тим більша надія в бідних

отримати забезпечену старість. Адже багатим вигідно підтримувати бідних, щоб вони

не повстали проти них з лозунгами "забрати в багатих віддати бідним".

А нарахунок "До старості треба дожити." то Ви навіть не уявляєте як швидко вона прийде, але

тоді про неї думати вже буже пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легше забезпечити свою старість самому.

Ви, шановний, не уважно читаєте.

але це не має ніякого значення.

У всіх розвинених країнах люди забезпечують старість саме роботою на когось - за що їм потім дуже вдячні (типу дууууже гарна пенсія)

А щодо самому - то дивіться, шановний, щоб не було так як у Штатах - купив авто! - де взяв гроші???

При чому "добрі" сусіди передзвонять у відповідні служби - і нагадають - що є така штука , як податки..

Це у нас у пострадянському просторі - "гроші мама дала на розкрутку чи на машину" - ніде нема такого - отримав гроші казна-звідки - будь ласкавий поділися із державою..

А то за ось такі "доходи", що ви нам на кожному кроці пропонуєте, вельмишановний, можуть і за грати посадити і конфіскувати усе "зароблене" ..

Чи Ви, шановний, зараз усім заявите що Ви "Чесно сплачуєте УСІ податки" із УСІХ видів діяльності!!!???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легше забезпечити свою старість самому.

Ви, шановний, не уважно читаєте.

але це не має ніякого значення.

У всіх розвинених країнах люди забезпечують старість саме роботою на когось - за що їм потім дуже вдячні (типу дууууже гарна пенсія)

А щодо самому - то дивіться, шановний, щоб не було так як у Штатах - купив авто! - де взяв гроші???

При чому "добрі" сусіди передзвонять у відповідні служби - і нагадають - що є така штука , як податки..

Це у нас у пострадянському просторі - "гроші мама дала на розкрутку чи на машину" - ніде нема такого - отримав гроші казна-звідки - будь ласкавий поділися із державою..

А то за ось такі "доходи", що ви нам на кожному кроці пропонуєте, вельмишановний, можуть і за грати посадити і конфіскувати усе "зароблене" ..

Чи Ви, шановний, зараз усім заявите що Ви "Чесно сплачуєте УСІ податки" із УСІХ видів діяльності!!!???

Я відкрию Вам, шановний, секрет, що у всіх розвинених країнах більшість людей працюючи все життя на когось

забезпечують свою старість економлячи і сплачуючи внески в приватні пенсійні фонди.

А ви ще надієтесь на державу яка забезпечить Вашу старість... ну-ну, багато маєте прикладів того, чого чекаєте самі?

На рахунок моїх грошей то Ви шановний можете спати спокійно, я їх заробив відносно законно САМ. І на даний момент

користуюсь всіма перлами діючого законодавства щоб сплачувти 200грн в місяць податків не перевищуючи 500000грн

щорічного обороту.

P.S.

От чим зразу виділяються справжні "совки" так тим що їм в першу чергу кортить залізти в чужу кишеню і підрахувати чужі доходи.

А лично Вам, Zheny@, советую посмотреть сюда, чтобы развеять Ваши розовые мечты об безбедной старости за счет других...

http://www.shvidkoy.openua.net/extra.php

и сюда

http://www.chelt.ru/2005/6-05/lebed-605.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас, шановний, я ніяким предметом не обзивав, хоча мабуть варто..

але не буду.

Бог вам суддя у житті, та адміністратор на форумі.. багатійте на здоров'я ..

**багатому тяжко йти з цього грішного світу - тяжко із добром розлучатися, а із собою не забереш..**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я забезпечу свою старість виховавши вдячних дітей і будуючи висококультурне суспільство.

Із-за таких трутнів які пальцем не повернуть для того щоб стати кращим, культурнішим я страждаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я забезпечу свою старість виховавши вдячних дітей і будуючи висококультурне суспільство.

Із-за таких трутнів які пальцем не повернуть для того щоб стати кращим, культурнішим я страждаю.

А Вам не здається, що таким чином Ви хочете перекласти відповідальність за свою старість на

своїх дітей?

