Jump to content

Шукаю свідків!


Miro

Recommended Posts

Хто був свідком, як на пішохідному переході "ЦУМ" 20 хв. тому велосипедист збив літню людину - прошу відгукнутись. Збив велосипедист, молодий хлопчина, який вирішив на швидкості проскочити між натовпом людей (цілком можливо, що у нього також є травми, впали обоє). Отримав травми пенсіонер 1945р.н., після інсульту, забої та кровотечі грудей, порвана сорочка та штани. Тел. 0994089756; 0638477454

Link to comment
Share on other sites

Шукайте не велосипедиста, а вилисипидиста. Між ними велика різниця. Велосипедист, на мою думку, такої ситуації не створив би, а якби таке сталося б, то не втік би. Самого сьогодні біля Варшавки один такий обганяв зправа. Якби не зреагував - було б багато подертих авто. Надієсь з пішоходом все в порядку.

Link to comment
Share on other sites

Людина старша (69років), у велосипедах взагалі не розбирається. Але каже, що був старий, обдертий

щось типу "України". Хоча не факт. Больовий шок, він його просто не роздивлявся, ледве встав
Link to comment
Share on other sites

якраз проїжджав в цей момент. Отже, чоловік на синьому велосипеді "Україна" років так 30-35. Машини зупинились,пропускаючи пішеходів. Першим був Vivaro білого кольору (номерів не пам'ятаю).Велосипедист повертав з Винниченка на пр-кт Волі. Велосипедист: ріст десь 170-180 см, темне волосся. В чому був вдягнений не пам'ятаю.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...