Перейти до змісту

всех забанили?


difoto

Рекомендовані повідомлення

p.s. все у кого нет желания и/или лишних денюжек для участия в пирамидках - редиски

Неа. Все инвестиции, в любое предприятия (кроме своего кармана) - ЭТО ПИРАМИДЫ!!!! ;)

в моём понимании "предприятияе" должно чтото выпускать,

а не расчитыватся со старыми вкладчиками деньгами новых

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику +1 - ти вмієш гарно сказати те - за що я отримав попередження (благо обійшлося без РО чи ПНХ)

А товаришу Алексу - я нічого адресувати не буду.. ;) я йому вже все що хотів сказав.

Варто задуматися над такими речами як старість і пенсія.

Не все ж життя на вершині Піраміди сидіти? Всілякому фараону приходить так би мовити - час лягати у свій золотий саркофаг.

А час такий нестабільний - в будь-який момент всі накопичення можуть перетворитися на мотлох...

Так - знову відволіклися..

Тему,вважаю, можна закрити так як вияснили що це не поголовний РО а глюк вінчестера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. все у кого нет желания и/или лишних денюжек для участия в пирамидках - редиски

Неа. Все инвестиции, в любое предприятия (кроме своего кармана) - ЭТО ПИРАМИДЫ!!!! ;)

в моём понимании "предприятияе" должно чтото выпускать,

а не расчитыватся со старыми вкладчиками деньгами новых

А как же насчет банков например? Что они выпускают? Но при размещении депозитов приносят вкладчику какую никакую но прибыль.

Под словом предприятие я имел ввиду любые виды инвестиций.

Если для тебя предприятие - это только какой-то завод по выпуску чего-либо то мы непоймем друг друга...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто задуматися над такими речами як старість і пенсія.

Не все ж життя на вершині Піраміди сидіти? Всілякому фараону приходить так би мовити - час лягати у свій золотий саркофаг.

А час такий нестабільний - в будь-який момент всі накопичення можуть перетворитися на мотлох...

Давай подискутуємо про це в http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=16401

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...