Мені здається що саме трутні так і поступають. (без образ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

**багатому тяжко йти з цього грішного світу - тяжко із добром розлучатися, а із собою не забереш..**

Как говорят, если вы хотите заработать себе на жизнь, вы должны работать, а если вы хотите разбогатеть, вы должны придумать что-то другое...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я забезпечу свою старість виховавши вдячних дітей і будуючи висококультурне суспільство.

Із-за таких трутнів які пальцем не повернуть для того щоб стати кращим, культурнішим я страждаю.

А Вам не здається, що таким чином Ви хочете перекласти відповідальність за свою старість на

своїх дітей?

Мені здається що саме трутні так і поступають. (без образ)

Ні мені не здається. Це тобі здається. Ти що читати не вмієш. Я виховаю дітей так що мені буде забезпечена достойна старість.

Моїм дітям нічого не бракуватиме. Вони будуть розвинені висококультурні тобто вони матимуть все.

Так зробив мій батько мені. Заробити гроші для мене взагалі не проблема. Більшою проблемою є збереження здоровя та здорового дозвілля. Якщо ти цього не розумієш то прошу не коментувати мій пост інакше попадеш в ІГНОР.

Проте якщо ти хочеш зрівняти зараз стан свого майбутнього з сьогоденням тоді скажи мені скільки тобі років і яким капіталом ти володієш. Якщо ти маєш більше 27 років і твій капітал менше 1 000 000$ то ти автоматично попадаеш в ІГНОР з мого боку. Я (згідно цього критерію) з такими лохами (без обід) не спілкуюсь.

PS Якщо тобі 20 а грошей нема....то їх вже не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі безглузде якесь голосування, закрити його нафіг і все...

до старості ще дожити тре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги-ГИ...

всцюся!! ..

не один я такий нестриманий.. є ще такі які теж тримаються ... vanus - як мій Пеньок із мамкою і твій медіацентр ?? працюють?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте якщо ти хочеш зрівняти зараз стан свого майбутнього з сьогоденням тоді скажи мені скільки тобі років і яким капіталом ти володієш. Якщо ти маєш більше 27 років і твій капітал менше 1 000 000$ то ти автоматично попадаеш в ІГНОР з мого боку. Я (згідно цього критерію) з такими лохами (без обід) не спілкуюсь.

PS Якщо тобі 20 а грошей нема....то їх вже не буде.

Уявляю твій аналіз свого майбутнього співбесідника відповідності твому критерію ЛОХ.

vanus: тобі більше 27років і твій капітал манше 1млн?

відповідь - так.

vanus: ти лох я тебе ігнорую

Цікаво багато на форумі людей НЕ ЛОХІВ відповідно до оцінки vanus?

В мене інші критерії оцінки співрозмовника і термін лох я швидше всього використаю зовсім в іншому випадку...

А ображатись тут можуть тільки ті хто сприйме твою оцінку відносно себе.

Я під неї непідхожу аж ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі безглузде якесь голосування, закрити його нафіг і все...

до старості ще дожити тре...

От щасливий чоловік. Живе собі одним днем і горя не знає.

Заздрю (білою заздрістю) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Богу у мене інші критерії.

Але не зводьте все до грошей. Вони не зможуть забезпечити вам старість якщо поряд немає порядних родичів і друзів.

(працює пень нормально, хочу горизонтального корпуса купити щоб під телік покласти на полку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Богу у мене інші критерії.

Але не зводьте все до грошей. Вони не зможуть забезпечити вам старість якщо поряд немає порядних родичів і друзів.

(працює пень нормально, хочу горизонтального корпуса купити щоб під телік покласти на полку)

Якщо в тебе інші критерії то чому ти їх викладаєш так, що потім починаєш виправдовуватись, коли прочитаєш

те що сам же й написав?

Не до грошей заради грошей, а до грошей заради того, щоб не бути залежним від їх відсутності.

Я думаю Ви погодитесь, що за умови відсутності грошей людина думає про гроші, а при

умові їх наявності можна вже подумати про втілення мрій.

P.S.

Не имей сто рублей, а имей сто друзей у которых есть сто рублей... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственная вещь, которая может гарантировать вам старость это понимание того,

какой продукт вы будете производить в этой самой старости и кто его будет покупать.

