Перейти до змісту

Шукаю книги Бодо Шефер


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось має і хоче продати свої книги Бодо Шефера, а можливо хтось знає де у Луцьку їх можна купити і яка ціна?

Мене цікавлять три книги, але розгляну будь які варіанти, дякую =)

Цікавить:

- "Простое лидерство"

- "Путь к фин. независимости"

- "Пес на імя Мані"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:offtopic:

Не до ТС, а до всіх:

А що ви потім робите з придбаними прочитаними книгами?

Я люблю читати, люблю книги...особливо нові, які пахнуть :)

Але зважаючи на їх ціну та те, що зробити домашню бібліотеку нема змоги, користуюсь електронними. Зручно, практично, дешево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ви потім робите з придбаними прочитаними книгами?

даю читати знайомим, родичам. Також беру книги в них. Отакий круговорот книг в природі. Останнім часом теж багато читаю в ел.форматі. Звичайно не порівняти із читанням книги на папері, але безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я обожнюю книги, в електронному форматі прочитала колись давно Гаррі Потера 7 частину, бо ще не випустили на російській мові книгу. Після того не читаю взагалі електр. - сприймання подій взагалі не те...(

по сайту не можу зрозуміти - вони є у Луцьку?

Хочу знайти саме у Луцьку книги, вже у крайньому випадку купляти з інтернету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

:offtopic:

Не до ТС, а до всіх:

А що ви потім робите з придбаними прочитаними книгами?

Я люблю читати, люблю книги...особливо нові, які пахнуть :)

Але зважаючи на їх ціну та те, що зробити домашню бібліотеку нема змоги, користуюсь електронними. Зручно, практично, дешево

А що ви потім робите з придбаними прочитаними книгами?

даю читати знайомим, родичам. Також беру книги в них. Отакий круговорот книг в природі.

Являюсь прихильником читання книг - класичних, на папері. Неважливо, нова книга чи навпаки, дуже стара. Кожна книга має не лише свій зміст, але й аромат, товщину сторінок і. т.д.

Не думаю, що нині проблема записатися у бібліотеку - як для студентів, так і для дорослих людей. Відповідно це найкращий варіант - вищезгаданий "круговорот книг у природі". Та й абонемент у бібліотеку не такий вже дорогий.

Хоча відношуся до молодого покоління, яке все більше пов'язує своє життя з сучасними технологіями, але книг в електронному форматі не визнаю. Виняток - електронні підручники, які або дуже рідкісні, або ж дорогі.

І по темі, роки 2 тому прочитав книгу Б. Шефера "Пёс по имени Мани", в принципі сподобалася: цікаво, у чомусь повчальна, і не несе надто значних смислових навантажень. Щодо інших книг Бодо Шефера - пошукайте краще у бібліотеках, або ж у кого позичити, таких вже у нинішніх книжкових магазинах не зустрінеш, або ж я погано шукав. :)

У продовження тематики Бодо Шефера, можу порекомендувати ТС поцікавитися книгами Зига Зиглара (До встречи на вершине), Ога Мандино (Величайший торговец в мире), Максуэлла Мольца (Психокибернетика), Дональда Трампа і т.д.

Приємного читання! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шукаю не для себе, мені потрібно як навчальна література перш за все, але і для власної бібілотеки такі книжки не будуть лишніми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...