Перейти до змісту

Что старость нам готовит?...


alex1973

Как Я собираюсь обеспечивать свою старость  

31 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не буду тебя Алекс разубеждать, твоя схема в точности соответствует

тому , что завещал Киосаки, так что верь что так и будет.

Я лишь знаю что деконцентрация усилий (6 бизнесов вместо одного)

приводят к гарантированному проигрышу и это лишь вопрос времени.

Заметь, что не шесть бизнесов, а шесть различных источников дохода.

Поставленных бизнесов может быть 1-3, все остальное, это ценные бумаги

и недвижимость. Это более логично, чем отдаться всецело одному бизнесу

и молить бога чтобы доход от этого бизнеса или востребованность

товара который ты производиш или продаеш был постоянным.

Не надо забывать что "Так будет не всегда..."

А посвятить всю жизнь созданию одного бизнеса и потом всю жизнь

поддерживать, защищать и развивать его - ты станеш рабом своего бизнеса

как и твои дети если захотят продолжать начатое тобой дело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

пробовал играть в Forex, правда на демо счете. Скажу я вам, затягивает сильнее чем WOW, главное не поддаваться азарту, ато как я, сольете 100к баксов за пару сек :).

Теперь это можно сказать моя настольная игра... пока, а в будущем может стать нечто большее. Аналитика, статы, мировые новости и светлая голова рулят :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробовал играть в Forex, правда на демо счете. Скажу я вам, затягивает сильнее чем WOW, главное не поддаваться азарту, ато как я, сольете 100к баксов за пару сек :).

Теперь это можно сказать моя настольная игра... пока, а в будущем может стать нечто большее. Аналитика, статы, мировые новости и светлая голова рулят :)

Для того чтобы работа на форексе не превращалась в азартную игру советую прочитать книгу "Путь черепах" Куртиса Фейса

это одна из немногих книг написанных реальным трейдером. Только после того как ты отнесешся серьезно к форексу и

научишся дисциплине и контролю своего страха и жадности, ты сможеш быть успешным.

И никогда не забывай о том, что форекс очень рискованная инвестиция и если ты забудеш о риске то он вспомнит о тебе...

P.S.

Из собственного опыта скажу, что работа с демо счетом не имеет ничего общего с работой с реальными деньгами.

Только почувствовав потерю или выиграш реальных денег ты сможеш оценить свое к этому отношение...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И никогда не забывай о том, что форекс очень рискованная инвестиция и если ты забудеш о риске то он вспомнит о тебе...

:yesmaster:

Да уже заметил, чтоб быстро заработать сиюминуту, надо не меньше 10килобаксов.

В основном же смотрю начинают с небольших сумм, но и инвестируют на пару недель, или даже месяц. Да и азарт точно надо откинуть, ато с "была небыла" далеко не уедешь.

Пока у меня на стадии интереса, все это дело.

Но в Украине с форексом туговато, статы опаздывают на минут 10-15, новости вообще на пару часов, программы бяка. С русскими чуть лучше, софт профессиональнее, опыта больше. Но с буржуями как-то веселее, новости быро штампуют, софт зачьотный, статы быстрые, работать с ними поудобнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заметь, что не шесть бизнесов, а шесть различных источников дохода.

Поставленных бизнесов может быть 1-3, все остальное, это ценные бумаги

и недвижимость. Это более логично, чем отдаться всецело одному бизнесу

и молить бога чтобы доход от этого бизнеса или востребованность

товара который ты производиш или продаеш был постоянным.

Один з моїх клієнтів мав офігєнну бізнес-імперію - кілька заводів, кілька фірм, комбінатів... все працювало самостійно - і в той же час взаємодопомагало одне одному: сировина з одного підприємства - на друге - потім на третє - і готовий продукт. Або по окремості. Задумка - люкс. Але за всім не вслідкував... Тепер порушені провадження по банкрутству, а в нього навіть немає коштів, щоб розрахуватися з адвокатами. І таких бізнес-імперій в Луцьку було чимало - нещодавно позакінчувалися патенти на оренду, які були видані в 1990-их роках - і стало видно, що фірми, які тоді були архіреспектабельні, зараз не можуть навіть запропонувати орендної плати на аукціоні конкурентної.

