Перейти до змісту

Потрібна консультація щодо лікування очей


TiT

Рекомендовані повідомлення

Потрібна консультація щодо лікування астигматизму та близькозорості очей, так як думки лікарів щодо методів розходяться: одні радять зробити ексимер-лазерну корекцію, інші говорять, що не варто, а краще правильно підібрати лінзи або окуляри. Якщо хтось опинявся в такій ситуації, підскажіть, будь ласка, які були Ваші рішення,та в яку клініку краще звернутись. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 15 назад, перебуваючи проїздом в Одесі, щоб згаяти час до поїзда зайшли з дружиною у інститут Філатова, обстежити очі, тоді не дорого було. Дивилась нас на усяких приладах жінка, кандидат наук, прізвища не пам'ятаю. Певні проблеми знайшли і у мене і у дружини (в тому числі і описані вами), там же і отримали консультації щодо лазерної корекції. По простому, лазерна корекція - це випалювання лазером частини очного яблука, для того щоб змінити випуклість ока (читай лінзи) і відповідно щоб зображення яке ви бачите фокусувалося на сітківці ока в потрібному місці.

Для близькозорості в окулярах лінзи простіші, при астигматизмі лінзи вимагаються складні, для різних кутів зору, часто біфокальні.

Щодо операції чи окулярів то вирішувати вам, особисто я на операцію на очах зважився б тільки у крайньому випадку, не доведи Господь на якогось коновала натрапити. У рідні є випадки і вдалих і не вдалих операцій на очах при різних діагнозах. По любому варто обстежитись у декількох спеціалістів і у різних закладах.

Тут ще інформація http://board.lutsk.u...te-oftalmologa/

( І тему попросіть модерів перенести з торгівлі у пошук чи медицину (через кнопку жалоба).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Як казали вище операція - крайній варіант, в мене на одному оці - асигматизм, на іншому -змішаний асигматизм, був в Центрі мікрохірургії ока, сказали теж саме щой Вам тільки з поправкою що якщо асигматизм прогресує (поспостерігати півроку) то робиться операція для того щоб цей процес зупинити, а якщо не прогресує, то робиться інша, і навіть можливе часткове покращення зору.

Мені порадили спробувати методику Бейтса, це прості вправи для очей які потрібно робити кожен день, пошукайте в інтернеті є його книги, або можна знайти відео уроки проф.Жданова (він популяризував метод Бейтса). Гірше Вашим очам від цих вправ точно не стане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Як казали вище операція - крайній варіант, в мене на одному оці - асигматизм, на іншому -змішаний асигматизм, був в Центрі мікрохірургії ока, сказали теж саме щой Вам тільки з поправкою що якщо асигматизм прогресує (поспостерігати півроку) то робиться операція для того щоб цей процес зупинити, а якщо не прогресує, то робиться інша, і навіть можливе часткове покращення зору.

Мені порадили спробувати методику Бейтса, це прості вправи для очей які потрібно робити кожен день, пошукайте в інтернеті є його книги, або можна знайти відео уроки проф.Жданова (він популяризував метод Бейтса). Гірше Вашим очам від цих вправ точно не стане

Дякую за пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...