Перейти до змісту

чи можна підібрати пульт до радіо машинки?


nicolay

Рекомендовані повідомлення

є у мене така радіо-машинка без пульта як можна до неї підібрати пульт? частоти роботи на ній ніде не написано. треба розбирати, в середині дивитись, чи вони всі працюють на однакових частотах? машинка не китай, не хочеться просто викидати, так може син пограється

post-579-0-71142600-1409907251_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в теоріі можна

в мене дві машини різні і пульти взаємозамінні

частота 27МГц часто, є ще 49 ?,

в середині на платі може бути мікросхема в DIP-корпусі тоді ясно яка частота, по маркувінню в гуглі, а може бути "сопля"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна.

треба підійти до оптовиків, які торгують дитячими іграшками. в них часто є товар, який неробочий з певних причин, але пульти робочі.

робочі частоти 27 або 49.

для перевірки працездатності машинки так і робив. взяв у них на пробу пульта з аналогічною частотою. машинка працювала, але управлялась навпаки: замісь вліво повертала вправо, замісь вперед їхала назад. мені головне було перевірити працездатність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volker78

а можна якось зустрітись попробувати чи підійдуть, щоб я не розбирав машинку.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, але не зовсім питання. Який провід можна припаяти, замість антени, коли остання зламана? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машинка працювала, але управлялась навпаки: замісь вліво повертала вправо, замісь вперед їхала назад. мені головне було перевірити працездатність.

змінити полярність підключення на двигунах (поміняти (перепаяти) місцями на платі/двигуні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нічого не знайдете могли б продати мені, звісно якщо ціна мені підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...