Перейти до змісту

Фаервол під Каспера


savik

Рекомендовані повідомлення

Завжди ставив на комп антивірусняк і фаервол, з часом переконався що каспе , як на мене є одним з кращих антивірусів. Але повністю передати систему для каспера нехочеться, нада фаера. Але каспер з фаерами не в дружніх стосунках. Ось підійшли до розгадки:

1. який фаер мона поставити під Каспера?

2. можливо хтось порадить вирішення цього питання по іншому.

PS. у мене зараз стоїть комодо, анвірусника ще нема.

PSS. я вважаю що це питання цікавить не тільки мене одного, і хтось знайшов вирішення ціеї головоломки, то нехай поділиться, якщо є бажання

Відразу дякую тим хто потарається допомогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну власне я вирішую так : просто ставлю Kaspersky Internet Security і всього мені вистачає. Як на мене це непогане рішення(та не найкраще) .....Можна поставити ZoneAlarm наприклад ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене стоїть Kaspersky Internet Security - антивірус і фаєрвол в одній програмі. Мене цілком задовільняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaspersky Internet Security 6.0 з захищеним"чорним списком". Кому потрібно- є ключі до 2009р. і простий рецепт для того, щоб ці ключі не забанили. Правда в 7.0 цей номер у мене не пройшов.

До речі, хто має досвід боротьби з "чорним списком" у KIS 7.0?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaspersky Internet Security 6.0 з захищеним"чорним списком". Кому потрібно- є ключі до 2009р. і простий рецепт для того, щоб ці ключі не забанили. Правда в 7.0 цей номер у мене не пройшов.

До речі, хто має досвід боротьби з "чорним списком" у KIS 7.0?

Якщо мова йде про захист black.lst від запису то у 7-ці цей номер дійсно не пройшов тому використовую 6-ку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть закодирований архів як ключі мона з чорного удаляти, є просте рішення для 7 це купувати журнал чіп там є)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент комодо мені допомагае у вирішенні такого питання як несанкціонований доступ у інет, віндовс вже в котре хоче прорватись в інет а я його блокую, на роботі вінда вибилась в нет через каспера і зараз е значок що там стоїть піратська версія вінди(((. Та це не основні моменти, наприклад анвір пробивався в нет, вінамп ще є багато програм які хочуть щось дізнатись)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2savik "на роботі вінда вибилась в нет через каспера і зараз е значок що там стоїть піратська версія вінди(((".

Наврядчи ....то міг пропустити тільки Kaspersky Antivirus, KIS же коли працює в режимі навчання кожен раз запитує чи дозволяти здійснювати з'єднання якщо натиснуто ОК то тут і треба шукати джерело проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж використовую nod32 в поєднанні з Comodo Personal Firewall, роботу свою вони виконують на всі 100% :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж використовую nod32 в поєднанні з Comodo Personal Firewall, роботу свою вони виконують на всі 100% :)

мене нод невлаштовує як антивирус( багато пропусків віруса він робить) це моє ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж використовую nod32 в поєднанні з Comodo Personal Firewall, роботу свою вони виконують на всі 100% :)

мене нод невлаштовує як антивирус( багато пропусків віруса він робить) це моє ІМХО

А ти його разом з фаєрволом використовував??? Якщо ж ні, то тут і так все зрозуміло від черв'яків не врятує багато антивірусів, а якщо ж з фаєрволом, то червоні вікна то попередження що вірус ломиться в комп а не вже заразив (хоча випадок від випадку по-різному), та і нод з комодо жруть дуже мало ресурсів, колись користувався і касперським, антивіром, др, вебом і вибрав для себе нод, як той що ловить більшість вірусів і мало жре системних ресурсів, з фаєрів пробував тіко аутпост комодо і джетіко, зупинився на комодо.

Якщо ж в тебе в системі стоїть нормальний антивір і гарно настроєний фаєр, то вірусам в тебе робити на компі нічого, от таке моє ІМХО :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера с мобилы влез в инет, врубил асько, через полчаса 6 метров как не бывало. :smile-zachot: 30 грн за паро минут.

ниче не обновлялось, ни винда, ни антивир....

сегодня заглянул в настройки "брендмауэра" виндового и решил в сеть не лезть.

хочу Линукс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно був в людини на виклику, а в нього nod стоїть, каже ловить все , записав в нього повну флешку інфи на перенос приніс додому , а там 6 штук.Три трояна, два бекдора, один спайваре. Звоню кажу так і так , каже неможе такого бути бази свіжі. Прийшов до нього поставив Bit Defender 9.5 там і фаєрвол наборту і антиспам, 26 штук знайшов. от тобі і nod :smile-zachot: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера с мобилы влез в инет, врубил асько, через полчаса 6 метров как не бывало. B) 30 грн за паро минут.

ниче не обновлялось, ни винда, ни антивир....

сегодня заглянул в настройки "брендмауэра" виндового и решил в сеть не лезть.

хочу Линукс.

закажи убунту в неті пришлють або закачай)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...