Наивно верить что откладывая в чулок/гос пенсионный фонд/ частный пенсионный фонд

деньги и что их потом не заберут просто проворачивая аферу с облигациями на фондовом рынке/

формируя инфляционные процессы.

Можно надеяться что дети смогут тебя содержать, потому что ты содержал их, но на практике

дети сами это решают, а не мы за них.

Можно строить какой то бизнес, фирму или прочее, надеясь что когда ты отойдешь от дел она будет

приносить доход и тот, кто будет ей управлять (дети или наемный менеджер) не лишит тебя всего этого.

Вкладывайте в здоровье. Вкладывайте в свое образование. Вкладывайте в свой кругозор.

Мне кажется именно эти вещи помогут вам нормально _жить_ в старости, а не ожидать смерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственная вещь, которая может гарантировать вам старость это понимание того,

какой продукт вы будете производить в этой самой старости и кто его будет покупать.

Наивно верить что откладывая в чулок/гос пенсионный фонд/ частный пенсионный фонд

деньги и что их потом не заберут просто проворачивая аферу с облигациями на фондовом рынке/

формируя инфляционные процессы.

Можно надеяться что дети смогут тебя содержать, потому что ты содержал их, но на практике

дети сами это решают, а не мы за них.

Можно строить какой то бизнес, фирму или прочее, надеясь что когда ты отойдешь от дел она будет

приносить доход и тот, кто будет ей управлять (дети или наемный менеджер) не лишит тебя всего этого.

Вкладывайте в здоровье. Вкладывайте в свое образование. Вкладывайте в свой кругозор.

Мне кажется именно эти вещи помогут вам нормально _жить_ в старости, а не ожидать смерти.

Я вообще не собираюсь производить какой бы то ни было продукт в старости.

Мало того, я хочу реализовать план своей фин.независимости к 40-45годам.

Для этого я приобретаю определенную недвижимость с целью послед. сдачи ее в аренду,

приобретаю ценные бумаги, в качестве хобби "торгую" на форексе кроме того мной уже поставлено

несколько бизнесов со стабильным ежемесячным доходом и при условии

что все эти источники доходов (как минимум шесть) будут приносить мне прибыль

и не смогут одновременно иссякнуть. Я расчитываю в лет так 40-45 выйти на

свою пенсию и не работать за деньги.

По поводу детей, то я воспитываю их в первую очередь лидерами и с пониманием

того что все что ты можеш получить в этой жизни зависит только от тебя.

Если они выберут дорогу быть всю жизнь зависимыми от других - это их выбор

но я надеюсь до этого не дойдет. А растить их с целью последующей эксплуатации

типа я тебя выростил, теперь ты должен обеспечить мне старость - гарантия слабая.

Ничего мои дети мне не должны. Как и я должен только предложить им несколько путей

в жизни, а выбор за ними. Каждый должен прожить свою жизнь, а не так как решили папа или мама.

Множественность источников дохода - вот то что обеспечит мне неиссякаемый денежный поток

и избавит меня от необходимости работать за деньги и позволит мне уйти на "пенсию" не в

положенный рабочим 65 а когда я этого захочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду тебя Алекс разубеждать, твоя схема в точности соответствует

тому , что завещал Киосаки, так что верь что так и будет.

Я лишь знаю что деконцентрация усилий (6 бизнесов вместо одного)

приводят к гарантированному проигрышу и это лишь вопрос времени.

А то что вечных двигателей не бывает я думаю в школе на физике тебе

рассказали.

Кстати по поводу недвижимости - это очень сложный бизнес. Тем более

сдача его в аренду. Ремонты и постоянная защита от рейдерства

это только цветочки. Я уже не говорю о постоянных спекуляциях на

этом рынке (например последнее веселье в омериге), которые приводят

к тому, что надо постоянно быть сконцентрированным на этом деле.

Ежедневно.

Это вам не получать гос дотации как Киосаки от омериги для развития

жил площадей. В украине в этом секторе щаз стреляют аднака.

