Jump to content

робота для перевізників

mixaluch

Recommended Posts

Якщо цікавить робота перевізника з власним бусом відписуйте.

Вимоги: бус ( 1.5-3 т) наявність документів підприємця ( 3-тя , 4-а категорія, або з ПДВ).

Оплата не нижче 2.60 грн/км.

Телефон не залишаю, пишіть сюди.

Хотілось би побачити документи...

Якщо ціна 2.6 - навіть показувати не буду.

Оплата мін 3 грн і то, взалежності який маршрут. І назву фірми. Бо якщо одна із тих яка веде себе не зовсім згідно договору - тоді і напрягатись не буду.

Навіщо качати повітря? я все розписав, катайся по 3 і не переймайся.

з такими цінами на соляру, з такими дорогами..поїсти, обслужити авто, заправити і заробітку шиш.

успіху у пошуках інтузіастів ))

йди на роботу за 2000 грн, і постав машину під забором

Ви бля халявщікі купіть собі авто на фірму і нікого не шукайте.І тоді порахуєте скільки Вам той км буде коштувати.П.С. особисто я займався 7 років перевезеннями на щастя кинув

шановні!!!!!!!!!!!! я описав умови, НАВІЩО КАЧАТИ ПОВІТРЯ, КОМУ ЦЕ НЕ ЦІКАВО????????????????????????????????????

P.S. і я в цій сфері більше 10-ти років,

а ви хочете заробляти з неба???? нікого ж не цікавить з чого платити???? ви хочете своє і крапка...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

катайтесь по скільки захочете, за руку ніхто не тяне.

кому цікаво в лічку.

шановні!!!!!!!!!!!! я описав умови, НАВІЩО КАЧАТИ ПОВІТРЯ, КОМУ ЦЕ НЕ ЦІКАВО????????????????????????????????????

P.S. і я в цій сфері більше 10-ти років,

а ви хочете заробляти з неба???? нікого ж не цікавить з чого платити???? ви хочете своє і крапка...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

катайтесь по скільки захочете, за руку ніхто не тяне.

кому цікаво в лічку.

А да ще забув Ви відкати хочете. !!!!!я Вам тобі не повірю що за 10 років ти неразу не брав відкати.......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...