Перейти до змісту

Влаштуватись на державну роботу?


Urden

Рекомендовані повідомлення

Стаття ще 2011 року, але нічого не змінилося, ну лише $ скочив...

http://ua.korrespondent.net/journal/1292111-korrespondent-robota-za-groshi-habarnictvo-pri-prijnyatti-na-derzhavnu-sluzhbu-syagnulo-nechuvanih-rozmi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чоловіка держ. служба, як на мене, не найкращий варіант. Хоча є й такі, що роблять не погану кар'єру. Це теж треба вміти, до когось підмазатись, когось пригнути. Багато обмежень, мало креативу. Для жінок - інша ситуація. Якщо у тебе двоє діток, які часто хворіють, коли не має на кого їх скинути, доводиться часто відпрошуватись, ходити на лікарняні, не знаю, який роботодавець у приватній структурі таке витримає. На держ. службі на вас може бурчати начальник, скоса дивитись колеги, але законні лікарняні, вихідні, відпустки у вас точно будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чоловіка держ. служба, як на мене, не найкращий варіант. Хоча є й такі, що роблять не погану кар'єру. Це теж треба вміти, до когось підмазатись, когось пригнути. Багато обмежень, мало креативу.

Це так як Ляшко)) пасивний))?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міській податковій постійна "текучка", вакансії є майже постійно, ЗП мізерна, роботи стопіцот. Да, хабарів ніхто не дає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міській податковій постійна "текучка", вакансії є майже постійно, ЗП мізерна, роботи стопіцот. Да, хабарів ніхто не дає :)

Яка з/п?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в галузі освіти, то в принципі реально. але вірогідність влаштуватись саме в місті менша, ніж, приміром, в район (типу Гірка Полонка, Маяки, Торчин...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але з того кодла за пару років тікала бо це срака захоплена камінь-каширськими сепаратистами :)

вони як ракова пухлина множаться всередині структури і захоплюють ключові посади, винищуючи всю культуру і інтелект

так що потрапити без знайомств можна, але треба 100500 разів подумати чи варто... ібо є нереально великі шанси що тобою керуватиме вчорашня колгоспниця з двома купленими дипломами і нав’язливою думкою "я тут каралєва і всі мені далжни пакланятись"

кожен раз коли читаю подібні висери, дивуюсь звідки у окремих жителів маленького провінційного містечка така впевненість у своїй винятковості ...

А взагалі автор цитованого мною поста нагадав мені Рудіка і його маму з фільму "Москва сльозам не вірить" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міській податковій постійна "текучка", вакансії є майже постійно, ЗП мізерна, роботи стопіцот. Да, хабарів ніхто не дає :)

Яка з/п?

1218 грн. оклад + надбавки (не обов"язково) в кращому випадку 1500 набіжить. а якщо пропрацюєте 10 років то 10% добавлять за вислугу років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міській податковій постійна "текучка", вакансії є майже постійно, ЗП мізерна, роботи стопіцот. Да, хабарів ніхто не дає :)

Яка з/п?

1218 грн. оклад + надбавки (не обов"язково) в кращому випадку 1500 набіжить. а якщо пропрацюєте 10 років то 10% добавлять за вислугу років.

Працюють знайомі в податковій, але мають відповідну освіту, думаю, що туди потрібно спеціальну освіту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те ж сумніваюся що в податкову візьмуть з педагогічною освітою ... Наскільки я знаю, до цього там ставляться суворо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те ж сумніваюся що в податкову візьмуть з педагогічною освітою ...

якщо в податкову з педагогічною освітою - то "без знайомств" не вийде ))). Пройти конкурс в податкову самому реально - але з досвідом роботи (бухгалтер, економіст, юрист).

Зі свого досвіду - влаштуватись на державну роботу без знайомств можна, але дивлячись куди. Я двічі приймала участь в конкурсах без знайомств (по часу майже одночасно вони проходили). Так от, в одному конкурсі я найменшу кількість балів отримала (виходить сама тупенька була), а в іншому - найбільше ). Хоча завдання на конкурсі були майже ідентичні (конституція, закон про державну службу, про корупцію..).

На рахунок того, навіщо потрібна та державна служба?, я особисто зовсім не жалію, що спробувала (було все: і канцтовари за власний рахунок, і тонери, і папір, і проїзд, і скидалися "на подарунки" в Київ і т.д.). Найцінніше що я там отримала - це досвід (який мені зараз дуже допомагає на теперішній роботі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але з того кодла за пару років тікала бо це срака захоплена камінь-каширськими сепаратистами :)

вони як ракова пухлина множаться всередині структури і захоплюють ключові посади, винищуючи всю культуру і інтелект

так що потрапити без знайомств можна, але треба 100500 разів подумати чи варто... ібо є нереально великі шанси що тобою керуватиме вчорашня колгоспниця з двома купленими дипломами і нав’язливою думкою "я тут каралєва і всі мені далжни пакланятись"

кожен раз коли читаю подібні висери, дивуюсь звідки у окремих жителів маленького провінційного містечка така впевненість у своїй винятковості ...