Так что на спокойную пенсию за этот счет боюсь выйти не выйдет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всегду будут те, кого все устраивает, и те кто хочет чего-то достигнуть. Ну и конечно те, у кого ест возможность чего-то достигнуть, но они просто не хотят, или им лень.

У каждого разные цели в жизни, и разные методы их достижения.

та взагалі безглузде якесь голосування, закрити його нафіг і все...

до старості ще дожити тре...

вспомнилась басня, когда 2 жабы попали в ковш с молоком, одна "поплыла по течению" и пошла на дно, другая борсалась и выбралась.

Почитал посты, и у многих сплошные противоречия. Некоторые кое-где писали, мол жизнь при СССР была дерьмо, коммунистов на кол, а сами хотят сравнять всех. В другом случае, надо работать-работать, уровень общества поднимать, тогда все будет OK, но если ты среднего возраста и у тя нет ляма, все эт клеймо лох и неудачнеГ, другим фигово что деньги в страну приливают с зарубежа, и надо обязательно их в казну кинуть, глядишь чиновники и на благое дело пустят, а не пустят то и фиг с ним.

Мнение от относительно молодого человека, который вот-вот закончит юнивер и выйдет можно сказать в "жизнь". Как я представляю старость, да нехрена я не представляю, я даже не могу представить как можно работаю допустим на заводе или еще гденить дожить до среднего возраста, и мало того завести семью. Нету уверенности ни в законах которые не исполняются, ни в банках (а как можно доверять банкам украинским, если даже НацБанк ито лопнул), как можно быть уверенным в здоровье, если уровень больниц, поликлиник ниже плинтуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду тебя Алекс разубеждать, твоя схема в точности соответствует

тому , что завещал Киосаки, так что верь что так и будет.

Я лишь знаю что деконцентрация усилий (6 бизнесов вместо одного)

приводят к гарантированному проигрышу и это лишь вопрос времени.

А то что вечных двигателей не бывает я думаю в школе на физике тебе

рассказали.

Кстати по поводу недвижимости - это очень сложный бизнес. Тем более

сдача его в аренду. Ремонты и постоянная защита от рейдерства

это только цветочки. Я уже не говорю о постоянных спекуляциях на

этом рынке (например последнее веселье в омериге), которые приводят

к тому, что надо постоянно быть сконцентрированным на этом деле.

Ежедневно.

Это вам не получать гос дотации как Киосаки от омериги для развития

жил площадей. В украине в этом секторе щаз стреляют аднака.

Так что на спокойную пенсию за этот счет боюсь выйти не выйдет :(

Деконцентрация усилий дает мне фору в сезонном бизнесе, например

установка пластиковых окон, и отбирает у "доброжелателей" возможность

одним ударом оставить меня без источника дохода.

Зацикливаясь на одном вы становитесь уязвимыми для конкурентов.

А в недвижимость я не вкладываю последние деньги, и расчитываю

что если не от аренды то от продажи построенных домов точно

получу выгоду зная сколько мне обходиться дом и уровень маржи в строительстве.

А дотаций от государства мне не надо достаточно кредитных денег под залог

участков и недвижимости, а уже на заработанных я развернусь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.....ць. Я так пойняв всі топи заточені під "а ля поспорь з алексом"

Ні є ще тової і

ще одного естета:

>Ги-ГИ...

>всцюся!! ..

>не один я такий нестриманий.. є ще такі які теж тримаються ... vanus - як мій Пеньок із мамкою і твій медіацентр ?? працюють??

P.S.

Не треба шукати правду, в кожного вона своя.

Нехай кожен висловить свою думку а форумчани, можливо, знайдуть однодумців, або

хоча б зроблять для себе висновок про різноманіття думок і виховання тих, хто сюди пише...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из чего раздуваются все эти споры?

что вы видите такого в постах алекса???

я вижу конструктив кости и алекса, причем я согласен с ними попеременно, но мне и в голову не приходит ляпнуть " а давайте его забаним"

это, друзья мои, стереотипы какие-то. человек никого и никуда не агитирует, высказывает свою точку зрения... не продает сомнительные товары, как поступают многие... не грубит в открытой форме(отдам ему должное, весьма сдержанный человек, которого сложно "завести" провокациями)

камрадос, в чем ваши проблемы??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...