Інший приклад. Відомий на всю Україну адвокат з Луцька. Працював над собою ще в ті часи, коли адвокатура була під контролем партії. Брав тільки найкраще звідусіль. І тепер має купу звань, нагород, але завжди з-поміж інших виділяє одне звання - АДВОКАТ, яким гордиться найбільше. Добився успіху, визнання, матеріального благополуччя. З тих клієнтів, які до нього приходить - справи бере тільки у 15-20%, решту направлє до інших адвокатів - тому що завантажений і так справами.

Так що раз на раз не приходиться. В житті буває по-всякому. Якщо людина відкрила ресторан, і щодня в ньому сама смачно готує - люди ходитимуть туди десятиліттями. А якщо відкрила мережу, і не в змозі проконтролювати все, що там робиться - то скоро мережу доведеться продавати. Взагалі в Києві серед адвокатів вже йде спеціалізація - немає спеців широкого профілю. Навіть адвокати по податках спеціалізуються: один - по ПДВ, інший - по податку на прибуток і т.п.

Тому, ІМХО, займатися можна багато чим, але треба вміти робити хоча б щось одне, як мінімум, досконало. А однохначно стверджувати, що так краще, ніж так - безпідставно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По первому примеру, так это не отдельный бизнес. Это было кольцо, которае потом и разомкнулось.

Тому, ІМХО, займатися можна багато чим, але треба вміти робити хоча б щось одне, як мінімум, досконало. А однохначно стверджувати, що так краще, ніж так - безпідставно.

с этим не согласен однозначно, есть такие сферы, где приходится делать много чего, хоть и не идеально, но другим поручить тоже нельзя. Вот и крутятся как могут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заметь, что не шесть бизнесов, а шесть различных источников дохода.

Поставленных бизнесов может быть 1-3, все остальное, это ценные бумаги

и недвижимость. Это более логично, чем отдаться всецело одному бизнесу

и молить бога чтобы доход от этого бизнеса или востребованность

товара который ты производиш или продаеш был постоянным.

Один з моїх клієнтів мав офігєнну бізнес-імперію - кілька заводів, кілька фірм, комбінатів... все працювало самостійно - і в той же час взаємодопомагало одне одному: сировина з одного підприємства - на друге - потім на третє - і готовий продукт. Або по окремості. Задумка - люкс. Але за всім не вслідкував... Тепер порушені провадження по банкрутству, а в нього навіть немає коштів, щоб розрахуватися з адвокатами. І таких бізнес-імперій в Луцьку було чимало - нещодавно позакінчувалися патенти на оренду, які були видані в 1990-их роках - і стало видно, що фірми, які тоді були архіреспектабельні, зараз не можуть навіть запропонувати орендної плати на аукціоні конкурентної.

Інший приклад. Відомий на всю Україну адвокат з Луцька. Працював над собою ще в ті часи, коли адвокатура була під контролем партії. Брав тільки найкраще звідусіль. І тепер має купу звань, нагород, але завжди з-поміж інших виділяє одне звання - АДВОКАТ, яким гордиться найбільше. Добився успіху, визнання, матеріального благополуччя. З тих клієнтів, які до нього приходить - справи бере тільки у 15-20%, решту направлє до інших адвокатів - тому що завантажений і так справами.

Так що раз на раз не приходиться. В житті буває по-всякому. Якщо людина відкрила ресторан, і щодня в ньому сама смачно готує - люди ходитимуть туди десятиліттями. А якщо відкрила мережу, і не в змозі проконтролювати все, що там робиться - то скоро мережу доведеться продавати. Взагалі в Києві серед адвокатів вже йде спеціалізація - немає спеців широкого профілю. Навіть адвокати по податках спеціалізуються: один - по ПДВ, інший - по податку на прибуток і т.п.