А взагалі автор цитованого мною поста нагадав мені Рудіка і його маму з фільму "Москва сльозам не вірить" ...

Якщо попрацювати з ними пару років (стикався з Любешовцями), то дійсно помічаєш, що вони систематично тягнуть до себе сусідів, троюрідних сестер, однокласників etc. Звісно культурний рівень у відділі тоді падає. Не буду вдаватись в подробиці, але працювати з такими людьми не дуже приємно. Не погодяться з цим, на мою думку, лише ті кого оминула подібна доля, або самі Любешовці/Камінь-Каширці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо попрацювати з ними пару років (стикався з Любешовцями), то дійсно помічаєш, що вони систематично тягнуть до себе сусідів, троюрідних сестер, однокласників etc. Звісно культурний рівень у відділі тоді падає.

Не думаю, що це роблять лише любешівці та камінь-каширці. Принаймні мав змогу спостерігати як в одну державну установу "плавно перетікали" горохівчани. Дивно, але чомусь шуму з цього приводу ніхто не піднімав.Ну, можливо промисловий регіон, культура вища :) А загалом дивує ставлення багатьох лучан до поліських районів як до "нищої раси". Не знаю від чого це. Можливо люди відчувають себе чимось обділеними, можливо хтось задів їх відчуття власної значущості і вони прагнуть вимістити свою злість на комусь? Можливо когось з лучан здивую, але для багатьох москвичів уся Волинь, не область, а історичний регіон - поліщуки. Доводилось якось чути фразу спрямовану на адресу уродженки Луцька: "Спроси у нее. Она полищучка. Она знает."

p.s.: не варто повязувати регіон та рівень культури. Стикався з Камінь-каширцями, багато з них залишали приємне враження. До речі освіту дехто з них здобував в доволі серйозних російських вузах ...

На рахунок того, навіщо потрібна та державна служба?, я особисто зовсім не жалію, що спробувала (було все: і канцтовари за власний рахунок, і тонери, і папір, і проїзд, і скидалися "на подарунки" в Київ і т.д.). Найцінніше що я там отримала - це досвід (який мені зараз дуже допомагає на теперішній роботі).

Повністюзгоден. Вважаю, що державна служба - непоганий старт для випускника вузу. Але 2 - 3 роки і досить. Далі варто йти в "самостійне плавання".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, тому що це не придумка чиясь а досвід людей за останніх скількись там десятиліть. Я теж знаю нормальних спецалістів звідти і у нас працюють навіть, та і друзів маю звідти родом. Але говорилося саме про тих безтолочів які лізуть у владу і держ.службу. Не варто їх путати з іншими.

В приватних конторах їх відсікають переважно і родичів безмозглих так не потягнеш, тому ареал обітанія - саме бюджетні організації.

Реально немає ж такої слави в горохівчан... а в камінь-каширців от є... американці винні ?

P.S.: ваш перехід на особистості все чітко показав, але Vadimm пояснив причину вдало, даж доповнювати не буду.

P.P.S.: насправді то не полішуки такі уроди, просто треба знати історію. В північних районах мало від історичних полішуків то і лишилось після війни радянської влади з УПА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом дивує ставлення багатьох лучан до поліських районів як до "". Не знаю від чого це. Можливо люди відчувають себе чимось обділеними, можливо хтось задів їх відчуття власної значущості і вони прагнуть вимістити свою злість на комусь?

...

p.s.: не варто повязувати регіон та рівень культури. Стикався з Камінь-каширцями, багато з них залишали приємне враження.

Ти з ними "стикався", а я з ними жив, працював, і родичався. І зараз з ними (Камінчуками) дуже тісно знаюся. Не треба перекручувати.

Я писав про Любешівців. І не про те що вони, як ти виразився, "нищої раси", поза роботою вони такі ж приємні люди як і Камінчуки, тут питань нема, але на роботі з ними не дуже приємно.

Я мінуснув. Пояснювати нічого не буду.

Вибач, нічого особистого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаж, та досвід це напевно єдина причина, через яку можна спробувати себе на державній службі, але, і це велике АЛЕ, у 80% випадків ви заробите стаж, досвід роботи у нашій бюрократичній машині, але аж ніяк не фахові професійні навики....

Неодноразово доводилось пояснювати держслужбовцям, і їхні повноваження і як вони мають діяти у тій чи іншій ситуації... їм простіше сказати: "Я не знаю, я не в курсі, йдіть до керівництва.", а керівництво не завжди петрає краще, хоча, на щастя є люди на своїх місцях, що не може не радувати)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80% випадків ви заробите стаж, досвід роботи у нашій бюрократичній машині, але аж ніяк не фахові професійні навики....

Якщо не таємниця, у яких держструктурах працювали?

а керівництво не завжди петрає краще, хоча, на щастя є люди на своїх місцях

а ось тут попадання на 100%. Зважаючи на те, що керівні посади у нас часто роздаються за політичну лояльність, трапляються випадки, і не поодинокі, коли керівник організації знає про її роботу менше за підлеглих :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...