Перейти до змісту

"Струмівські Хащі" v. 2.0, Офіційне положення


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Перш за все, дякую Оргам за чудові перегони! Цікава, продумана траса! Гарна компанія!

Звичайно сподобався ЗаміС на першому крузі біля фініша... а тимпаче, що сам прийняв в ньому участь :_07: :_07: :_07:

Але навіть не зважаючи на це я все-таки взяв 3-є місце в групі Аматори-початківці, чим приємно здивував себе :_09:

Чекаю слідуючих перегонів :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Відео з XC перегонів "Струмівські Хащі" ver. 2, 31.08.2014

http://youtu.be/ki1NkvF0-bo

P.S. Цього разу вирішив взяти участь у перегонах, тому заїзду аматорів у відео нема. Отож, змонтував з того що було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є відео з заїзду аматорів і "замєс" на першому колі. Якщо потрібно можемо скинути ;)

Де всі фотографи поховались? Дайте фоток для звіту ;) І добавте результати на БП якщо не важко ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. А хто результати на http://bikeportal.org.ua/ викладав? Чому я там в протоколах не DNF а останній?

І цікаво чому на тому сайті не було попереднього анонсу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є відео з заїзду аматорів і "замєс" на першому колі. Якщо потрібно можемо скинути ;)

ти ще питаєш? давай викладай :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправьте результаты на БП или уберите их вообще.

Про предварительный анонс надо было говорить предварительно, а не постфактум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто з оргів гонки не викладав результати. Ні я, ні Тео, ні Юра. Як вони опинилися на БП я не знаю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати виклав Юрій Коновал. Я не знаю хто він. Але я написав адміну БП щоб видалив взагалі гонку. Він, до речи, і рівненськи гонки викладав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він викладав гонки які проводив Стецюк. І один раз виклав гонку яку організовував Вован(теж ніхто цього робити не просив).

Тренер виклади сам результати, тоді буде все ок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...