Перейти до змісту

ЛЕП+велосипед=нові, незабутні відчуття


Demeter

Рекомендовані повідомлення

Отож історія сія така.

Є неподалік Луцька одна високовольтна ЛЕП йде вздовж грунтової дороги - ось тут.

І їхав я собі по тій дорозі велосипедиком та і горя не знав під акомпонемент гулу проводів...

І тут, неспішно педалюючи випадково зачепив стегном свій же підсиділ і тут б№%*ть, С%?ка, :%()?"%?"?%

Судома цілої правої ноги від враження електричним струмом, а вона ще й у контактах обута, вистібнути ніяк бо параліч ппц...

Коротше ледве не впав, і далі їхав неначе ковбой на жирній кобилі...

Отже питання знатокам, це шо нормально - таке %:?(№"?:не електричне поле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, під моцними лініями ото муциклєти глохнуть, не то шо твій ровер шарпонув троха ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это нормально :)

Когда-то обсуждали данную тему с Dgura и пришли к выводу, что в таких зонах осуществляется наводка то ли статики, то ли индуктики :)

Рама какая?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как версия:

Под ЛЭП напряженность электро-магнитного поля недетская, но воздух хороший изолятор - поэтому ток настолько малый, что заметить его не представляется возможным.

Но есть одно НО.

ЛЭП ионизирует во круг себя воздух, ионы налипают на всё, что имеет подходящий для налипания потенциал.

Если тело заземлено, то заряд тут же стекает в землю... но если человек сидит на велосипеде, он заизолирован от земли и может наращивать потенциал, пока не произойдёт пробой диэлектрика - резины шин или кожи сидения...

При этом ёмкость человека относительно земли в несколько пикофарад, заряжённая до напряжения в несколько киловольт, может ущипнуть весьма ощутимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Demeter' я думав один такий;)

Також була подібна ситуація, біля підстанції, що недалеко авторинку - почало прощупувати так що мало не кинув велосипед :)

Навігатор щось подібне теж розповідав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да, на грунтовке под ЛЭП Северной подстанции по направлению в сторону объездной Липины-Дачное... Иногда ощутимо бьёт.

У меня даже нечто вроде стрёмофобии на гудение ЛЭПнутых проводов развилось - всё ожидаю коварных разрядов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любопытно даже. Столько раз там ездила, не замечала ничего подобного. Есть ли зависимость от скорости передвижения, в данном случае?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любопытно даже. Столько раз там ездила, не замечала ничего подобного. Есть ли зависимость от скорости передвижения, в данном случае?

було тепло, сухо, швидкість біля 15км/год, мабуть, більше тудою ніколи не буди їздити :0118:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не это самое :)

Меня лупашило раза три - неприятно, но не смертельно. Раз было, что за время передвижения под линией раза три лупануло - ну это я сам экспериментировал, убеждался в догадках про наводку тока :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і відчуваю як популярність тієї дороги виросла у "мазохістів з велосипедом" :)

Я от теж задумався які б нові нецензурні сентенції я б придумав пробий воно в якесь більше неочікуване місце, скажімо через сідло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було тепло, сухо, швидкість біля 15км/год, мабуть, більше тудою ніколи не буди їздити :0118:

Спробувала уявити собі Урсу, який повзе 15 км/г. Нєпалучілось.

І мені там так добре котиться в гарну погоду, не меньш 20-ти, зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...