Перейти до змісту

Проблеми з охолодженням після чистки в Notix


Sasha Boss_210

Рекомендовані повідомлення

Зловив комп вірус, мусив переставити вінду в нотіксі, за одно там почистили систему охолодження. Хоча проблем з охолодженням не було взагалі. Так от. До чистки кулер видував так- що за пів метра від компа можна було відчути потік повітря, навіть у зовсім нового ноута був такий самий сильний потік повітря. Зараз же я ледь чую рух повітря за 5 сантиметрів від компа. Так у мене ніколи не було. Це нормально? При навантаженні ( коли наприклад кіно качаю і сайти переглядаю в той самий час). бачу температура процесора росте до тих же значень що і до чистки. Гул вентилятора збільшується а потік повітря як був без навантаження то точно такий самий і з навантаженням. За чистку і переставлену вінду заплатив 275 грн. Ніякої квитанції не дали, відчуваю що трохи "лоханувася".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За чистку і переставлену вінду заплатив 275 грн.

:_09:

Вінда напевно "ліцензійна" :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За чистку і переставлену вінду заплатив 275 грн.

:_09:

Вінда напевно "ліцензійна" :sq_ye:

До того теж була "ліцензійна". Але на охолодження це не впливало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я носив ноут в нотікс пiсля кожного потрапляння вiрусiв, то мабуть за два роки штуку викинув би. Вчiться самi перевстановлювати систему. Це дуже просто. На крайнiй випадок можна i в ютубi подивитись. А якщо страшно на реальнiй машинi, то пробуйте на вiртуальнiй - VmWare, Virtuabox.

на рахунок охолодження, то тут не в курсi. Може щось i начудили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірте налаштування біос. Можливо Вам вімкнули додаткові налаштування швидкості вентилятора. Або якусь утилиту по контролю швидкості накатили.

Це робиться при перевстановленні системи і впринципі є нормальною практикою. Рективна турбіна в режимі очікування без навантажень це не нормально!

Зніміть задню кришку подивіться чи там що змінилося в охолодженні? (думаю навряд).

Якщо змінились термопоказники (почало перегріватися) зверніться з проханням повернути до старого я думаю Вам не відмовлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, є проблеми в роботі ноута? Яка температура і який проц?

пентіум б 960 два ядра. температура при навантаженні 62-65 градуса, у спокої 48-52, але до чистки було так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чистки і після чистки температура однакова зі слів тс

але перестало гудіти

думаю таки щось почистили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чистки і після чистки температура однакова зі слів тс

але перестало гудіти

думаю таки щось почистили :)

та не перестало гудіти, гудить однаково. перестало повітря виходити так само потужно як до чистки. Гудить він у мене тільки при навантаженні і раніше так було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не перестало гудіти, гудить однаково. перестало повітря виходити так само потужно як до чистки. Гудить він у мене тільки при навантаженні і раніше так було

ну, якщо для охолодження до такої ж самої температури потрібна менша кількість повітря, то хіба це погано? менше обертів кулера, менша потужність використовується на його роботу.

значить таки щось почистили, що кулер став менше гнати повітря, щоб охолодити проц і систему охолодження то тієї ж температури

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, є проблеми в роботі ноута? Яка температура і який проц?

пентіум б 960 два ядра. температура при навантаженні 62-65 градуса, у спокої 48-52, але до чистки було так само

для цього проца це норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не перестало гудіти, гудить однаково. перестало повітря виходити так само потужно як до чистки. Гудить він у мене тільки при навантаженні і раніше так було

ну, якщо для охолодження до такої ж самої температури потрібна менша кількість повітря, то хіба це погано? менше обертів кулера, менша потужність використовується на його роботу.

значить таки щось почистили, що кулер став менше гнати повітря, щоб охолодити проц і систему охолодження то тієї ж температури

але він не гонить повітря навіть коли проц нагрітий до 65. тільки гуде більше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, якщо прийти в нотікс, задати питання і висловити претензії, усе розкажуть, пояснять, поправлять і вернуть гроші, якщо клієнт не переконається у тому, що справді щось робилось і робилось те, що треба.

А якщо створювати тему на форумі, висловлюючи свої підозри і звинувачення, то можна отримати ще більше сумнівів, негативних емоцій і некомпетентних порад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, це тебе не стосується і не ображайся але є така фраза "без лоха и жизнь плоха".

Якщо нема проблем в роботі ноута, все працює та температура в нормальних рамках то, що не так. Я сам в нотіксі скуплявся раніше і ніколи проблем з цим не було. Зараз також усім раджу туда звертатись бо знаю, що там ніколи не буде проблем з гарантією і обслуговування, якщо порівнювати з іншими магазинами, нормальне.

Якщо вас не влаштовує що ноут зараз не дує, як пилосос, то занесіть і скажіть їм що "не дує посони ващє... ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, якщо прийти в нотікс, задати питання і висловити претензії, усе розкажуть, пояснять, поправлять і вернуть гроші, якщо клієнт не переконається у тому, що справді щось робилось і робилось те, що треба.

А якщо створювати тему на форумі, висловлюючи свої підозри і звинувачення, то можна отримати ще більше сумнівів, негативних емоцій і некомпетентних порад.

можливо. Принаймі нотікс пообіцяв допомогти з виясненням того чи є там якась проблема чи всьо чотко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...