Тому, ІМХО, займатися можна багато чим, але треба вміти робити хоча б щось одне, як мінімум, досконало. А однохначно стверджувати, що так краще, ніж так - безпідставно.

З твоїх прикладів я зробив для себе підтвердження моєї думки: якщо чоловік прекрасний повар і працює в ресторані, в якого

чудово ідуть справи, або ще краще, крім того він ще й власник цього закладу то це ще не значить, що він зможе без підготовки

контролювати ще й мережу ресторанів, тому що це вже зовсім інше...

Готувати на кухні і одночасно керувати рестораном - абсурд. Для мене більш цікаво організовувати бізнеси і підбирати людей

які зможуть в них працювати і керувати. Тоді в мене залишається головне -вільний час.

Мені також згадалась думка про Макдональдс:

Ви можете приготувати гамбургер краще ніж в Макдональдс?

Звичайно зможу.

А створити краще мережу ресторанів ніж Макдональдс?

.....

Твої приклади описують людей з сектору B (по класифікації Кіосакі), це люди які мають певну спеціалізацію

або створений власний бізнес і працюють на себе. Тільки для того, щоб володіти декількома бізнесами

їм потрібно було б перейти в сектор I (інвестори) незнаю як в першому випадку з закінченим циклом виробництва,

але у випадку з адвокатом я б створив колегію адвокатів, і маючи авторитет, досвід і репутацію

розподіляв би справи між іншими адвокатами по спеціалізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але у випадку з адвокатом я б створив колегію адвокатів, і маючи авторитет, досвід і репутацію

розподіляв би справи між іншими адвокатами по спеціалізації.

І така компанія вже 11 років успішно працює за таким принципом ^_^ Але людина займається однією сферою - юриспруденцією, і на цій ниві здобула успіх. А не створила фірму, де під одним крилом адвокати, аудитори, арбітражні керуючі, охоронна фірма і т.д. Якраз такі варіанти в Луцьку вже були (не хочу називати назв) - і не прижилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И никогда не забывай о том, что форекс очень рискованная инвестиция и если ты забудеш о риске то он вспомнит о тебе...

^_^

Да уже заметил, чтоб быстро заработать сиюминуту, надо не меньше 10килобаксов.

В основном же смотрю начинают с небольших сумм, но и инвестируют на пару недель, или даже месяц. Да и азарт точно надо откинуть, ато с "была небыла" далеко не уедешь.

Пока у меня на стадии интереса, все это дело.

Но в Украине с форексом туговато, статы опаздывают на минут 10-15, новости вообще на пару часов, программы бяка. С русскими чуть лучше, софт профессиональнее, опыта больше. Но с буржуями как-то веселее, новости быро штампуют, софт зачьотный, статы быстрые, работать с ними поудобнее.

Разговор о форексе предлагаю продолжить здесь http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=17826

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але у випадку з адвокатом я б створив колегію адвокатів, і маючи авторитет, досвід і репутацію

розподіляв би справи між іншими адвокатами по спеціалізації.

І така компанія вже 11 років успішно працює за таким принципом ^_^ Але людина займається однією сферою - юриспруденцією, і на цій ниві здобула успіх. А не створила фірму, де під одним крилом адвокати, аудитори, арбітражні керуючі, охоронна фірма і т.д. Якраз такі варіанти в Луцьку вже були (не хочу називати назв) - і не прижилися.

Це не говорить про те, що ця ідея була невдалою. Це тільки недоліки організації.

Мене, як користувача цих послуг, більш влаштовувало б звернутись в одне місце, де мене б

проконсультували і порадили до кого звертатись по суті моєї справи, типу юридичний супермаркет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...